KobeFR
Dołączył/a: marzec 2018
Colmar / Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona musi się nauczyć w końcu , że Ligę mistrzów wygrywa się dobrymi bramkarzami…
0
Dziś jeśli przegramy to niestety zmianami.
0
@Szymemdymek obejrzyj mecz Realu któryś. W każdym meczu wybrania im minimum jedną bramkę.
Real wygrywał LM bramkarzami, a nasi bramkarze w LM nie istnieją
0
Szczęsny jak w reprezentacji.
Raz na jakiś czas zagra mecz życia, ale nie bez powodu w LM jego współczynnik obronionych bramek kręci się koło 0.00
0
Naszym nie mogło się też kręcić w głowie?
0
Araujo… dzien dobry i do widzenia
1
Flick ufam tobie.. Ale trochę się cykam xd
2
Flick gościu, dawaj Gaviego
3
Marciniakowi dopiero w dogrywce paczka z InPostu dojechała.
Zawartość? Kartki
2
@Arcybiskup 4. Golimy frajerow, lewy z brameczką
4
Marciniak do De Jonga ( z ruchu ust)
- co ty mówisz? Hahah frenkie hahaha, niepoważny jesteś hahah, dobra czesc, vamos śmietankowi
5
Przecież to jest faul na Martinie. Łysy z Varem dziś walczą z nami jak mogą
2
Zieliński wszedł więc mamy finał, róbcie screeny
1
Hahah co? Przecież faul już jest w polu karnym.
0
Czy nasz pomysł na grę to wrzutki? Zatem czemu dalej gra rekin? Hansi proszę…
0
To nie może być karny
1
Pedri i Yamal muszą wrzucić drugi bieg, bo bez nich to nie da rady nic tu wskórać
0
Olmo człowieku, gdzie ty masz oczy i mózg…
2
@Pedri16Future świetny. Yamal już zaciera rączki
1
@BezglutenowyPedri Gavi to przede wszystkim pod Flickiem pełni rolę zadaniowca i wykonuje ją bardzo dobrze
2
Śmietankowi z deszczu pod rynne.
Brakuje im ludzi co potrafią więc wzięli ulepszoną wersje Vasqueza xd
Wyjdą im te transfery bokiem
24
@Messiasz2 Bernal wszedł ostatnio w kolejny etap rehabilitacji.
Ostatnio normalnie biegał z Balde i właśnie Casado.
Myślę, że na presezon będzie gotowy.
6
Podawany czas absencji Lewego trzeba zawsze dzielić przez dwa xd
Fenomen!
1
Trzeba się nastawić na chamskie i twarde granie, szczególnie De Jong, który przy takim sędziowaniu jak Marciniaka wygląda tragicznie, bo zawsze myśli, że arbiter będzie odgwizdywał każdy kontakt
0
6) Flick nie może polegać na rezerwowych nawet z Valladolid, co niestety oznaczało kolejne minuty dla Yamala i Raphinhy.
2
Nasz frajerski gen trwa w najlepsze, a jego twarzą niezawodny Ter Stegen
0
@Lewangoooolsky ale głupoty
0
Widzę, że już dużo osób świętuje nawet naszą wygraną w lidze.
Gratulacje xd
0
@Torto z Barcelona zawsze grasz o coś.
Pomyśl, że jesteś na miejscu tych piłkarzy.
To ostatnia szansa by się pokazać szerszej widowni, a nawet dobrym występem wywalczyć sobie kontrakt w lepszym zespole.
0
@bartekvisca dokładnie. To nie jest Balde.
Swoją rolę spełnił i licz aby tak pozostało