0

@Kubajnos345 oni już mieli swoje 5min

0

Jest ktoś na tym turnieju poza Messim kto nie ma różowych butów?

1

@BIGCULES mamy Gordona więc jakby jeszcze Alvarez tu był to już wgl dramat

2

Arsenal błagam cię weź go nawet za 300 byle nie trafił tutaj

0

@Marek43a jest christensen przecież hahahaha
i pewnie jeszcze kilka transferów się znajdzie ...moze fati jednak??

0

@jeonek oni jak wejdą w ten sezon to zanim my się obudzimy to niestety będzie po rywalizacji

1

Czyli witamy w Madrycie;)
Nawet chaty nie musi sprzedawać
Dobry deal ????

7

@Alan_fcbfan bo takich transferów nie będzie

0

@Geble Nie. Nie ma

0

@Hektor16 nie sprowadzimy

0

A mówili że Hiszpania nie ma nikogo z Realu
Przecież jest ....

0

@Pawel13sz bo tak będzie
Gordon to pierwszy i ostatni transfer
No i christensen wiadomo Wielkie wzmocnienie

0

@LukaszFan lata nie ma już kilka lat
Więc nic dziwnego

0

@Borneo oby tak było

0

@aldewir
Dzięki bardzo

0

O co chodzi z tym papierosem na TVP Sport?

0

@Pedri16Future Alvarez zostaje i wszyscy zadowoleni

2

@Criss18Barca raphinia odejdzie

0

@Jasialdinho rashford wraca do MU

1

@Comentateiro
Spokojnie nam to nie grozi
Nie mamy takich pieniędzy

0

Wembley spoko dawno nie było

0

@kejdzi raczej wątpię

3

Dembele już swoją szansę miał

7

@Aragorn33 to zawsze jest klarowny rzut karny
Chyba że gra Barca wtedy też jest ale w drugą stronę

0

@Barcaa12 i to w 30min

1

@PatrychoO PSG obroni lm
A Dembele zp

5

Oglądam chwilę
A bedoes mnie tak drażni zachowaniem
I czuję niesmak oglądając...
Wcześniej było tak jakoś "normalnie "

1

@Pedri16Future
Jakąś dziwną aurę zacząłem wyczuwać odkąd się pojawił ...

0

@masa11 remis po meczu podobnym do wczoraj
Po prostu nuda i ciężary

0

@matiz1514 w następnym sezonie napewno ;)
A tak serio to chyba na klasyk będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?