KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@draxidox ale to potwór bez tapety, fuj.
25
Alves pozytywny wariacik.
0
Vinicius bez Benzemy nie istnieje.
0
buahahaha Vinicius
14
Nie ma nic bardziej wkurzającego w telewizji jak te reklamy leków na ból dupy, rzygi, katar, kaszel itd
1
Raphinha się wyróżnia w tym meczu na tle takiego placka jak Vinicius czy Richarlison.
0
Trooszkę zaa słaabo.
Szpaku top!
1
Czesiu zamiast analizować grę Arabusów ma inne zajęcie.
60
Wybielacz XDDD
21
Ale on nic nie czyta!
:D
1
@Kgorecki2500 Tutaj masz link do artykułu.
https://ithardware.pl/aktualnosci/ue_straszy_elona_muska_bedziemy_miec_kontrole_ludzie_nie_beda_mogli_mowic_czegokolwiek-24496.html
14
Europejski komisarz ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton zażądał od Elona Muska zwiększenia liczby cenzorów Twittera w Unii Europejskiej.
Breton wydał ostrzeżenie, mówiąc, że Europa, "nie będzie miała drżącej ręki" i że Musk "doskonale zna europejskie stanowisko". „Jest w trakcie redukcji pewnej liczby moderatorów, ale będzie musiał zwiększyć ich liczbę w Europie” – powiedział Breton w wywiadzie dla Franceinfo. „Będzie musiał otworzyć swoje algorytmy. Będziemy mieć kontrolę, będziemy mieć dostęp, ludzie nie będą już mogli powiedzieć czegokolwiek”. Dodał, że „mowa nienawiści się skończyła”.
W fajną strone ta Unia idzie...kierunek ZSRR.
3
@jacob345 wina Enrique że ich prezesik kupuje samych brazoli i francuzów xD
15
Tak było.
https://x.com/TrollFootball/status/1595433865384194048
3
To był przekaz do ludzi i dziennikarzy żeby milczeli o ich porażce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten gest szwabów przed meczem był po to żeby każdy milczał i nie cieszył się z ich porażki.
52
A u nas grubas zamieszany w korupcje xD
3
Szczęsny: Widzieliście kur** ten refleks? Hehehe to jest kur** refleks prawdziwego chudego byka zwinnego.
0
Barszo dobrze, z taką grą nie zasługujemy na gola a co dopiero wygraną.
0
oczy bolą, uszy bolą, usta milczą.
0
Czy tylko ja zasypiam jak widzę naszą gre?
2
Zalewski widać że nie grał w Polsce.
1
Uwlelbiam te pieprzenie o wygranej z Meksykiem w 78 XDD
1
Przecież przy tym ustawieniu Zalewski i Zieliński będa bezużyteczni.
0
baroni narkotykowi chyba zapłacili za bilety meksykańskim kibicom.
0
Boras jak pompuje balonik XD
0
Na trybunach aktorka i żona rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego Agata Załęcka.
0
Mam nadzieje że dostaniemy z 5 bramek od tej Arabii i będę się cieszył z porażki tego skorumpowanego trenera.
0
@arasz1819 mam gdzieś naszą reprezentacje ze skorumpowanym trenerkiem, rzygać się chce jak widze naszą gre.