6

Można narzekać na Probierza ale dużo lepiej się ogląda reperezentacje, za Michniewicza to meczu się nie dało oglądać + ten ohydny autobus.

0

Szczęsny nasz bohater.

0

Ten Frankowski to w ogóle nie myśli.

1

Świderski nie sprawdził się z Estonią, nie sprawdza się z Walią, w zasadzie nie istnieje i dalej jest na boisku xD

1

Świderski o jakieś 60 minut za długo na boisku.

2

ej mordy widać po mnie?
https://i.imgur.com/mAs6aM5.png

0

Nie no Świderski nie ma prawa wyjść na 2 połowę.

0

Ale kopanina XD

2

Fajnie jest usłyszeć Szpaka na mikrofonie.

12

Jaki żenadometr aż skalę wywaliło.


9

IOS jak zwykle był sto lat za...


54

Ja też mam co raz mniejszą ochotę do oglądania piłki nożnej przez właśnie takiego Viniciusa, męczennika który przez poprawność polityczną stał się niemal bezkarny i na boisku może robić co mu się tylko podoba.

2

Nie no Nico u mnie definitywnie skreślony, męczennika nie potrzebujemy.


2

@Barcasub silni razem nie oglądają ,,pisowskiego kanału" xd

26

Takie antypolskie łajdaki jak Grabowski powinni mieć zabierane obywatelstwo.


7

O proszę w 2021 roku Tusk obiecał paliwko po 4,88 zł za litr XD


4

Usa ostrzegało kilka tygodni temu o możliwym zamachu w Rosji i proszę stało się.

0

@Culer9002 Nie, jeśli się nie myle to na twitterze to czytałem.

0

@tristan87 Z 2 dni temu czytałem że podobno książe William zdradził ją z kochanką i spodziewa sie z nią dziecka.

5

@MaFCB Nie opłaca to się go trzymać w klubie 6,5 miliona pensji netto, ile można się na niego nabierać że w końcu odpali? Trzeba go spieniężyć póki coś wart.

5

Ale podobna do starego.


0

Jezu to wy to jeszcze oglądacie? Ja już po meczu 3:0 dla Estonii po hat tricku Lewandowskiego.

1

madryciaki płaczą o wartość Łunina pod tym tweetem, jedni mają ból tyłka o Cubarsiego, drudzy że Łunin to spokojnie 30 milionów warty XDD


2

@GeneralXavi Rafałek to jest gotowy żeby pójść do tvnu gdzie stokrotka i Kraśko poklepią go po pleckach i wyliżą dorodnie wiadomo co.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oby po przygodzie z Viaplay do Canal+ wrócił Twarowski i Wolski.

8

Krytykują swój własny postulat XD


https://x.com/KoneserUnii/status/1770476229734351083

17

I notka Szymusiowi wleciała xD


2

@Kazragore Podał dalej tweeta konta satyrystycznego a nie oficjalnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?