KobeFR
Dołączył/a: marzec 2018
Colmar / Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider niestety te 4-5mln to bardziej 30% niż 70%
0
Macie jakieś tiki nerwowe lub podobne zachowania?
Nigdy nie zdarzyło mi się obgryzać paznokci, ani nic podobnego, ale od pół roku praktycznie nieustannie podgryzam skórę policzków od wewnątrz i za cholerę nie mogę się upilnować by nie robić tego dłużej niż 15/20 minut…
0
Jakby w piłce nożnej chodziło tylko o stale fragmenty gry to Torre byłby najlepszy
0
@Roobo gra jak rok temu. Może Anka ma nowego Hiszpana
0
@KobeFR
+ Olmo tragiczny, cóż za transfer
2
Balde za ten powrót to powinien wylecieć na parę meczów…
0
@catalanian09 no tak, chlopak 17 lat najpierw pokazuje, ze potrzebuje zmiany i nagle po 15 minutach zmienilo mu sie nastawienie.
Czy tam ktos jest za cokolwiek odpowiedzialny>?
0
Jak można z 5 metrów nawet nie trafić w bramkę?
2
Lewandowski to powinien dzisiaj mieć z 5-6 bramek
0
Lewandowski zaczyna przypominać siebie z zeszłego sezonu, tragedia…
2
Chłop co nogę połamał, a cwiakala dalej zastanawia się czemu leży xd
0
Frenkie wszedł i gra swoje hahahah
0
Inigo ostatnio totalny zjazd
0
Będąc obiektywnym- Raphinia był na spalonym, a karnego nie powinno być
8
Zacznijmy od tego, że Guirassy był na spalonym.
Nie wspomnę o tym, że to trzecia sytuacja w której sam szukał kontaktu.
Strasznie lekki gość jak na prawie dwumetrowego chłopa
0
@Bartula tak, masz rację, ale odnoszę się do konkretnej sytuacji bramkowej, a nie ogółu.
0
@Nicko nie ma to tutaj żadnego znaczenia
4
Ludzie proszę was, bo to już jest żałosny ból dupy.
Po prostu gramy od miesiąca słabo, a Peña pomimo tego, że jest słabym bramkarzem, dzis jakoś jeden z niewielu nie powinienem mieć sobie nic do zarzucenia. Trochę obiektywizmu, bo już się czytać waszych wysrywów nie da
0
Porównajmy nasze zmiany i ich zmiany xd
4
Ale się zachwycają tym Avillą, a to debil co dziś powinien dostać z 4-5 żółtych kartek, a nie ma wciąż pierwszej
1
Piękne było to ujęcie jak rekin z victorem biegli jakby wygrali MŚ, a Yamal tylko z zażenowaniem spojrzał na nich
0
Kocham tego chłopaka, zawsze w niego wierzyłem
0
Ale będzie wrzuta xd
1
Haha rekin mógłby pomyśleć o zmianie pozycji
1
Flick póki co idzie śladem Xaviego.
Dobry początek w klubie, fajna otoczka, a potem kryzys z którego nie wie jak wyjść, dziwne decyzje kadrowe, a teraz jeszcze czerwona kartka.
Wracamy na stare śmieci
11
Piękną zmianę dał de jong
4
@Barcatroll wcale by nie było różnicy… Pedri nam robi całą grę z przodu, a Frenkie tylko do tyłu potrafi podawać i ciągle dubluje pozycje Casado
0
@Messi1000000 14 PRO, ale tylko wersja 256GB i wzwyż, poniżej nie ma sensu
0
Olmo dziś gra? Widział ktoś?
0
I wylało, Ferran mógł sam zamknąć ten mecz, ale chłop piłki nie umie przyjąć