3

Wytrzymają? Oby oby

4

@Jersi1 Zależy od wyników drużyny i pozostałych

2

@beter2 A co niby takiego gra ten Lautaro? Mało bramek strzela.

1

Ederson jaki ręcznik. Najgorszy na boisku

0

@ferdas_rawa Tak, fajnie zagrał i po takim meczu z hat trickiem powinien zagrać od pierwszej minuty moim zdaniem

1

Tak tak a skończy się na Ferranie na 9

1

@Who_you_mam No super że został jak widać. Poza tym pisałem ogólnie a nie o Raphie. Odniosłem się aby do komentarza ale ok przyznaję Ci rację. Najważniejsze że jest 3-1 :)!

0

@La Pulgaa Ktoś wymaga od niego tego samego? Brednię. Poza tym on w tym wieku jest dużo lepszy niż był Messi jak miał 17 lat

0

@Who_you_mam „xD” to trzymanie na boisku kogoś tylko dlatego, że grał dobrze wcześniej

1

@macio_944 Gówno mnie to obchodzi. Mecz Barcelony ważniejszy ;D

0

@Kgorecki2500 A widziałeś kiedyś żeby ktoś w pierwszej połowie zrobił zmiany bo był tak słaby? Zdarzało sie ale to wyjątkowe sytuacje.

0

@MesQueUnClub96 bo to la liga i jakby sędziowanie było poprawne to coś by było nie tak

1

@Damian11 Ale to tylko twoje doświadczenie a nie całego świata więc nie gadaj bzdur :)

2

Wydaje mi się, że po hat tricku wypadałoby dać zagrać od początku Ferranowi…

1

@Nightraider A co to ma do rzeczy? Istnieje tylko nie w tym przypadku

0

@MesQueUnClub96 W kluczowych momentach zawodził poza poprzednim meczem. Może źle to ująłem fakt.

0

Lewandowskiemu przydałaby się ławka może w końcu się odblokuje. Dobrze by mu to zrobiło. Ferran dzisiaj świetnie wykorzystuje szansę. Oby tak dalej

6

@barcanawieki Jak większość i słusznie

0

@Gekon Wiem. Odnoszę się do ich słów

0

A podwójne standardy wobec Barcelony są już ok tak?

9

No i super. Mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej :)

0

@PeterMaro Nikt za niego nie przyjdzie w tym sezonie. Nie łudź się

0

@TR3YWAY Lepsza 21:30 niż 14

1

Słabo Fermin dzisiaj

0

@Lewangoooolsky Póki co to ty się zesrałeś

3

Chcieliście Fermina macie Fermina szkoda że po takiej sytuacji

7

Lewandowski powinien usiąść na ławce

0

@Mroziu No rzeczywiście boki zrywać z powodu literówki. Bardzo zabawne. Masz świetne poczucie humoru

0

@Popitek12 Tylko dzieci oglądają ten żałosny wrestling

0

@LinekMichal Mamy lepszego Raphinhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?