Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wytrzymają? Oby oby
4
@Jersi1 Zależy od wyników drużyny i pozostałych
2
@beter2 A co niby takiego gra ten Lautaro? Mało bramek strzela.
1
Ederson jaki ręcznik. Najgorszy na boisku
0
@ferdas_rawa Tak, fajnie zagrał i po takim meczu z hat trickiem powinien zagrać od pierwszej minuty moim zdaniem
1
Tak tak a skończy się na Ferranie na 9
1
@Who_you_mam No super że został jak widać. Poza tym pisałem ogólnie a nie o Raphie. Odniosłem się aby do komentarza ale ok przyznaję Ci rację. Najważniejsze że jest 3-1 :)!
0
@La Pulgaa Ktoś wymaga od niego tego samego? Brednię. Poza tym on w tym wieku jest dużo lepszy niż był Messi jak miał 17 lat
0
@Who_you_mam „xD” to trzymanie na boisku kogoś tylko dlatego, że grał dobrze wcześniej
1
@macio_944 Gówno mnie to obchodzi. Mecz Barcelony ważniejszy ;D
0
@Kgorecki2500 A widziałeś kiedyś żeby ktoś w pierwszej połowie zrobił zmiany bo był tak słaby? Zdarzało sie ale to wyjątkowe sytuacje.
0
@MesQueUnClub96 bo to la liga i jakby sędziowanie było poprawne to coś by było nie tak
1
@Damian11 Ale to tylko twoje doświadczenie a nie całego świata więc nie gadaj bzdur :)
2
Wydaje mi się, że po hat tricku wypadałoby dać zagrać od początku Ferranowi…
1
@Nightraider A co to ma do rzeczy? Istnieje tylko nie w tym przypadku
0
@MesQueUnClub96 W kluczowych momentach zawodził poza poprzednim meczem. Może źle to ująłem fakt.
0
Lewandowskiemu przydałaby się ławka może w końcu się odblokuje. Dobrze by mu to zrobiło. Ferran dzisiaj świetnie wykorzystuje szansę. Oby tak dalej
6
@barcanawieki Jak większość i słusznie
0
@Gekon Wiem. Odnoszę się do ich słów
0
A podwójne standardy wobec Barcelony są już ok tak?
9
No i super. Mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej :)
0
@PeterMaro Nikt za niego nie przyjdzie w tym sezonie. Nie łudź się
0
@TR3YWAY Lepsza 21:30 niż 14
1
Słabo Fermin dzisiaj
0
@Lewangoooolsky Póki co to ty się zesrałeś
3
Chcieliście Fermina macie Fermina szkoda że po takiej sytuacji
7
Lewandowski powinien usiąść na ławce
0
@Mroziu No rzeczywiście boki zrywać z powodu literówki. Bardzo zabawne. Masz świetne poczucie humoru
0
@Popitek12 Tylko dzieci oglądają ten żałosny wrestling
0
@LinekMichal Mamy lepszego Raphinhe