0

Chłop ma umowe do 2026 roku, Napoli na pewno będzie go chciało oddać za grosze XD

6

Lepszy on niż ten Gil Manzano, ten to dopiero ananas.

0

@Unikatowy Przykro mi, przyjmij najszczersze kondolencje, babcia pewnie będzie Was obserwować teraz z góry.

79

Święta święta i po świętach. Jednak najlepszy prezent jaki dostałem w tym roku na gwiazdke to widok uśmiechniętego dziadka który po dwóch tygodniach wyszedł ze szpitala.

1

@DonCarletto siostra w Wigilie leżała połamana, dzisiaj moją mame już coś wzięło.

2

reakcja Dariusza Szpakowskiego na płacz Francuzów ,,Francjo, Francjo co ty robisz?"

5

Nie ma sensu go trzymać, powinien zostać sprzedany bo z niego już nic nie będzie.

0

@Emhyr Bo potrzebują napadziora tym bardziej że Benzema w tym sezonie wiecznie się łamie.

0

@Emhyr Mam nadzieje że Juve się nie zgodzi bo pewnie real po niego wkroczy a to dla nas zła informacja będzie.

1

Ja pierdziele... we Francji do szpitala w Tulonie zgłosił się 88 latek z pociskiem artyleryjskim z I wojny światowej w pupie XDDD

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/88-latek-z-pociskiem-artyleryjskim-w-odbycie-na-izbie-przyjec-ewakuowano-szpital-aa-rzVh-iE9g-miyJ.html

20

@Kuba_1 Ja: to jedna z najbrzydszych świń jakie widziałem w życiu.

7

ja się nie zdziwie jak Marciniak dostanie do sędziowania finał LM.

18

Dzięki za wszystko Szpaku.

7

Leo wywalone na Makarona ma XD

0

@barcelonaLM Ja miałem nie oglądać ale jednak coś we mnie wstąpiło i włączyłem po karnym Mbappe.

0

Czy tylko ja zacząłem klaskać jak pojawił się wzruszony Di Maria na ekranie dziękujący kibicom?

1

Ciekawe co się teraz dzieje w stolicy Afryki Paryżu.

2

Prezesie Mbappe wypier... Messiego z p$g proszę cię już w styczniu.

3

8 złota piłka dla Leo :)

1

Czy można było w lepszym stylu wygrać Mistrzostwa Świata? Chyba nie.

0

dowiem się z La Rambli dla kogo MŚ, karnych nie oglądam bo na zawał zejdę.

0

rodowici Francuzi zeszli bez sił a Afrykańce biegają jak natchnieni.

4

karnych nie oglądam bo na zawał zejdę.

0

Lionelu jeszcze jedną proszę.

0

De Paul co dzisiaj kopniaków w kolano, łydke, kostke przyjął a on dalej gra, szacun.

1

@okiemtypera_lucaxx95 ten pajac zawsze płacze xD

3

ale ta bramka na 2:0 to coś pięknego.

Di Maria póki co mvp meczu.

1

Di Mariaaaaaaaaaaa!!!!!

0

Messssssiiiiiiiiiiiiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?