Kosmita95
Dołączył/a: wrzesień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubajnos345 oni już mieli swoje 5min
0
Jest ktoś na tym turnieju poza Messim kto nie ma różowych butów?
1
@BIGCULES mamy Gordona więc jakby jeszcze Alvarez tu był to już wgl dramat
2
Arsenal błagam cię weź go nawet za 300 byle nie trafił tutaj
0
@Marek43a jest christensen przecież hahahaha
i pewnie jeszcze kilka transferów się znajdzie ...moze fati jednak??
0
@jeonek oni jak wejdą w ten sezon to zanim my się obudzimy to niestety będzie po rywalizacji
1
Czyli witamy w Madrycie;)
Nawet chaty nie musi sprzedawać
Dobry deal ????
7
@Alan_fcbfan bo takich transferów nie będzie
0
@Geble Nie. Nie ma
0
@Hektor16 nie sprowadzimy
0
A mówili że Hiszpania nie ma nikogo z Realu
Przecież jest ....
0
@Pawel13sz bo tak będzie
Gordon to pierwszy i ostatni transfer
No i christensen wiadomo Wielkie wzmocnienie
0
@LukaszFan lata nie ma już kilka lat
Więc nic dziwnego
0
@Borneo oby tak było
0
@aldewir
Dzięki bardzo
0
O co chodzi z tym papierosem na TVP Sport?
0
@Pedri16Future Alvarez zostaje i wszyscy zadowoleni
2
@Criss18Barca raphinia odejdzie
0
@Jasialdinho rashford wraca do MU
1
@Comentateiro
Spokojnie nam to nie grozi
Nie mamy takich pieniędzy
0
Wembley spoko dawno nie było
0
@kejdzi raczej wątpię
3
Dembele już swoją szansę miał
7
@Aragorn33 to zawsze jest klarowny rzut karny
Chyba że gra Barca wtedy też jest ale w drugą stronę
0
@Barcaa12 i to w 30min
1
@PatrychoO PSG obroni lm
A Dembele zp
5
Oglądam chwilę
A bedoes mnie tak drażni zachowaniem
I czuję niesmak oglądając...
Wcześniej było tak jakoś "normalnie "
1
@Pedri16Future
Jakąś dziwną aurę zacząłem wyczuwać odkąd się pojawił ...
0
@masa11 remis po meczu podobnym do wczoraj
Po prostu nuda i ciężary
0
@matiz1514 w następnym sezonie napewno ;)
A tak serio to chyba na klasyk będzie