11

Od grudnia jesteśmy zakładnikami Drewniaka, tak jak w tamtym roku przez połowę sezonu

1

Lewandowski impostor

1

@CLS63AMG to czemu akurat ten przepis nagle respektujemy gdy jest wiele innych przepisów, które są martwe i nikomu to nie przeszkadza?
Marciniak to żołnierz śmietankowych w LM

0

@kuz Kiwior gra więc wszystko możliwe

0

Legenda Barcelony na ekranie

1

Guirassy to jest wybitnie lekki napastnik. W meczu z nami podobnie latał

1

@Pitinho od czegoś trzeba zacząć

0

Wciąż nie wierzę, że De Jong wczoraj prawie strzelił bramkę i grał do przodu, wow

7

Ocena sędziego to żart. Zasłużył max na 5 i to tylko dlatego, że w pierwsze tempo podjął decyzję z Cubarsim i zachował się zgodnie z protokołem.

0

@chavez la Liga 50%
CDR: 50%
LM: 25%

0

Na pierwszy rzut oka wygląda jakby De Jong źle obliczył trojektorię lotu piłki i źle wyskoczył, ale wydaję mi się, że lekkie pchnięcie w plecy przez Pavlidisa było kluczowe w tym, że holender chociażby nie smyrnął piłki, co mogło by całkowicie zmienić sytuację.

A sytuacji z Inigo nie kupuję... Atak napiętą nogą na wysokości kolana.
Co z tego, że atakował piłkę? Zawsze się w domyśle atakuje piłke...

Słabe zawody arbirta, totalnie niekonsekwentny i pozwalający przeciwnikowi na więcej.
Występ na poziomie sędziów z Hiszpanii, a nawet gorzej.

1

@Remi1899 bo Archivo VAR to żadna wyrocznia, zwykły szmatławiec

2

Mam nadzieję, że Yamal odpocznie w następnym meczu, bo nie dosc, że ma kosmicznie dużo minut, to jeszcze zaczął grać strasznie nonszalancko i bez charakteru

0

@majkel02 i warto docenić, że to nie pierwszy raz w tym sezonie

2

zaraz ten żołnierz śmietankowych sił zbrojnych karnego wymyśli, żebyśmy nie wygrali xd

0

@Blantozaur to prawda, komentatorów mają lipnych

0

Ten klaun dziś nic nie widzi, nawet tego że Araujo to kapitan xd

1

@esem91 i jeszcze Martinez, który po pierwszej żółtej dalej coś gada i macha rękoma. Brakowało tylko drugiej żółtej

1

Już wiem o co chodzi! Dziś nie ma Varu xd

2

To pod czerwoną podchodzi. Czekamy na konsekwencje

0

@Messi1000000 o dziwo, ćwierćfinał

0

@Pitinho autobus nie byłby głupi. Przypominam że to dwumecz i rewanż gramy u siebie. 0:0 będzie swietnym wynikiem

2

Od 2016 nie potrafimy wygrać pierwszego meczu 1/8 i dziś się to nie zmieni

0

Smutno się to ogląda, oni w ogóle nie mają psychy, a teraz to już w ogóle obsrani biegają i tylko patrzą jeden na drugiego

0

Lewy do zmiany, bo nie damy rady grać w 9…

1

Czemu var tego nie cofa za faul sekundę wcześniej? Nawet tego nie pokażą

0

Benfica nie da rady tak presowac cały mecz, ale my też do tego czasu nie możemy zfrajerzyc.
Lewy póki co wygląda tragicznie, czyli niezmiennie tak samo od 2 miesięcy

0

Skoro Holender znowu zabiera robotę w wyprowadzeniu obrońcom, to czemu nie gra Araujo?

1

Halo, czemu wyszła tylko Benfica?

0

@Blantozaur Jak to opisałeś to właśnie widzę siebie sprzed 2 lat jak miałem identyczną sytuację. Powiedziałem sobie, ze już więcej złodziejom nie zapłacę, ale po kolejnych 2/3 miesiącach oglądania na strumykach, poddałem się w te drugą stronę i aktualnie wszystko śmiga i jestem bardziej niż zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?