Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Srutwa Chlopie co ty pier… Sprzedać Yamala i wymienić go na jakiegoś no name z Brazylii? Puknij się w łeb. Co za dyrdymały
0
@Konradosss Co za bzdury
5
Może sobie chcieć. Nie wyobrażam sobie by do końca sezonu miał bronić ktoś inny niż Szczęsny.
0
@BISHBASHBOSH Nie stać ich przecież to też koszt koło 100
1
@Gaucho Wydaje mi się że powinni ogłosić żałobę narodową
0
@4drian0 Dokładnie. Ja gram tylko na HDR
0
Komentarz usunięty
0
@VamosRakieta Bo co? Dla kibiców jest ważna drużyna, wyniki i forma
0
@Wojtelele17 Hah większych bzdur nie mogłeś wymyślić
0
I kiedy oni niby chcą rozegrać ten mecz? Mam nadzieję że się to nie odbije na formie zespołu
2
@kuz A co znaczy barber? Przecież to zwykły fryzjer tylko nazywają się po „amerykańsku”
0
@Blantozaur A co mają w ofercie? :D
0
@Sapos93 A kiedy jak jest już marzec?
0
@Pawlak1992 To dlaczego chciałbyś żeby tam poszedł skoro dobrze im idzie ;)?
1
Wojtas Neura schował w kieszeń
0
@Lionel_Messi10 Tak jak ja się śmieje z takich fanboyow jak Ty :D
0
@Lionel_Messi10 Niestety twoje marzenia o powrocie twojego idola trzeba zostawić na sen
1
@Mitch_Atleta No tak zepsuł by kolektyw dobrej drużyny :)
1
@Batys Jestem pozytywnie zaskoczony twoim komentarzem wiedząc, że jesteś jego fanem. Dobro zespołu przede wszystkim. Pozdro
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie. Każdy kto myśli inaczej ma gdzieś dobro zespołu.
0
@mkl87 No to jesteś egoistą skoro nie myślisz o drużynie tylko o jednostce.
0
Mam nadzieję, że to bzdury z tym Messsim. Wszystko by zepsuł. Mecz pożegnalny na nowym camp nou ok ale nic więcej.
0
Oby do tego nie doszło. Zepsuje całą konwencję. Chyba, że na ławkę :)
0
@Encore Ciekawe jak długo
0
@bart_azz Gavi do odstrzału? Co za to za brednie?
0
@BISHBASHBOSH Ale ja się nie odniosłem do twojego pozostałego wpisu tylko do pierwszych kilku zdań. No więc z tego co napisałeś można wywnioskować jakby to nie była jego wina a przecież jest skoro mógł odejść do innego klubu i grać także nie wiem dlaczego Ci go szkoda ale ok :)
1
@BISHBASHBOSH O czym ty gadasz? Przecież to jego decyzja żeby grzał ławę Barcelony przez tyle lat. Jakby chciał to już dawno by odszedł więc nie pisz bzdur.
0
@Kismeth No tylko, że 6 lat temu miał 30 lat a nie 36 widzisz różnicę ;)? Mimo wszystko chciałbym żeby został jak najdłużej
2
Najważniejsze że wracamy na swoje miejsce
0
Ajajaj a chciałem postawić że Gavi dostanie żółtą kartkę