0

@Sebaldek tak tanio nie ma opcji żeby sociedad za najlepszego ich piłkarza 60,70 może tylko mała szansa że przejdzie ale ważne że Atletico się coraz bardziej osłabia bez Julka i griezmana

0

@kejdzi fajny sarkazm

0

@BORO_12 za sezon 24/25 zasłużył ale dalej bardziej zasługuje na swoją pensję niż araujo christensen czy ter stegen

0

@BORO_12 tylko że kounde coś raz na jakiś czas pokazuje a araujo grzeje ławę wypierdala nas z ucl a kundel 3 pkt z eintrachtem dzieki niemu cos asystuje nie musieliśmy grać baraży ale tak jak nie wróci to niestety trzeba się go pozbyć

1

@JoeBlack oyarzabal lepszy

0

@Fog_W_1899 a z figo jak było niektórzy palili u nas oczywiście najbardziej kontrowersyjny transfer i zrozumiane

1

@Azazel_Pazuzu oyarzabal by miał bramkę z tego

0

@Paul2007 oyarzabal by to strzelił

0

@KaammiilM1206 oby teraz mniej łapał najlepszy zawodnik w klasykach przez ostatnie 2 sezony

2

@KaammiilM1206 jak on grał cały tamten sezon to wiadomo że będzie łapał kontuzję zobaczymy bo flick chciał wymienić gościa od przygotowania fizycznego chyba na swojego z Bayernu a Raphinia jest bardzo ważny

0

@alekpalek skąd wiesz jak nie wyprzedzi messiego teraz na tym mundialu to mbappe za 4 latach nie musi pojechać a za 8 tym bardziej

1

@DJ6 no tak nikt nie planuje powrotu do formy zawodnika do formy właściwie nikt nie patrzy tylko zajmuje się transferami fajnie byłoby kupić kogoś do środka obrony i tego napastnika

1

@DJ6 miejmy nadzieję że yamal pedri Cubarsi czy bernal się jeszcze bardziej rozwiną zwłaszcza bernal i Cubarsi balde i kounde wrócili do formy z 24/25 i jazda

2

@Salazar ale i tak nie ma praktycznie nikogo kto by mógł go zastąpić

5

@Paulinho2012 ty kurwa jesteś powazny chcesz jakiegoś nuneza za raphe to wtedy to byśmy musieli ogarnąć lewe skrzydło wtedy albo jeszcze grubą kasę musieli by wyłożyć jeszcze ale i tak nunez do Barcelony to porażka

0

@kejdzi psg go chce weźmy może w zamian barcole albo kogoś bo Julka nie ściągniemy a wtedy Gordon będzie mógł iść na 9

0

@Hadim jeśli mówimy ogólnie to nie było źle ale jeśli mówimy jako poziom pedriego to dramat

0

@Hadim gavi torres chyba prędzej pedri

0

@HiBro trzeba tego Julka wyciągnąć z Atletico fajne wzmocnienie

0

@HiBro co sądzisz że jak nie Alvarez to barcola za ferrana on na skrzydło a Gordon na 9

0

@HiBro Gordon może grać a jakby podmienić rekina za kogoś z psg jak go tak chcą Alvarez nie przejdzie nie ma co się napalać

0

@Elvisek tak tak skończymy na gordonie przedłużenie rekina i tyle

0

@Elvisek ależ my upadliśmy to żenada tylko flick trzyma ten klub że my wypożyczamy takich piłkarzy kiedyś to pyk suarez pyk neymar pyk ronaldihnio chociaż i tak nie ma piłkarzy którzy do nich się poziomem zbliżają teraz to i tak jest dupa

0

@Elvisek to kurwa kim mamy grać na prawej

0

@Natalia12345 ja tam bym chciał żeby żuł się ogarnął i Brazil wygrał

1

@Spider_Man i piłkarsko puyol wiele klas wyżej od każdego obroncy teraz

0

@mekjulele myślę że wystarczy przypomnieć sobie jak araujo nie potrafił upilnować 37 letniego obrońcy z Interu który miał raka stanoł za nim

0

@mekjulele tak i żeby poraz trzeci nas z ligi mistrzów wyjebała albo czerwo dostał znowu

0

@ousmanedembele10 nasza jest gorsza tak jak pomoc i napad narazie

0

@mekjulele sprzedać araujo christensena no i ter stegena jeszcze można casado penie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?