Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co powiedziec w przypadku Gomesa? Takie czasy
0
Fantastyczny? To co powiesz o takim Pique czy Umtitim
0
No chyba, ze tak. Raczej wiekszosc go nie skumala ;)
0
Ile Ty masz lat 10? W sumie to chyba i tak za duzo jak patrze na ten komentarz
2
Niekoniecznie bo oni tyle nie kosztowali
14
Wypluj te slowa
11
Ten transfer to kompromitacja naszego zarzadu. Co on takiego pokazywal w Valencii, ze go wzieli za taka kase? Nie wiem, nie sledzilem jego gry. On gra jakby chcial, a nie mogl, jakby mu w ogole nie zalezalo. Takich pilkarzy to my nie chcemy. O jego 'skillu' w ogole nie wspomne bo nie ma o czym pisac.
0
Raczej nie chce widziec, gra bo tyle kosztowal.
1
Strasznie to irytuje.
0
A mozesz po polsku?
0
Na glowe upadles? Roberto musi grac w pomocy tylko to potwierdzil w ostatnim meczu!
4
'Nowym Cancelo'? A co to za wielki pilkarz, zeby tak o nim pisac? Zwykly przecietny skrzydlowy, ktory na sile jest wciskany do obrony.
2
A to przepraszam :D
2
Nie zaczyna sie zdania od ale :D
0
Wlasnie chcialem zapytac jak mozna byc fanem Espanyolu ;D
1
Szkoda tylko, ze jeszcze zadny sedzia z La Liga nie zostal ukarany, teraz sie obudzili.
2
Skoro kilka tygodni temu potrafili z nami wygrac 4-0, a teraz zagrali tak a nie inaczej to oczywiscie, ze wina trenera. Tak ich glupio ustawil i sie zamurowali, a to nie Atletico, nie kazdy potrafi tak grac.
0
Tak, ale za to jaki mecz...
28
Plota przeciez sam Lucho mowil, ze chce zrobic sobie przerwe od pilki
4
'Ogólnie real byłby dobrą opcją gdyż mają słabszy skład od PSG' PADŁEM
7
Nadal nie moge w to uwierzyc, cos pieknego! Otwieramy szampana! :)
0
Dobry pomysl z Arda
0
Pyta się dlaczego w każdym meczu tego nie próbujemy, czytać nie umiesz?
0
Prosze o jakas dobra transmisje bo mi padaja jak muchy!
0
Ja nie wierze i zdania nie zmienie. Serce sercem ale rozum mowi co innego.
0
Chce, zeby odpadla bo jest pilkarzem Realu Madryt. A strach swoja droga.
1
Mysle, ze bardziej Juventus bo w Bayernie skrzydla maja no chyba, ze taki Costa bedzie chcial odejsc w co watpie.
0
Mi tam jest jedynie szkoda Alexisa i kibicow Arsenalu ktorzy zaplacili za bilety
0
Jaki biedny?! Dobrze im tak, maja za swoje niech jeszcze dluzej trzymaja Wengera i przeprowadzaja nic nie warte transfery. Szkoda mi tylko Alexisa nasz chlopak. Bellerin na wlasne zyczenie chce tam utonac wiec jego nawet nie biore pod uwage.
0
Zal to mi jedynie kibicow Arsenalu ktorzy zaplacili za bilety a ich klubik jak zwykle zenada i kompromitacja. Wstyd