4

Jedyny dobry sezon de Jonga w tym klubie to krótki okres za Koemana gdzie strzelił kilka bramek i tyle. W lato kibice i zarząd muszą zrobić wszystko żeby zdecydował się odejść z tego klubu.

2

Nie zdziwię się jak Araujo po tym meczu psycha siądzie i będzie chciał odejść w lato.

9

Ząb mnie boli, łeb mnie boli, psycha siadła, piwko smak straciło.

Na uj ja żyja xD

0

El clasico nie ma co oglądać, nasi mają psyche rozwaloną.

2

Jestem kurwa załamany.

1

Araujo rozwalił ten mecz i tyle, żadnej tu winy Xaviego, ciężko jest walczyć bez 1 zawodnika na szybkich murzynów.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

de Jong pierwszy do odpalenia jest w lato, trzeba robić wszystko żeby odszedł.

1

Po meczu niestety.

2

Lewy wygrał pojedynek główkowy i dostał kartkę, tfu na tą psine z gwizdkiem.

2

Błagam niech wstąpi w nich duch waleczności Gaviego.

1

Khealifi jaka mina XDDDDD

1

Jakie ciasteczko Pedriego.

1

Ronaldinhooooooo goooool!!!!!

2

de Jong już zaczyna te swoje durne kółeczka.

0

26

My już z żonką i córeczką na stadionie i śpiewamy sobie jazda z ...hej barca jazda z....
https://streamable.com/0vgn9

0

@pt9 Kiedyś chodziłem do pewnej pani ale robiła to na odpierdziel i nie równo, wole łazić do ziomeczka.

1

@tbas a co jeśli to Ryszard Forbrich?

3

Poszedłem do fryzjera i okazało się że mój fryzjer to kibic Barcy, porozmawiało się troszeczkę przed meczem, zapomniałem się go zapytać czy ma tutaj konto.

3

@bartas97 Ja pamiętam jak na la rambli był płacz że kupili Raphinhie a nie Antonego xd

0

@Firestone Ten sam pewnie footroll zachwycał się Endrickiem żeby nie urazić przypadkiem madryciaków xD

5

Prykłem XD


0

Od jutra blokady mostów w Warszawie przez ekoterrorystów.


3

@RosjaninBut Dlaczego mamy finansować skorumpowany kraj gdzie w czasie wojny rządzący i oligarchowie się bogacą, gdzie rozkradają pomoc humanitarną, pieniądze?

5

Duda i rządzący od razu powinni odpowiadać pod trybunałem stanu za zdradę jeśliby to zrobili.


8

Ale im wesoło xD


0

@Fantastyczny Chłopiec uBlocka masz?

3

Niby za co Laporta miał cię bronić za zwalanie winy na piłkarzy po przegranych meczach, za 0 wygranych meczów z realem, Atletico, za przegranie mistrzostwa z Granadą? xD

2

@FCB24 Chłop nie grał na swojej pozycji, strzelił 2 bramki a ty piszesz że jest beznadziejny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?