4

@draxidox ale to potwór bez tapety, fuj.

25

Alves pozytywny wariacik.

0

Vinicius bez Benzemy nie istnieje.

0

buahahaha Vinicius

14

Nie ma nic bardziej wkurzającego w telewizji jak te reklamy leków na ból dupy, rzygi, katar, kaszel itd

1

Raphinha się wyróżnia w tym meczu na tle takiego placka jak Vinicius czy Richarlison.

0

Trooszkę zaa słaabo.

Szpaku top!

1

Czesiu zamiast analizować grę Arabusów ma inne zajęcie.


60

Wybielacz XDDD


21

Ale on nic nie czyta!
:D


14

Europejski komisarz ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton zażądał od Elona Muska zwiększenia liczby cenzorów Twittera w Unii Europejskiej.

Breton wydał ostrzeżenie, mówiąc, że Europa, "nie będzie miała drżącej ręki" i że Musk "doskonale zna europejskie stanowisko". „Jest w trakcie redukcji pewnej liczby moderatorów, ale będzie musiał zwiększyć ich liczbę w Europie” – powiedział Breton w wywiadzie dla Franceinfo. „Będzie musiał otworzyć swoje algorytmy. Będziemy mieć kontrolę, będziemy mieć dostęp, ludzie nie będą już mogli powiedzieć czegokolwiek”. Dodał, że „mowa nienawiści się skończyła”.

W fajną strone ta Unia idzie...kierunek ZSRR.

3

@jacob345 wina Enrique że ich prezesik kupuje samych brazoli i francuzów xD

15

3

To był przekaz do ludzi i dziennikarzy żeby milczeli o ich porażce.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten gest szwabów przed meczem był po to żeby każdy milczał i nie cieszył się z ich porażki.

52

A u nas grubas zamieszany w korupcje xD


3

Szczęsny: Widzieliście kur** ten refleks? Hehehe to jest kur** refleks prawdziwego chudego byka zwinnego.

0

Barszo dobrze, z taką grą nie zasługujemy na gola a co dopiero wygraną.

0

oczy bolą, uszy bolą, usta milczą.

0

Czy tylko ja zasypiam jak widzę naszą gre?

2

Zalewski widać że nie grał w Polsce.

1

Uwlelbiam te pieprzenie o wygranej z Meksykiem w 78 XDD

1

Przecież przy tym ustawieniu Zalewski i Zieliński będa bezużyteczni.

0

baroni narkotykowi chyba zapłacili za bilety meksykańskim kibicom.

0

Boras jak pompuje balonik XD

0

Na trybunach aktorka i żona rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego Agata Załęcka.

0

Mam nadzieje że dostaniemy z 5 bramek od tej Arabii i będę się cieszył z porażki tego skorumpowanego trenera.

0

@arasz1819 mam gdzieś naszą reprezentacje ze skorumpowanym trenerkiem, rzygać się chce jak widze naszą gre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?