KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Zmarnowałeś trochę szansę bo pół roku temu ceny skrzynek były jakieś 200% wyższe niż obecnie, sam trochę mam i czekam aż trochę podrożeją.
1
@blakkudium Nie rozumiem dlaczego Xavi go nie powołuje/połowywał skoro jedynego LS jakiego mamy to Felix?
1
@Kgorecki2500 Myślałem że on przegra po tylu aferach a wystarczy że ma poparcie PO i prawdopodobnie wygra w 2 turze.
0
ah shit, here we go again xD
15
A tak się śmiano z rusków że nie będą mieli coli itp a tu proszę wszystko tak samo tylko pod inną nazwą.
0
@tristan87 Wielki pan co jeździ starym passatem z kierownicą po prawej stronie XDD
0
@okiemtypera_lucaxx95 jakbyśmy dostali teraz 20 za niego to bym się cieszył i mówił że znalazł się ktoś kto się nabrał.
37
Kowal co w formie ostatnio XDDD
5
Kolejny młody dostanie szansę, w czerwcu skończy 16 lat.
23
Ten człowiek prawdę mówi tylko wtedy jak się nie odzywa.
xD
19
@TR3YWAY podstaw mnie miskę, bede rzigoł.
1
@13th I to te stare, te nowe wygląda paskudnie i tak samo się na nim gra.
8
Fajna ta liga taka wcale nie madrycka xD
3
Jak zawsze kiedy izrael coś odwali w jego obronie stają uśmiechnięci rodacy razem z Tomaszem Wiertarką udarową na czele.
9
Po prostu ekstraklasa XDD
29
Wszedłem na jej profil na X i faktycznie xD
1
Nico wypada na real :/
0
Geniusze w tym G2 zrobić comeback i w rundzie o wyrównanie dojeżdżać rampę bez żadnego flasha xD
0
Monesy ale on jest niesamowity, dla takich graczy aż chce się oglądać Csa.
20
Smoku jest taki bezjajeczny że lepiej wyciszać komentarz.
0
Yamal jest fatalny dzisiaj i powinien zejść z boiska od razu po przerwie.
4
Jaka cieszynka Raphinhi XDD
0
faul taktyczny i bez kartki XD
7
Tfuu na tą skorumpowaną ligę realu madryt.
6
Sam mówił że jest szczęśliwy w tym klubie i że chce zostać także pierdy sportu można sobie wsadzić.
30
Ładna riposta xDD
1
Ale Portugalia ma łatwą grupę na tym euro.
6
Można narzekać na Probierza ale dużo lepiej się ogląda reperezentacje, za Michniewicza to meczu się nie dało oglądać + ten ohydny autobus.
0
Szczęsny nasz bohater.
0
Ten Frankowski to w ogóle nie myśli.