Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
Nie bylo sie do czego doczepic nie :)
2
Denis powinien grac za Turana a Vidal za Roberto.
9
Ter stegen
Vidal Umtiti Pique Alba
Rakitic Roberto Denis
MSN
0
Arda nie nadaje sie w srodku pola i juz to pokazal nie raz. Na lewym skrzydle gra najlepiej i tam jest jego miejsce.
0
Odzyskał zmysł strzelecki bo Messi dał mu strzelić dwa ostatnie karne? Dobre
0
Roberto musi wrocic do pomocy, problem w tym, ze na ta chwile nie mamy zadnego nominalnego PO
0
No i gdzie tu niby odniesienie do Neymara bylo?
0
No wlasnie nie, bo CR7 jest zawsze najlepszy, a nie tylko w tym roku ;D
0
1.Roni
2. Ronaldo
3. Rivaldo
4. Alves
5. Neymar
6. Romario
0
Ostatnie zdanie haha :D
1
Zle. 'Ta nagroda jest dla najlepszych czyli dla mnie'
0
Nie zgodzi sie na to bo jest zbyt chciwy na pieniadze.
21
Mi by bylo glupio jakby klub musial sprzedac mojego kolege z druzyny, zeby miec na moj kontrakt. Nie ma zadnego przywiazania do klubu, licza sie tylko pieniadze.
0
Haha dawno takich glupot nie czytalem :)
0
Oczywiscie, ze to pierwsze.
0
W porównaniu do zeszłego sezonu to cienko wypada :D
0
Mysle, ze one juz byly i chyba nie wroca
0
Sevilla! Super sezon maja chlopaki
22
No i oby to mu sie udalo juz w nastepnym meczu :)
0
Fajnie jakby teraz jeszcze jedna Neymar strzelil, nalezy mu sie
1
Ponoc Argentyna to jeden z najbardziej inwigilowanych krajow na swiecie to nie bylo tam kamer? Chyba, ze idioci mimo tego to zrobili.
1
Bardzo dobrze! To mi sie podoba, trzeba w koncu cos z tym zrobic
1
Rakitic poza kadra i dobrze moze w koncu wezmie sie do roboty
0
Moze to po prostu przereklamowani pilkarze i tyle.
0
Moi hiszpanscy znajomi xD. Nasluchales sie na podworku kolegow i te glupoty pchasz dalej w swiat.
9
Aha czyli sedziowie sa bezkarni i moga robic co chca, a jak ktos im delikatnie wytknie, ze zle pracuja (co jest prawda) to trzeba ukarac tego zawodnika? Masakra
0
To nie pierwszy taki mecz Bilbao z nami. Ja juz dawno zauwazylem, ze to zwykle chamy.
4
11 vs 9 musimy to teraz wykorzystac!
1
Jeszcze dluzej mogl czekac...
0
Oj ale spieprzyl to Messiasz teraz, mial od razu strzelac