5

@Srutwa Chlopie co ty pier… Sprzedać Yamala i wymienić go na jakiegoś no name z Brazylii? Puknij się w łeb. Co za dyrdymały

0

@Konradosss Co za bzdury

5

Może sobie chcieć. Nie wyobrażam sobie by do końca sezonu miał bronić ktoś inny niż Szczęsny.

0

@BISHBASHBOSH Nie stać ich przecież to też koszt koło 100

1

@Gaucho Wydaje mi się że powinni ogłosić żałobę narodową

0

@4drian0 Dokładnie. Ja gram tylko na HDR

0

Komentarz usunięty

0

@VamosRakieta Bo co? Dla kibiców jest ważna drużyna, wyniki i forma

0

@Wojtelele17 Hah większych bzdur nie mogłeś wymyślić

0

I kiedy oni niby chcą rozegrać ten mecz? Mam nadzieję że się to nie odbije na formie zespołu

2

@kuz A co znaczy barber? Przecież to zwykły fryzjer tylko nazywają się po „amerykańsku”

0

@Blantozaur A co mają w ofercie? :D

0

@Sapos93 A kiedy jak jest już marzec?

0

@Pawlak1992 To dlaczego chciałbyś żeby tam poszedł skoro dobrze im idzie ;)?

1

Wojtas Neura schował w kieszeń

0

@Lionel_Messi10 Tak jak ja się śmieje z takich fanboyow jak Ty :D

0

@Lionel_Messi10 Niestety twoje marzenia o powrocie twojego idola trzeba zostawić na sen

1

@Mitch_Atleta No tak zepsuł by kolektyw dobrej drużyny :)

1

@Batys Jestem pozytywnie zaskoczony twoim komentarzem wiedząc, że jesteś jego fanem. Dobro zespołu przede wszystkim. Pozdro

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie. Każdy kto myśli inaczej ma gdzieś dobro zespołu.

0

@mkl87 No to jesteś egoistą skoro nie myślisz o drużynie tylko o jednostce.

0

Mam nadzieję, że to bzdury z tym Messsim. Wszystko by zepsuł. Mecz pożegnalny na nowym camp nou ok ale nic więcej.

0

Oby do tego nie doszło. Zepsuje całą konwencję. Chyba, że na ławkę :)

0

@Encore Ciekawe jak długo

0

@bart_azz Gavi do odstrzału? Co za to za brednie?

0

@BISHBASHBOSH Ale ja się nie odniosłem do twojego pozostałego wpisu tylko do pierwszych kilku zdań. No więc z tego co napisałeś można wywnioskować jakby to nie była jego wina a przecież jest skoro mógł odejść do innego klubu i grać także nie wiem dlaczego Ci go szkoda ale ok :)

1

@BISHBASHBOSH O czym ty gadasz? Przecież to jego decyzja żeby grzał ławę Barcelony przez tyle lat. Jakby chciał to już dawno by odszedł więc nie pisz bzdur.

0

@Kismeth No tylko, że 6 lat temu miał 30 lat a nie 36 widzisz różnicę ;)? Mimo wszystko chciałbym żeby został jak najdłużej

2

Najważniejsze że wracamy na swoje miejsce

0

Ajajaj a chciałem postawić że Gavi dostanie żółtą kartkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?