0

To co powiedziec w przypadku Gomesa? Takie czasy

0

Fantastyczny? To co powiesz o takim Pique czy Umtitim

0

No chyba, ze tak. Raczej wiekszosc go nie skumala ;)

0

Ile Ty masz lat 10? W sumie to chyba i tak za duzo jak patrze na ten komentarz

2

Niekoniecznie bo oni tyle nie kosztowali

14

Wypluj te slowa

11

Ten transfer to kompromitacja naszego zarzadu. Co on takiego pokazywal w Valencii, ze go wzieli za taka kase? Nie wiem, nie sledzilem jego gry. On gra jakby chcial, a nie mogl, jakby mu w ogole nie zalezalo. Takich pilkarzy to my nie chcemy. O jego 'skillu' w ogole nie wspomne bo nie ma o czym pisac.

0

Raczej nie chce widziec, gra bo tyle kosztowal.

1

Strasznie to irytuje.

0

A mozesz po polsku?

0

Na glowe upadles? Roberto musi grac w pomocy tylko to potwierdzil w ostatnim meczu!

4

'Nowym Cancelo'? A co to za wielki pilkarz, zeby tak o nim pisac? Zwykly przecietny skrzydlowy, ktory na sile jest wciskany do obrony.

2

A to przepraszam :D

2

Nie zaczyna sie zdania od ale :D

0

Wlasnie chcialem zapytac jak mozna byc fanem Espanyolu ;D

1

Szkoda tylko, ze jeszcze zadny sedzia z La Liga nie zostal ukarany, teraz sie obudzili.

2

Skoro kilka tygodni temu potrafili z nami wygrac 4-0, a teraz zagrali tak a nie inaczej to oczywiscie, ze wina trenera. Tak ich glupio ustawil i sie zamurowali, a to nie Atletico, nie kazdy potrafi tak grac.

0

Tak, ale za to jaki mecz...

28

Plota przeciez sam Lucho mowil, ze chce zrobic sobie przerwe od pilki

4

'Ogólnie real byłby dobrą opcją gdyż mają słabszy skład od PSG' PADŁEM

7

Nadal nie moge w to uwierzyc, cos pieknego! Otwieramy szampana! :)

0

Dobry pomysl z Arda

0

Pyta się dlaczego w każdym meczu tego nie próbujemy, czytać nie umiesz?

0

Prosze o jakas dobra transmisje bo mi padaja jak muchy!

0

Ja nie wierze i zdania nie zmienie. Serce sercem ale rozum mowi co innego.

0

Chce, zeby odpadla bo jest pilkarzem Realu Madryt. A strach swoja droga.

1

Mysle, ze bardziej Juventus bo w Bayernie skrzydla maja no chyba, ze taki Costa bedzie chcial odejsc w co watpie.

0

Mi tam jest jedynie szkoda Alexisa i kibicow Arsenalu ktorzy zaplacili za bilety

0

Jaki biedny?! Dobrze im tak, maja za swoje niech jeszcze dluzej trzymaja Wengera i przeprowadzaja nic nie warte transfery. Szkoda mi tylko Alexisa nasz chlopak. Bellerin na wlasne zyczenie chce tam utonac wiec jego nawet nie biore pod uwage.

0

Zal to mi jedynie kibicow Arsenalu ktorzy zaplacili za bilety a ich klubik jak zwykle zenada i kompromitacja. Wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?