0

@Nightraider niestety te 4-5mln to bardziej 30% niż 70%

0

Macie jakieś tiki nerwowe lub podobne zachowania?
Nigdy nie zdarzyło mi się obgryzać paznokci, ani nic podobnego, ale od pół roku praktycznie nieustannie podgryzam skórę policzków od wewnątrz i za cholerę nie mogę się upilnować by nie robić tego dłużej niż 15/20 minut…

0

Jakby w piłce nożnej chodziło tylko o stale fragmenty gry to Torre byłby najlepszy

0

@Roobo gra jak rok temu. Może Anka ma nowego Hiszpana

0

@KobeFR
+ Olmo tragiczny, cóż za transfer

2

Balde za ten powrót to powinien wylecieć na parę meczów…

0

@catalanian09 no tak, chlopak 17 lat najpierw pokazuje, ze potrzebuje zmiany i nagle po 15 minutach zmienilo mu sie nastawienie.
Czy tam ktos jest za cokolwiek odpowiedzialny>?

0

Jak można z 5 metrów nawet nie trafić w bramkę?

2

Lewandowski to powinien dzisiaj mieć z 5-6 bramek

0

Lewandowski zaczyna przypominać siebie z zeszłego sezonu, tragedia…

2

Chłop co nogę połamał, a cwiakala dalej zastanawia się czemu leży xd

0

Frenkie wszedł i gra swoje hahahah

0

Inigo ostatnio totalny zjazd

0

Będąc obiektywnym- Raphinia był na spalonym, a karnego nie powinno być

8

Zacznijmy od tego, że Guirassy był na spalonym.
Nie wspomnę o tym, że to trzecia sytuacja w której sam szukał kontaktu.
Strasznie lekki gość jak na prawie dwumetrowego chłopa

0

@Bartula tak, masz rację, ale odnoszę się do konkretnej sytuacji bramkowej, a nie ogółu.

0

@Nicko nie ma to tutaj żadnego znaczenia

4

Ludzie proszę was, bo to już jest żałosny ból dupy.
Po prostu gramy od miesiąca słabo, a Peña pomimo tego, że jest słabym bramkarzem, dzis jakoś jeden z niewielu nie powinienem mieć sobie nic do zarzucenia. Trochę obiektywizmu, bo już się czytać waszych wysrywów nie da

0

Porównajmy nasze zmiany i ich zmiany xd

4

Ale się zachwycają tym Avillą, a to debil co dziś powinien dostać z 4-5 żółtych kartek, a nie ma wciąż pierwszej

1

Piękne było to ujęcie jak rekin z victorem biegli jakby wygrali MŚ, a Yamal tylko z zażenowaniem spojrzał na nich

0

Kocham tego chłopaka, zawsze w niego wierzyłem

0

Ale będzie wrzuta xd

1

Haha rekin mógłby pomyśleć o zmianie pozycji

1

Flick póki co idzie śladem Xaviego.
Dobry początek w klubie, fajna otoczka, a potem kryzys z którego nie wie jak wyjść, dziwne decyzje kadrowe, a teraz jeszcze czerwona kartka.
Wracamy na stare śmieci

11

Piękną zmianę dał de jong

4

@Barcatroll wcale by nie było różnicy… Pedri nam robi całą grę z przodu, a Frenkie tylko do tyłu potrafi podawać i ciągle dubluje pozycje Casado

0

@Messi1000000 14 PRO, ale tylko wersja 256GB i wzwyż, poniżej nie ma sensu

0

Olmo dziś gra? Widział ktoś?

0

I wylało, Ferran mógł sam zamknąć ten mecz, ale chłop piłki nie umie przyjąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?