Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tylko Sampaoli! Zadnego znowu 'DNA Barcelony'
2
Rakitic haha XD
0
Ta Suarez pionek a robi czasem wiecej niz Messi :)
2
Zalosne naprawde :)
0
Nie rozsmieszaj mnie, nawet jesli to wystarczy jedna bramka PSG.
0
Zadnego asystenta przeciez on bedzie robil to samo co Enrique
1
No i? Prawde powiedzial
1
Ciekawa? Po prostu najmocniejsza obecnie
1
A Ty tak we wszystko wierzysz co przeczytasz? Moze sobie jaja robi
0
Zgadzam sie ALE z tym ostatnim zdaniem to odleciales kompletnie
0
A co ma wiara do zlamania Vidala czlowieku? Gorsze rzeczy sie na swiecie dzieja
0
Kur mac, ale mi go szkoda, a juz mogl zostac w wyjsciowej 11
0
Wejdź sobie na rm.pl tam to dopiero jest żenujący poziom
1
A wlasnie, ze powinien byc.
0
To samo pomyslalem po tych slowach ;)
0
Te cieniasy? Prosze Cie
0
Tez tak uwazam Roberto na pewno lepiej by sobie poradzil od Gomesa w pomocy. Moze by pokazal nam forme z poczatku sezonu.
1
Na la rambla mozna o tym pogadac, ale nie tu ;). A co do snow proroczych to ciekawy temat.
0
Uważaj MATS bo Cię zawieszą za takie kłamstwa :)
2
A taki Enrique powie, ze sedziowanie w Hiszpanii jest na odpowiednim poziomie :)
0
Oczywiscie, ze Vidal, Roberto niech wraca do pomocy bo sie nam zmarnuje.
0
No nie wierze i znowu asysta Vidala :)
0
Spytaj Luisa Enrique
0
Jaki ten skubaniec jest szybki i zwrotny :D
0
Piekna akcja brawo :)
0
No prosze Mashe na SPD, fajny skladzik :)
9
Jak nie chce rozmawiac o sedziach to niech sie nie wypowiada w ogole, a nie gada takie pierdoly, ze poziom sedziowania jest odpowiedni. Brak wsparcia dla naszych pilkarzy.
3
Dokladnie, wystarczyl np jeden celny strzal Denisa ostatnio i prosze
16
C Ronaldo to fantastyczny piłkarz, a w zasadzie był, ale Messi to Messi jest poza zasięgiem.
74
Nie bylo sie do czego doczepic nie :)