O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 51
  • Polecenia 108

Komentarze

1

Jeśli zwolnienie Gargamela to naprawdę kwestia 27 mln to działania zarządu wołają o pomste do nieba. W pół roku nikt nie wyleczy drużyny na tyle żeby wygrać LM, a przejęcie drużyny w trakcie sezonu to tylko zwiększa presję na trenerze. Nie dziwię się ze Setien ucieszył się z oferty - a kto by się nie ucieszył?

5

Ten zarząd to jest naprawdę porażka. Była doskonała okazja żeby go zwolnić tak żeby drużyna pod wodzą nowego trenera mogła przepracowac okres przygotowawczy. Teraz nagle po przegraniu mało ważnego trofeum w stylu ZNACZENIE lepszym niż przegranie 2x LM nagle jest panika i hurr durr zwalniamy trenera w trakcie sezonu.

Ktokolwiek by teraz nie przyszedł, to obecnej drużyny nie odmieni, będzie miał tylko trudniej i będzie pracował z większą presją. Dlatego sądzę że Valverde powinien pozostać na stanowisku, opcjonalnie powinien go zastąpic Pimienta, natomiast nowy, docelowy trener powinien zostać jak najszybciej ugadany tak żeby reszta sztabu mogła już pracować nad składem na kolejny sezon.

1

@PuszkinFan
Do czasu meczu z Liverpoolem żywiłem jeszcze nadzieje że jest w stanie coś wykrzesać, ale wyzbyłem się wszelkich wątpliwości.

0

Ciepłe kluchy z niego i tyle, mam nadzieję że nie zabawi długo w tym klubie. Jak ktoś tak bardzo bez charakteru może być trenerem drużyny złożonej z zawodników którzy wszystko już wygrali?

3

Transfer tego zawodnika będzie gwoździem do trumny tego zarządu. Neymar się stacza powoli do poziomu Ronaldinho. Normalnie Skończylby w jakimś Interze czy gdzieś i tyle a teraz jest ryzyko że tym Interem zostaniemy my.

Zobacz wszystkie

41

Dajcie spokój, żadna szklanka. Jak się gra na niedoleczonej kontuzji to tak już jest.

Wczoraj wszedł ewidentnie dlatego, że Valverde bał się o wynik przy 2-1. Gdyby wcześniej wleciała bramka na 3-1 to raczej byśmy go nie widzieli wczoraj.

22

Aż trochę szkoda że to wygrają, Valverde na konferencjach dalej będzie mógł udawać że wszystko ok.

9

Kolego De Jong jest już nasz.

6

Klub z topu nigdy nie będzie zarabiał na transferach. W ostatecznym rozrachunku i tak wyda więcej na piłkarzy niż otrzyma za ich sprzedaż.

Inna sprawa że nietrafionych transferów mamy dużo za dużo. Ale już pisałem to gdzie indziej - skoro to dyrekcja sportowa klubu decyduje o tym kogo kupić bez udziału trenera, to mamy co mamy. Tak było za Guardioli (nie wszystkie ale on umiał się postawić) , Vilanovy czy Martini i tak jest za Valverde

5

Co prawda jestem z tych bardziej sceptycznie do niego nastawionych osób i miałem nadzieje ze się pożegnamy po sezonie, ale mimo wszystko doceniam ten ruch i od strony zarządu i od strony trenera.
Kontrakt ogarnięty przed kluczową faza sezonu, presja będzie dużo niższa i głowa będzie mogła myśleć tylko o piłce.

Inna sprawa że kompletnie mi się nie podoba jego myśl szkoleniowa, polityka kadrowa i taktyczna. Mam nadzieję że mimo wszystko przyniesie to wymierne sukcesy.