KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy dzieci Cristiano Ronaldo są Cristiano Ronaldo bo może Georginie ktoś inny strzelił a sam CR7 się nie odwoływał żeby pokazać swoją wielkość.
7
@Emhyr Nie wiem ale miło jest widzieć zdrowego i uśmiechniętego Dembele.
1
@MesQueUnClub96 jest fanem realu a że tam dużo madryciaków to i był stronniczy.
0
10 sekund przed czasem skończył XD
3
jaka pokraka ten Antony XDD
0
a śmiali się z Eto`o.
14
Tak Marokańczycy świętują wygraną z Belgią na ulicach Brukseli.
https://x.com/Gilless_92/status/1596912133056647168
1
@siuuu to Marokańczycy rozpieprzyli miasto po wygranym meczu.
27
Najlepszy mem jak dla mnie po tym meczu.
1
ten Meksyk to takie Atletico 70 minut murowania żeby w końcowych minutach wejść na połowe przeciwnika, tfu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bardzo dobrze, ten Meksyk niech wypier.... z taką grą razem z tym marnym trenerkiem.
0
ten Lautaro to placek jakich mało.
0
pieprzeni rzeźnicy.
8
Inni siedzą w Katarze, drudzy siedzą na ome XDDDD
0
Wpuścił Thurama i gra się Francji posypała.
6
kurde szkoda że na LM nam wypadł Christensen i Kounde bo te mecze by zupełnie inaczej wyglądały :/
0
ale fajnie się słucha Listkiewicza w czasie tych przerw.
0
@Tasde Helmuty i Hanse go powstrzymywały.
0
Mbappe powinien zostać śćiągnięty w 2 połowie.
10
Złoto xd
2
Dembuś co gra :o
9
Czesław Michniewicz dostał już 711 telefonów z gratulacjami po meczu.
0
ale ten Piątek to drewno.
1
ale co się musi dziać w domu Mario, współczuje rodzinie.
0
Ten Frankowski to potrafi oddać strzał w pole karne czy tylko w tyłki przeciwników?
2
jak ktoś jest w Katarze to niech da Szczęsnemu czerwonego Marlboraska setkę.
0
ale fart XDDDDD
0
Tak to jest jak się gra defensywny obrzydliwy dla oka futbol, Atletico też dostaje mase kartek jak przeciwnik jest na ich połowie i próbuje atakować.
3
ale ładnie gra ta Arabia.