Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż widocznie 10 lat czekania na kolejną ligę mistrzów to za mało. Trzeba poczekać kolejne 10 może wtedy się uda
0
Ja pierdole co on jeszcze robi na boisku. Porażka dzisiaj
1
@AdrianFCB10 No to ja już wolę Szpakowskiego i Żewłakowa :D
0
@AdrianFCB10 Nie ale go słyszę i o tym przypominam czego nie rozumiesz?
1
Gościu R nie potrafi wymówić i brzmi komicznie a komentuje mecze w Canal+. Porażka
0
@CATALUNYA1308 Spierdolol przynajmniej jedną bramkę w ostatnim meczu
0
@Encore Nie uznali mu tej bramki dziś
1
@dariooo A kto się przedarł w pole karne w sytuacji wydawałoby się bez wyjścia?
0
@BarcaFan17 Taki mają styl. Tak mają grać wysoko.
0
Araujo lubi coś odjebac nie jestem zadowolony widzac go na boisku szczerze mówiąc
1
@wyrek Najważniejszą wykorzystał. Lewandowskiemu też się zdarza marnować i co z tego?
3
Laminek TOP. Jest mental. Damy radę. To już nie jest ta drużyna co w poprzednich sezonach. Potrafimy odrobić straty i pójść za ciosem
1
Co miał niby pod kontrolą jak Sommer aby odprowadzał piłkę wzrokiem. Pierdoli ten Ćwiąkała
23
Pod poprzeczkę trzeba było strzelać. Kółko dłużej na padzie wystarczy przytrzymać przecież co za problem
1
@Faro Przed tym jak zdobył potrójną koronę z Barceloną jeszcze w styczniu też go tak nazywali więc…
0
Wgl nie pilnowany Dembele…
2
Liverpool dzisiaj może wywalczyć sobie majstra?
1
Kawka i komentarze na realmadryt.pl piękne niedzielne po południe
0
Nie ma sensu dzisiaj podawać do Raphinhi na wykończenie
0
Brawo Hall. Rzucił Pudzianem jak szmata. Nie lubię zachłannych, kwadratowych ludzi jak on i bardzo dobrze że dostał oklep
0
Co za pajacerka :). Żenujące
1
Kurwa nie mogli wytrzymać jeszcze tych paru minut…
5
@Terapuls Że co XD?! Finał pucharu nie jest wyższym celem?! Co za bzdury
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No między innymi przez Ciebie i dużo by nie brakowało i również i tym razem by tak było
0
@Korsain Pamiętam te mecze i fantastyczne przyjęcie/puszczenie Suareza do przodu. To mi przyszło na myśl akurat
7
Gdzie tu niby chciał kogoś ugryźć? Co za bzdury
0
To już wiemy kto zdobędzie króla strzelców w la liga
0
@norbi77 To prawda zgadzam się
0
Real realem ale jeśli chodzi o koszulki to mają świętne te wyjazdowe i trzeci komplet. Fajnie kolorystycznie wyglądają