74

Nie bylo sie do czego doczepic nie :)

2

Denis powinien grac za Turana a Vidal za Roberto.

9

Ter stegen
Vidal Umtiti Pique Alba
Rakitic Roberto Denis
MSN

0

Arda nie nadaje sie w srodku pola i juz to pokazal nie raz. Na lewym skrzydle gra najlepiej i tam jest jego miejsce.

0

Odzyskał zmysł strzelecki bo Messi dał mu strzelić dwa ostatnie karne? Dobre

0

Roberto musi wrocic do pomocy, problem w tym, ze na ta chwile nie mamy zadnego nominalnego PO

0

No i gdzie tu niby odniesienie do Neymara bylo?

0

No wlasnie nie, bo CR7 jest zawsze najlepszy, a nie tylko w tym roku ;D

0

1.Roni
2. Ronaldo
3. Rivaldo
4. Alves
5. Neymar
6. Romario

0

Ostatnie zdanie haha :D

1

Zle. 'Ta nagroda jest dla najlepszych czyli dla mnie'

0

Nie zgodzi sie na to bo jest zbyt chciwy na pieniadze.

21

Mi by bylo glupio jakby klub musial sprzedac mojego kolege z druzyny, zeby miec na moj kontrakt. Nie ma zadnego przywiazania do klubu, licza sie tylko pieniadze.

0

Haha dawno takich glupot nie czytalem :)

0

Oczywiscie, ze to pierwsze.

0

W porównaniu do zeszłego sezonu to cienko wypada :D

0

Mysle, ze one juz byly i chyba nie wroca

0

Sevilla! Super sezon maja chlopaki

22

No i oby to mu sie udalo juz w nastepnym meczu :)

0

Fajnie jakby teraz jeszcze jedna Neymar strzelil, nalezy mu sie

1

Ponoc Argentyna to jeden z najbardziej inwigilowanych krajow na swiecie to nie bylo tam kamer? Chyba, ze idioci mimo tego to zrobili.

1

Bardzo dobrze! To mi sie podoba, trzeba w koncu cos z tym zrobic

1

Rakitic poza kadra i dobrze moze w koncu wezmie sie do roboty

0

Moze to po prostu przereklamowani pilkarze i tyle.

0

Moi hiszpanscy znajomi xD. Nasluchales sie na podworku kolegow i te glupoty pchasz dalej w swiat.

9

Aha czyli sedziowie sa bezkarni i moga robic co chca, a jak ktos im delikatnie wytknie, ze zle pracuja (co jest prawda) to trzeba ukarac tego zawodnika? Masakra

0

To nie pierwszy taki mecz Bilbao z nami. Ja juz dawno zauwazylem, ze to zwykle chamy.

4

11 vs 9 musimy to teraz wykorzystac!

1

Jeszcze dluzej mogl czekac...

0

Oj ale spieprzyl to Messiasz teraz, mial od razu strzelac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?