0

Barcelona musi się nauczyć w końcu , że Ligę mistrzów wygrywa się dobrymi bramkarzami…

0

Dziś jeśli przegramy to niestety zmianami.

0

@Szymemdymek obejrzyj mecz Realu któryś. W każdym meczu wybrania im minimum jedną bramkę.
Real wygrywał LM bramkarzami, a nasi bramkarze w LM nie istnieją

0

Szczęsny jak w reprezentacji.
Raz na jakiś czas zagra mecz życia, ale nie bez powodu w LM jego współczynnik obronionych bramek kręci się koło 0.00

0

Naszym nie mogło się też kręcić w głowie?

0

Araujo… dzien dobry i do widzenia

1

Flick ufam tobie.. Ale trochę się cykam xd

2

Flick gościu, dawaj Gaviego

3

Marciniakowi dopiero w dogrywce paczka z InPostu dojechała.
Zawartość? Kartki

2

@Arcybiskup 4. Golimy frajerow, lewy z brameczką

4

Marciniak do De Jonga ( z ruchu ust)
- co ty mówisz? Hahah frenkie hahaha, niepoważny jesteś hahah, dobra czesc, vamos śmietankowi

5

Przecież to jest faul na Martinie. Łysy z Varem dziś walczą z nami jak mogą

2

Zieliński wszedł więc mamy finał, róbcie screeny

1

Hahah co? Przecież faul już jest w polu karnym.

0

Czy nasz pomysł na grę to wrzutki? Zatem czemu dalej gra rekin? Hansi proszę…

0

To nie może być karny

1

Pedri i Yamal muszą wrzucić drugi bieg, bo bez nich to nie da rady nic tu wskórać

0

Olmo człowieku, gdzie ty masz oczy i mózg…

2

@Pedri16Future świetny. Yamal już zaciera rączki

1

@BezglutenowyPedri Gavi to przede wszystkim pod Flickiem pełni rolę zadaniowca i wykonuje ją bardzo dobrze

2

Śmietankowi z deszczu pod rynne.
Brakuje im ludzi co potrafią więc wzięli ulepszoną wersje Vasqueza xd
Wyjdą im te transfery bokiem

24

@Messiasz2 Bernal wszedł ostatnio w kolejny etap rehabilitacji.
Ostatnio normalnie biegał z Balde i właśnie Casado.
Myślę, że na presezon będzie gotowy.


6

Podawany czas absencji Lewego trzeba zawsze dzielić przez dwa xd
Fenomen!

1

Trzeba się nastawić na chamskie i twarde granie, szczególnie De Jong, który przy takim sędziowaniu jak Marciniaka wygląda tragicznie, bo zawsze myśli, że arbiter będzie odgwizdywał każdy kontakt

0

6) Flick nie może polegać na rezerwowych nawet z Valladolid, co niestety oznaczało kolejne minuty dla Yamala i Raphinhy.

2

Nasz frajerski gen trwa w najlepsze, a jego twarzą niezawodny Ter Stegen

0

@Lewangoooolsky ale głupoty

0

Widzę, że już dużo osób świętuje nawet naszą wygraną w lidze.
Gratulacje xd

0

@Torto z Barcelona zawsze grasz o coś.
Pomyśl, że jesteś na miejscu tych piłkarzy.
To ostatnia szansa by się pokazać szerszej widowni, a nawet dobrym występem wywalczyć sobie kontrakt w lepszym zespole.

0

@bartekvisca dokładnie. To nie jest Balde.
Swoją rolę spełnił i licz aby tak pozostało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?