9

Tylko Sampaoli! Zadnego znowu 'DNA Barcelony'

2

Rakitic haha XD

0

Ta Suarez pionek a robi czasem wiecej niz Messi :)

2

Zalosne naprawde :)

0

Nie rozsmieszaj mnie, nawet jesli to wystarczy jedna bramka PSG.

0

Zadnego asystenta przeciez on bedzie robil to samo co Enrique

1

No i? Prawde powiedzial

1

Ciekawa? Po prostu najmocniejsza obecnie

1

A Ty tak we wszystko wierzysz co przeczytasz? Moze sobie jaja robi

0

Zgadzam sie ALE z tym ostatnim zdaniem to odleciales kompletnie

0

A co ma wiara do zlamania Vidala czlowieku? Gorsze rzeczy sie na swiecie dzieja

0

Kur mac, ale mi go szkoda, a juz mogl zostac w wyjsciowej 11

0

Wejdź sobie na rm.pl tam to dopiero jest żenujący poziom

1

A wlasnie, ze powinien byc.

0

To samo pomyslalem po tych slowach ;)

0

Te cieniasy? Prosze Cie

0

Tez tak uwazam Roberto na pewno lepiej by sobie poradzil od Gomesa w pomocy. Moze by pokazal nam forme z poczatku sezonu.

1

Na la rambla mozna o tym pogadac, ale nie tu ;). A co do snow proroczych to ciekawy temat.

0

Uważaj MATS bo Cię zawieszą za takie kłamstwa :)

2

A taki Enrique powie, ze sedziowanie w Hiszpanii jest na odpowiednim poziomie :)

0

Oczywiscie, ze Vidal, Roberto niech wraca do pomocy bo sie nam zmarnuje.

0

No nie wierze i znowu asysta Vidala :)

0

Spytaj Luisa Enrique

0

Jaki ten skubaniec jest szybki i zwrotny :D

0

Piekna akcja brawo :)

0

No prosze Mashe na SPD, fajny skladzik :)

9

Jak nie chce rozmawiac o sedziach to niech sie nie wypowiada w ogole, a nie gada takie pierdoly, ze poziom sedziowania jest odpowiedni. Brak wsparcia dla naszych pilkarzy.

3

Dokladnie, wystarczyl np jeden celny strzal Denisa ostatnio i prosze

16

C Ronaldo to fantastyczny piłkarz, a w zasadzie był, ale Messi to Messi jest poza zasięgiem.

74

Nie bylo sie do czego doczepic nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?