1

Ciekawe czy dzieci Cristiano Ronaldo są Cristiano Ronaldo bo może Georginie ktoś inny strzelił a sam CR7 się nie odwoływał żeby pokazać swoją wielkość.

7

@Emhyr Nie wiem ale miło jest widzieć zdrowego i uśmiechniętego Dembele.

1

@MesQueUnClub96 jest fanem realu a że tam dużo madryciaków to i był stronniczy.

0

10 sekund przed czasem skończył XD

3

jaka pokraka ten Antony XDD

0

a śmiali się z Eto`o.

14

Tak Marokańczycy świętują wygraną z Belgią na ulicach Brukseli.
https://x.com/Gilless_92/status/1596912133056647168







1

@siuuu to Marokańczycy rozpieprzyli miasto po wygranym meczu.

27

Najlepszy mem jak dla mnie po tym meczu.


1

ten Meksyk to takie Atletico 70 minut murowania żeby w końcowych minutach wejść na połowe przeciwnika, tfu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bardzo dobrze, ten Meksyk niech wypier.... z taką grą razem z tym marnym trenerkiem.

0

ten Lautaro to placek jakich mało.

0

pieprzeni rzeźnicy.

8

Inni siedzą w Katarze, drudzy siedzą na ome XDDDD


0

Wpuścił Thurama i gra się Francji posypała.

6

kurde szkoda że na LM nam wypadł Christensen i Kounde bo te mecze by zupełnie inaczej wyglądały :/

0

ale fajnie się słucha Listkiewicza w czasie tych przerw.

0

@Tasde Helmuty i Hanse go powstrzymywały.

0

Mbappe powinien zostać śćiągnięty w 2 połowie.

10

Złoto xd


2

Dembuś co gra :o

9

Czesław Michniewicz dostał już 711 telefonów z gratulacjami po meczu.

0

ale ten Piątek to drewno.

1

ale co się musi dziać w domu Mario, współczuje rodzinie.

0

Ten Frankowski to potrafi oddać strzał w pole karne czy tylko w tyłki przeciwników?

2

jak ktoś jest w Katarze to niech da Szczęsnemu czerwonego Marlboraska setkę.

0

ale fart XDDDDD

0

Tak to jest jak się gra defensywny obrzydliwy dla oka futbol, Atletico też dostaje mase kartek jak przeciwnik jest na ich połowie i próbuje atakować.

3

ale ładnie gra ta Arabia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?