0

Messssssiiiiiiiiiiiiii

8

a potem poszli na kremówki.

2

Jeszcze ta Francja nie gra a już mnie wkur...

0

@kejdzi gdzie zaczął grać? Pamiętam że wszedł w meczu z Interem 2 połowie zagrał 30 minut i każdy się znowu na niego nabrał, potem też zagrał dobrze z jakimś ogórem z la liga a z każdym kolejnym meczem grał znowu piach.

0

Oby udało się go opchnąć za dobre pieniądze póki jest fraj.. który się na niego nabierze.

0

Ja pierdziele obalić Pudziana, szacun!

0

Lubię zarówno Pudziana jak i Mameda, liczę że dadzą nam fajną widowiskową walkę.

0

@Yiamuiaijahaima o Camavindze nie wspominał bo to cienias który siedzi na ławce.

8

Prezydent Sudanu Południowego zeszczał się w spodnie na uroczystości państwowej.
https://streamable.com/gjwyjx

1

@Chaoss a w wyborczej że to policjanci bawili się granatnikiem XD

6

@IronSanHybrid genialny umysł na który nie zasługujemy.

to komentarz pod tym filmem XDD

1

Sylwester w nocy z 14 na 15 grudnia we Francji uważam za udany. Zabawa przednia a te nowoczesne fajerwerki które zamiast wystrzeliwać w niebo strzelały w ludzi bomba!

Niesamowite przeżycie w tym nowoczesnym i postępowym kraju.

3

Messiego tak te wielkie jaja swędziały a nie jakiś mięsień uda.

0

Barcelona jest zainteresowana to i oni wkraczają do akcji, mam nadzieje że im się uda.


1

Kane się tryb Tottenham włączył xD

0

Dembuś jaki wślizg.

1

ale co se chłop kariere zniszczył w ostatnich miesiącach to jego, szopki z odejśćiem z Manchesteru United bo jaśnie Pan w LM nie zagra, brak presezonu z drużyną i odstawianie cyrków w trakcie meczów i kopanie się po czole a na koniec zrobił wywiad gdzie zrobił z siebie ofiare, pocisnął kolegów, trenera i klub w którym grał i pojechał na mundial.

0

Jedno jest pewne w Brukseli będzie jeszcze ,,spokojnie" dzisiejszego wieczoru, gorzej jak Maroko odpadnie :D

0

Cristiano przestań się mazać chłopaki nie płaczą.

3

ale będzie huk za chwile to ból dupy fanów grzmota i samego grzmota XDDDDDD

4

Iwański zaczyna płakać XDD

12

wszedł CR7 i Iwański dochodzi przy każdym dotknięciu piłki.

7

ale wczoraj Messi i Argentyna ból dupy wywołał u polek aż po meczu zrobiłem screeny dwóch najgłupszych wypowiedzi jakie widziałem. Najśmieszniejsze jest to że babka oglądała mecz i pomyliła Argentyńczyków z Portugalczykami XD
https://imgur.com/a/TkxVKoL

6

skończył się fart Holenderskie pajace i Lahoz wam nie pomógł, papa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Emiliano Martinez kocham!!!!!!!!!!!!

0

Nie mogę patrzeć na morde van Dijka tfu.

0

to kur** żart, ciagle te Holenderskie pajace faulują i bez kartek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

bez kartki? XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?