O sobie

  • Zainteresowania Pilka nożna
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2 dni

Statystyki

  • Dni w serwisie 1380
  • Liczba komentarzy 94
  • Polecenia 222

Komentarze

1

2

Czyli trzeba obstawiać kartki, kurs promocyjny.

4

Łezka w oku się zakręciła.

1

Wydaje mi się, że Kessie ten sezon będzie mial na przetarcie, żeby mógł się zaadaptować a w nastepnym będzie odgrywał kluczową rolę.

1

@Kismeth oni mają jeszcze jedna cechę, zadziorność, walczą o każda piłkę.
Wcześniej zawsze mieliśmy zawodnika który potrafił przysłowiowo "się wpierdo*ic" a czy teraz go mamy? Naszym zawodnika najlepiej jeszcze podać ciepła herbatkę i kocyk żeby się nie przeziębili.

Zobacz wszystkie

27

Osobiście jestem zadowolony z transferów, a dla znawców, zalecam przeczekanie i wypowiadanie się za jakiś czas względem transferów.
Lepszy Auba i Traore niż nikt;)
Od przybytku głowa nie boli.
Pozdrawiam

27

Coś pięknego, jak Dembele po złym zagraniu, rusza za zawodnikiem i jedzie "na dupie" żeby odebrać piłkę i daje "ciasteczko" Lewemu.

22

Jeżeli Pique będzie dopiero piątym stoperem w hierarchii, to zawodnicy przed nim muszą być mega kotami, bo mimo wieku Pique w tamtym sezonie pokazal się na naprawdę wysokim poziomie.
Myślę, że Gerard nieraz wyjdzie w pierwszym składzie.
Pozdrawiam

19

Przemyślany ruch, u nas i tak by oglądał mecz z trybun, a tak złapie rytm meczowy, może odpali i zapracuje na transfer, nawet jeśli jest to 1/10 pensji to zawsze coś, dodatkowo są bonusy.
Życzyć mu tylko dużo zdrowia i powrotu do formy!

10

To, że skuteczność zawodzi może lekko irytować. Ale warto podkreślić, "wazne ze napastnik potrafi się znaleźć w sytuacji bramkowej, a skuteczność przyjdzie" jak wiemy, Ferran ma nosa do sytuacji. Jeżeli na 5 sytuacji, jedna będzie kończyła się bramką, a my będziemy dopisywali 3 pkt to nie ma co wieszać psów.
Najważniejsze, aby był zdrowy.
Będzie pożytek z niego, zdania nie zmieniam:)
Pozdrawiam