0

@HighestInTheRoom Zmarnowałeś trochę szansę bo pół roku temu ceny skrzynek były jakieś 200% wyższe niż obecnie, sam trochę mam i czekam aż trochę podrożeją.

1

@blakkudium Nie rozumiem dlaczego Xavi go nie powołuje/połowywał skoro jedynego LS jakiego mamy to Felix?

1

@Kgorecki2500 Myślałem że on przegra po tylu aferach a wystarczy że ma poparcie PO i prawdopodobnie wygra w 2 turze.

0

ah shit, here we go again xD


15

A tak się śmiano z rusków że nie będą mieli coli itp a tu proszę wszystko tak samo tylko pod inną nazwą.


0

@tristan87 Wielki pan co jeździ starym passatem z kierownicą po prawej stronie XDD

0

@okiemtypera_lucaxx95 jakbyśmy dostali teraz 20 za niego to bym się cieszył i mówił że znalazł się ktoś kto się nabrał.

37

Kowal co w formie ostatnio XDDD


5

Kolejny młody dostanie szansę, w czerwcu skończy 16 lat.


23

Ten człowiek prawdę mówi tylko wtedy jak się nie odzywa.


xD

19

@TR3YWAY podstaw mnie miskę, bede rzigoł.

1

@13th I to te stare, te nowe wygląda paskudnie i tak samo się na nim gra.

8

Fajna ta liga taka wcale nie madrycka xD


3

Jak zawsze kiedy izrael coś odwali w jego obronie stają uśmiechnięci rodacy razem z Tomaszem Wiertarką udarową na czele.

9

Po prostu ekstraklasa XDD


29

Wszedłem na jej profil na X i faktycznie xD


1

Nico wypada na real :/


0

Geniusze w tym G2 zrobić comeback i w rundzie o wyrównanie dojeżdżać rampę bez żadnego flasha xD

0

Monesy ale on jest niesamowity, dla takich graczy aż chce się oglądać Csa.

20

Smoku jest taki bezjajeczny że lepiej wyciszać komentarz.


0

Yamal jest fatalny dzisiaj i powinien zejść z boiska od razu po przerwie.

4

Jaka cieszynka Raphinhi XDD

0

faul taktyczny i bez kartki XD

7

Tfuu na tą skorumpowaną ligę realu madryt.

6

Sam mówił że jest szczęśliwy w tym klubie i że chce zostać także pierdy sportu można sobie wsadzić.

30

Ładna riposta xDD


1

Ale Portugalia ma łatwą grupę na tym euro.

6

Można narzekać na Probierza ale dużo lepiej się ogląda reperezentacje, za Michniewicza to meczu się nie dało oglądać + ten ohydny autobus.

0

Szczęsny nasz bohater.

0

Ten Frankowski to w ogóle nie myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?