KobeFR
Dołączył/a: marzec 2018
Colmar / Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie spodziewałem się takiego wsparcia…
Bardzo dziękujemy za każde dobre słowo ❤️
98
Cześć wszystkim,
piszę z ciężkim sercem – parę dni temu w Ząbkach splonelo mieszkanie mojej dziewczyny, oraz wszystkie nasze rzeczy.
Wyszliśmy z domu dosłownie w klapkach..
Jestem od lat członkiem naszej społeczności, dlatego dziś jak nigdy wcześniej proszę Was o pomoc – każda złotówka i udostępnienie się dla nas liczy.
Link do zbiórki poniżej.
(Zbiórka jezt zweryfikowana, założona przez siostrę i ojca mojej dziewczyny)
Dzięki z góry za wsparcie – Visca el Barça! ????❤️
https://zrzutka.pl/stgafs
Z góry też każdego przepraszam, jeśli uzna, że to spam.
Również nie mogłem znaleźć czy naruszy to regulamin La Rambli, więc jeśli tak to proszę @Moderacja o najniższy wymiary kary.
Miłego dnia wszystkim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
50 baniek, może być nawet 40+10 w jakichś bonusach i niech biorą.
Za to kupić jakiegoś silnego młodego obrońcę do rotacji, najlepiej lewonożnego.
Może chadi Riad?
Z tego co widzę chłopak się rozkręca , a gra u nas nie byłaby dla niego niczym nowym.
Ponadto Riad na pewno by się zgodził na rolę 2/3 obrońcy, bo mamy sporo spotkań w sezonie i na pewno by miał wiele minut, a Urus jak nie będzie grał to zaraz znowu zacznie szukać opcji na boku demoralizując zespół.
0
@LukaszFan fan realu i finansowo to możemy się cmoknąć
1
Mam wielką nadzieję, że to transfer z myślą o oszczędzaniu Yamala i będą dzielić ze sobą minuty.
Na pewno zaletą Ronnyego jest względna obunożność, liczę, że będzie ważnym wzmocnieniem
0
Graja jednego więcej i wala wszystko z 35m.
Tu się skończy z 3:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lukasz999 oczywiście, oby nie na rafalalale
0
Dlaczego Trzaskowski wyglada dziś jak robot? Co to za mimika? XD
0
@norbi77 celny by się okazał jakby któremuś coś poszło i by wypadł na kilka miesięcy w meczu o nic.
Narzekamy na sens ligi narodów, a wystawiamy pierwszy skład w dzisiejszym meczu
1
Byłem ciekaw jak nasze rezerwy radzą sobie z Villarealem, a tu dalej katowanie Cubarsiego, Martineza, Pedriego czy Yamala…
Rozumiem, że chcą przypieczętować mistrzostwo, ale to jest zwykła głupota. Zbędne ryzyko
12
Ale to jest szef, nawet nie wiadomo kogo pytał xd
2
Maciak co się spruł xd hahah
1
Nie rozumiem tej logiki.
Była ręka, poza obrysem ciała, spóźniony starał się ją chować, ale co z tego?
Jak na wślizgu wjedzie w nogi, ale chciał w piłkę to też nie powinno być faulu?
0
Przecież oczywiste było, że nie wejdzie Araujo bo ma żółtą..
0
Niech najpierw rozkmini jak półfinał przejść
0
Swoją drogą, który topowy klub( bo do innego Urus nie pójdzie dobrowolnie) chciałby aktualnie sięgnąć po Araujo?
Nawet za te 50 baniek?
Gość jest aktualnie na poziomie LE, ze względu na swoje ograniczenia
0
@Cule1797 Dobry, zapełniłby lukę po Araujo pod względem fizyczności+ o niebo lepszy z piłką.
Może wolniejszy, ale chociaż rzadko kontuzjowany.
0
Nie ma co się łudzić, pójdzie do realu na 200%
Trzeba było brać Taha zanim jeszcze Ancelotti był na wylocie.
Alonso będzie wiedział jak wdrożyć.
Perez zadowolony bo kolejny transfer „za darmo” .
Rudiger z Tahem to może być naprawdę świetny duet, a my będziemy dalej z urugwajskim sabotażystą
3
@pienaar czekamy na tego obronce top5 i czekamy, a w międzyczasie dwa razy wyrzucił nas z LM.
Zazdroszczę wiary
0
@Mario96w wow dziękuję, już mi lepiej
0
Najpierw Joka, dziś DJ Hazel [*]
Co się dzieje…
0
@Azi Problem to raczej masz Ty, ale z definicją słów, bo jednoznacznie oznacza - "niepozostawiające wątpliwości".
Wątpliwości są i to duże i nie ja jestem ich głownym autorem, a byli profesjonalni piłkarze, sędziowie.
Połowa środowiska jest podzielona, ale ty na jakiejś swojej podstawie oceniasz, ze coś jest jednoznaczne.
Zatem po co jakakolwiek dyskusja, skoro nie potrafisz nawet wytłumaczyć swojego stanowiska, uznając, że po prostu masz rację " bo jest to jednoznacznie i sędziowie tak gwizdnęli to tak było" xd
Zresztą, nie widzę dalszego sensu tej konwersacji, skoro z Twojego komentarza jasno wynika, ze wierzysz w nieomylność sędziów i podejmowanych przez nich decyzji.
Zazdroszczę, ale i zarazem współczuję ;)
0
@Azi Jednoznacznie? I oceniłeś to na jakiej podstawie?
0
@Azi Tak, ale przy pierwszej sytuacji dali Marciniakowi podjać decyzję zapraszając go do monitora.
W drugiej sytuacji tego nie zrobili. Sami podjęli decyzję na Varze.
Brak konsekwencji. Jak to wytłumaczysz?
I nie mów, że Marciniak nie decyduje o Varze, bo na pewno ma wpływ na to co mają mu pokazać, ale jak wiemy- Szymona Var parzy.
0
@Azi zmieniłoby o tyle, że byłaby powtórka, a jak pokazuje sytuacja z Cubarsim, slow-motion i odpowiednie ujęcia zmieniają perspektywę i kryminałem jest brak jakiekolwiek konsekwencji w tym temacie.
Jedno sprawdzają bo poleżał, a drugiego nie bo za szybko wstał?
1
Już tak na chłodno odnośnie Dumfries-Martin, wiecie czego tu zabrakło do faulu?
Żeby Martin poleżał skulony na boisku trzymając się za nogę, a on głupi od razu wstał...
Niestety zauważam to już od dawna- nie leżysz i " nie cierpisz" - to automatycznie masz 50% mniej na wkroczenie VARu.
Przykre, bo takim sposobem sędziowie sami premiują lalusi i nurków
0
@noface tak bardzo pokazał dlaczego na niego nie stawia, że wpuścił go w najwazniejszym momencie sezonu xd
0
Gramy jak mistrzowie, przegrywamy jak frajerzy- w tej kwestii nie zmienia się nic od 10 lat.