KobeFR
Dołączył/a: marzec 2018
Colmar / Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Od grudnia jesteśmy zakładnikami Drewniaka, tak jak w tamtym roku przez połowę sezonu
1
Lewandowski impostor
1
@CLS63AMG to czemu akurat ten przepis nagle respektujemy gdy jest wiele innych przepisów, które są martwe i nikomu to nie przeszkadza?
Marciniak to żołnierz śmietankowych w LM
0
@kuz Kiwior gra więc wszystko możliwe
0
Legenda Barcelony na ekranie
1
Guirassy to jest wybitnie lekki napastnik. W meczu z nami podobnie latał
1
@Pitinho od czegoś trzeba zacząć
0
Wciąż nie wierzę, że De Jong wczoraj prawie strzelił bramkę i grał do przodu, wow
7
Ocena sędziego to żart. Zasłużył max na 5 i to tylko dlatego, że w pierwsze tempo podjął decyzję z Cubarsim i zachował się zgodnie z protokołem.
0
@chavez la Liga 50%
CDR: 50%
LM: 25%
0
Na pierwszy rzut oka wygląda jakby De Jong źle obliczył trojektorię lotu piłki i źle wyskoczył, ale wydaję mi się, że lekkie pchnięcie w plecy przez Pavlidisa było kluczowe w tym, że holender chociażby nie smyrnął piłki, co mogło by całkowicie zmienić sytuację.
A sytuacji z Inigo nie kupuję... Atak napiętą nogą na wysokości kolana.
Co z tego, że atakował piłkę? Zawsze się w domyśle atakuje piłke...
Słabe zawody arbirta, totalnie niekonsekwentny i pozwalający przeciwnikowi na więcej.
Występ na poziomie sędziów z Hiszpanii, a nawet gorzej.
1
@Remi1899 bo Archivo VAR to żadna wyrocznia, zwykły szmatławiec
2
Mam nadzieję, że Yamal odpocznie w następnym meczu, bo nie dosc, że ma kosmicznie dużo minut, to jeszcze zaczął grać strasznie nonszalancko i bez charakteru
0
@majkel02 i warto docenić, że to nie pierwszy raz w tym sezonie
2
zaraz ten żołnierz śmietankowych sił zbrojnych karnego wymyśli, żebyśmy nie wygrali xd
0
@Blantozaur to prawda, komentatorów mają lipnych
0
Ten klaun dziś nic nie widzi, nawet tego że Araujo to kapitan xd
1
@esem91 i jeszcze Martinez, który po pierwszej żółtej dalej coś gada i macha rękoma. Brakowało tylko drugiej żółtej
1
Już wiem o co chodzi! Dziś nie ma Varu xd
2
To pod czerwoną podchodzi. Czekamy na konsekwencje
0
@Messi1000000 o dziwo, ćwierćfinał
0
@Pitinho autobus nie byłby głupi. Przypominam że to dwumecz i rewanż gramy u siebie. 0:0 będzie swietnym wynikiem
2
Od 2016 nie potrafimy wygrać pierwszego meczu 1/8 i dziś się to nie zmieni
0
Smutno się to ogląda, oni w ogóle nie mają psychy, a teraz to już w ogóle obsrani biegają i tylko patrzą jeden na drugiego
0
Lewy do zmiany, bo nie damy rady grać w 9…
1
Czemu var tego nie cofa za faul sekundę wcześniej? Nawet tego nie pokażą
0
Benfica nie da rady tak presowac cały mecz, ale my też do tego czasu nie możemy zfrajerzyc.
Lewy póki co wygląda tragicznie, czyli niezmiennie tak samo od 2 miesięcy
0
Skoro Holender znowu zabiera robotę w wyprowadzeniu obrońcom, to czemu nie gra Araujo?
1
Halo, czemu wyszła tylko Benfica?
0
@Blantozaur Jak to opisałeś to właśnie widzę siebie sprzed 2 lat jak miałem identyczną sytuację. Powiedziałem sobie, ze już więcej złodziejom nie zapłacę, ale po kolejnych 2/3 miesiącach oglądania na strumykach, poddałem się w te drugą stronę i aktualnie wszystko śmiga i jestem bardziej niż zadowolony