KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jedyny dobry sezon de Jonga w tym klubie to krótki okres za Koemana gdzie strzelił kilka bramek i tyle. W lato kibice i zarząd muszą zrobić wszystko żeby zdecydował się odejść z tego klubu.
2
Nie zdziwię się jak Araujo po tym meczu psycha siądzie i będzie chciał odejść w lato.
9
Ząb mnie boli, łeb mnie boli, psycha siadła, piwko smak straciło.
Na uj ja żyja xD
0
El clasico nie ma co oglądać, nasi mają psyche rozwaloną.
2
Jestem kurwa załamany.
1
Araujo rozwalił ten mecz i tyle, żadnej tu winy Xaviego, ciężko jest walczyć bez 1 zawodnika na szybkich murzynów.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
de Jong pierwszy do odpalenia jest w lato, trzeba robić wszystko żeby odszedł.
1
Po meczu niestety.
2
Lewy wygrał pojedynek główkowy i dostał kartkę, tfu na tą psine z gwizdkiem.
2
Błagam niech wstąpi w nich duch waleczności Gaviego.
1
Khealifi jaka mina XDDDDD
1
Jakie ciasteczko Pedriego.
1
Ronaldinhooooooo goooool!!!!!
2
de Jong już zaczyna te swoje durne kółeczka.
0
@FCB_dimiC
26
My już z żonką i córeczką na stadionie i śpiewamy sobie jazda z ...hej barca jazda z....
https://streamable.com/0vgn9
0
@pt9 Kiedyś chodziłem do pewnej pani ale robiła to na odpierdziel i nie równo, wole łazić do ziomeczka.
1
@tbas a co jeśli to Ryszard Forbrich?
3
Poszedłem do fryzjera i okazało się że mój fryzjer to kibic Barcy, porozmawiało się troszeczkę przed meczem, zapomniałem się go zapytać czy ma tutaj konto.
3
@bartas97 Ja pamiętam jak na la rambli był płacz że kupili Raphinhie a nie Antonego xd
0
@Firestone Ten sam pewnie footroll zachwycał się Endrickiem żeby nie urazić przypadkiem madryciaków xD
5
Prykłem XD
0
Od jutra blokady mostów w Warszawie przez ekoterrorystów.
3
@RosjaninBut Dlaczego mamy finansować skorumpowany kraj gdzie w czasie wojny rządzący i oligarchowie się bogacą, gdzie rozkradają pomoc humanitarną, pieniądze?
5
Duda i rządzący od razu powinni odpowiadać pod trybunałem stanu za zdradę jeśliby to zrobili.
8
Ale im wesoło xD
0
@Fantastyczny Chłopiec uBlocka masz?
3
Niby za co Laporta miał cię bronić za zwalanie winy na piłkarzy po przegranych meczach, za 0 wygranych meczów z realem, Atletico, za przegranie mistrzostwa z Granadą? xD
2
@FCB24 Chłop nie grał na swojej pozycji, strzelił 2 bramki a ty piszesz że jest beznadziejny xd