KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop ma umowe do 2026 roku, Napoli na pewno będzie go chciało oddać za grosze XD
6
Lepszy on niż ten Gil Manzano, ten to dopiero ananas.
0
@Unikatowy Przykro mi, przyjmij najszczersze kondolencje, babcia pewnie będzie Was obserwować teraz z góry.
79
Święta święta i po świętach. Jednak najlepszy prezent jaki dostałem w tym roku na gwiazdke to widok uśmiechniętego dziadka który po dwóch tygodniach wyszedł ze szpitala.
1
@DonCarletto siostra w Wigilie leżała połamana, dzisiaj moją mame już coś wzięło.
2
reakcja Dariusza Szpakowskiego na płacz Francuzów ,,Francjo, Francjo co ty robisz?"
5
Nie ma sensu go trzymać, powinien zostać sprzedany bo z niego już nic nie będzie.
0
@Emhyr Bo potrzebują napadziora tym bardziej że Benzema w tym sezonie wiecznie się łamie.
0
@Emhyr Mam nadzieje że Juve się nie zgodzi bo pewnie real po niego wkroczy a to dla nas zła informacja będzie.
1
Ja pierdziele... we Francji do szpitala w Tulonie zgłosił się 88 latek z pociskiem artyleryjskim z I wojny światowej w pupie XDDD
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/88-latek-z-pociskiem-artyleryjskim-w-odbycie-na-izbie-przyjec-ewakuowano-szpital-aa-rzVh-iE9g-miyJ.html
20
@Kuba_1 Ja: to jedna z najbrzydszych świń jakie widziałem w życiu.
21
Puu, mmm...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320749070_853640639213113_6467879531312054052_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WK6GESVFaooAX-crjMB&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AfBvZfv_m5dGP55HceQlgoqpORKshors1_bbcbAQxf74KA&oe=63A43AFB
7
ja się nie zdziwie jak Marciniak dostanie do sędziowania finał LM.
18
Dzięki za wszystko Szpaku.
7
Leo wywalone na Makarona ma XD
0
@barcelonaLM Ja miałem nie oglądać ale jednak coś we mnie wstąpiło i włączyłem po karnym Mbappe.
0
Czy tylko ja zacząłem klaskać jak pojawił się wzruszony Di Maria na ekranie dziękujący kibicom?
1
Ciekawe co się teraz dzieje w stolicy Afryki Paryżu.
2
Prezesie Mbappe wypier... Messiego z p$g proszę cię już w styczniu.
3
8 złota piłka dla Leo :)
1
Czy można było w lepszym stylu wygrać Mistrzostwa Świata? Chyba nie.
0
dowiem się z La Rambli dla kogo MŚ, karnych nie oglądam bo na zawał zejdę.
0
rodowici Francuzi zeszli bez sił a Afrykańce biegają jak natchnieni.
4
karnych nie oglądam bo na zawał zejdę.
0
Lionelu jeszcze jedną proszę.
0
De Paul co dzisiaj kopniaków w kolano, łydke, kostke przyjął a on dalej gra, szacun.
1
@okiemtypera_lucaxx95 ten pajac zawsze płacze xD
3
ale ta bramka na 2:0 to coś pięknego.
Di Maria póki co mvp meczu.
1
Di Mariaaaaaaaaaaa!!!!!
0
Messssssiiiiiiiiiiiiii