0

@Chudini123 niech robią co chcą ale niech się w jakieś guwno nie wplątują i transferki jakieś dla pana flicka bo nei ma kim grać o Europę

0

Japierdole niech finalizują jakieś transfery a nie pozwy nudy

0

@RumbleDelivery ty 4 błędy popełniłeś w jednym zdanie więc wyluzuj nie wyzywałem cię za to bo wiem że każdy może błąd popełnić

0

@RumbleDelivery kurwa wielka afera bo klub z małej napisałem przecież tego specjalnie nie zrobiłem Japierdole jakby było na odwrót to inna sprawa

0

@RumbleDelivery jeszcze jak griezman odejdzie teraz rapha i yamal pedri fermin generalnie gdyby nasi byli w swojej formie to nie ma co z Atletico zbierać i mental barcy

3

@Cules69 jednak jak kounde formie to Eryk no nie ma podjazdu aż mi ta jego bramka z finału sie przypomniała i ten jego łeb do główek dobry jest

0

@andre jak już to thuram ostatnio lepszy niż martinez zwłaszcza że martinez to patyczek przy nim rashford tak niezbyt cancelo git i jeśli chcemy coś wygrywać w europie to muszą być potężne nazwiska bo inaczej to taki półfinał

1

@szela1899 mam nadzieję że kounde wróci do formy bo bardzo lubię jeśli odejdzie mam nadzieję że dobra kasa może to się odbić na barcy jego odejście

0

@RumbleDelivery jednak tyle razy mogliśmy mieć tę pieprzoną ligę mistrzów historycznie w granicach białych my mamy lepszy skład niż Atletico podstawowy i bramkarza

0

@RumbleDelivery my się upokorzyliśmy na metropolitano na skalę światową gdyby nie ich uprzejmość to drugie tyle byśmy dostali inter był w finale kurwa jebane 2 minuty my byśmy mieli większe szanse jeszcze kounde i balde by wrócili

0

@RumbleDelivery Atletico raz Atletico dwa inter listopad grudzień 2024 i Chelsea

0

@RumbleDelivery liverpool Roma inter Bayern liga europy psg

0

@RumbleDelivery racja i tak w następnym sezonie będą tylko grać o la ligę i puchar króla bo ligi mistrzów nie wygrają oby się tylko nie ośmieszyli

0

@RumbleDelivery oby jak najszybciej odpadli żeby więcej czasu na odpoczynek

0

Komentarz usunięty

0

@ousmanedembele10 na rasforda nie ma co zbierać też jest cienki czasami zagra dobry mecz tyle ile marnuje to kryminał

0

@RumbleDelivery wiadomo ale tego pedriego i resztę mogli odrazu po przerwie chociaż i tak to by nic nie zmieniło

1

@Sebolinho to sobie poczekamy pewnie jeszcze z 7 lat na ligę mistrzów lub więcej chyba że znowu pojawi się jakiś pierdolony ronaldihnio

1

@Sebolinho dokładnie czas pokaże ale my nie mamy o co grać w europie jak u nas rezerwowi tak grają a nawet podstawą jest daleka od ligi mistrzów potrzebny napastnik topowy obrońca środkowy na prawej obronie i na lewej i pomocnik blisko poziomu pedriego w formie

1

@Sebolinho jesli chcą wygrać ligę mistrzów a podobno chcą ale nie wiem na ile to prawda bo tak mawiają to powinni drugim 3,4:0 wygrywać

0

Sprzedać balde casado araujo christensena fatiego ter penie ale żadne pewnie nie będzie chciał odejść zwłaszcza z tej starszej gwardi

1

@RumbleDelivery podobno tak zmotywowani na 100 punktów a tu nic

0

@Guillegavira nie no kounde przynajmniej miał jakieś dobre występy

0

@Sebaldek balde sprzedać a nie kounde

5

@Azi tak samo przy bramce tapinghama w tamtym klasyku powinni anulować

0

@Fog_W_1899 mógł grać z potężnym ronaldihnio a grał z grubaskiem i bandą i by miał więcej osiągnięć a jak pytali i ulubiony klasyk to cicho siedział

0

@xoran tak wiem ale trzeba się tych pasożytów pozbyć żenada co ter stegen odwala jeśli ktoś go traktuje jako legendy to teraz niech się zastanowi fati raczej nie będzie robił problemów ale Urugwajczyk który nas wyjebał z ligi mistrzów nie raz barca nie umie sprzedawać a potem się dziwić że jesteśmy memem

0

@sh4rQu sprzedać szroty i nie będzie problemu jeśli ci chodzi o pieniądze jest taki fati ter stegen casado araujo christensen penia i balde może i git chyba barca musi się nauczyć sprzedawać bo inaczej to my nic nie wygramy w Europie

0

@sh4rQu może to słowo klucz takim podejściem to my ligi mistrzów nie wygramy nie żebym cię atakował ale trzeba kupić kogoś porządnego my nawet podstawowej jedenastki nie mamy na zwycięstwo a co dopiero ławy trzeba kupić kogoś kto może postraszyć Europę a nie angola z united wypożyczyć

0

@Guillegavira no jednak messi wygrał a Alvarez wygrał tryplet z man city i Word cup a haaland wygrał tryplet pobijając rekord salaha chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?