0

No cóż widocznie 10 lat czekania na kolejną ligę mistrzów to za mało. Trzeba poczekać kolejne 10 może wtedy się uda

0

Ja pierdole co on jeszcze robi na boisku. Porażka dzisiaj

1

@AdrianFCB10 No to ja już wolę Szpakowskiego i Żewłakowa :D

0

@AdrianFCB10 Nie ale go słyszę i o tym przypominam czego nie rozumiesz?

1

Gościu R nie potrafi wymówić i brzmi komicznie a komentuje mecze w Canal+. Porażka

0

@CATALUNYA1308 Spierdolol przynajmniej jedną bramkę w ostatnim meczu

0

@Encore Nie uznali mu tej bramki dziś

1

@dariooo A kto się przedarł w pole karne w sytuacji wydawałoby się bez wyjścia?

0

@BarcaFan17 Taki mają styl. Tak mają grać wysoko.

0

Araujo lubi coś odjebac nie jestem zadowolony widzac go na boisku szczerze mówiąc

1

@wyrek Najważniejszą wykorzystał. Lewandowskiemu też się zdarza marnować i co z tego?

3

Laminek TOP. Jest mental. Damy radę. To już nie jest ta drużyna co w poprzednich sezonach. Potrafimy odrobić straty i pójść za ciosem

1

Co miał niby pod kontrolą jak Sommer aby odprowadzał piłkę wzrokiem. Pierdoli ten Ćwiąkała

23

Pod poprzeczkę trzeba było strzelać. Kółko dłużej na padzie wystarczy przytrzymać przecież co za problem

1

@Faro Przed tym jak zdobył potrójną koronę z Barceloną jeszcze w styczniu też go tak nazywali więc…

0

Wgl nie pilnowany Dembele…

2

Liverpool dzisiaj może wywalczyć sobie majstra?

1

Kawka i komentarze na realmadryt.pl piękne niedzielne po południe

0

Nie ma sensu dzisiaj podawać do Raphinhi na wykończenie

0

Brawo Hall. Rzucił Pudzianem jak szmata. Nie lubię zachłannych, kwadratowych ludzi jak on i bardzo dobrze że dostał oklep

0

Co za pajacerka :). Żenujące

1

Kurwa nie mogli wytrzymać jeszcze tych paru minut…

5

@Terapuls Że co XD?! Finał pucharu nie jest wyższym celem?! Co za bzdury

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No między innymi przez Ciebie i dużo by nie brakowało i również i tym razem by tak było

0

@Korsain Pamiętam te mecze i fantastyczne przyjęcie/puszczenie Suareza do przodu. To mi przyszło na myśl akurat

7

Gdzie tu niby chciał kogoś ugryźć? Co za bzdury

0

To już wiemy kto zdobędzie króla strzelców w la liga

0

@norbi77 To prawda zgadzam się

0

Real realem ale jeśli chodzi o koszulki to mają świętne te wyjazdowe i trzeci komplet. Fajnie kolorystycznie wyglądają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?