O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 89
  • Polecenia 198

Komentarze

3

Jestem na nie.
Robimy beznadziejne transfery, więc nawet jakby poszedł gdzieś za 100 mln to i tak nie zaplatamy jakościowo dziury po Frenkiem. a jest to obecnie chyba najlepszy pomocnik.
Ogólnie pomysł sprzedawania ważnych i cały czas przyszłościowych ogniw zespołu jak Araujo, FdJ czy Gavi (też coś się gadało o jego odejściu) lub piłkarzy dobrych którzy powinni zostać (christensen) uważam za idiotyczne i sprowadzające klub do środka tabeli.

Nieważne ile kasy byśmy za niego wzięli, nie wierzę że ona zostanie dobrze spożytkowana. Lepiej sprzedać kogoś kto ewidentnie się nie sprawdza a mimo to można na nim zarobić, jak np Raphinia czy Kounde. Można też rozważyć torresa

0

@Inmessionate10
Jakie inne działania niż sprzedaż praw byś zrealizował? Bo po transferach widać że większość zysków ze sprzedaży praw poszło na wydatki bieżące a nie transfery. Więc co by nie mówić o łapiecie to on głównie ogarnął koszty stałe a nie załatwił kasę na rozwój

0

@Arasz ale rola trenera to nie tylko taktyka i instrukcje tylko przygotowanie mentalne a u nas to leży i kwiczy. Są indywidualności a drużyny brak. Grę ciągnie 16 latek. Wiadomo grają piłkarze ale piłkarzami trzeba odpowiednio kierować.
Kolejny obowiązkiem trenera jest wycisganie 100 % z piłkarzy a tutaj każdy łapie regres.

Też lubię Xaviego, może jest dobrym trenerem ale nie na złe czasy

0

Do czego doszło że trener Barcelony ma mecz na zasadzie być lub nie być z klubem na poziomie niższym niż klub ekstraklasy .

0

@Greenalley

Jeżeli jedyny wniosek jaki wyniosłeś z mojej wypowiedzi jest taki gra się różni od rzeczywistości to znaczy że jej nie zrozumiałeś.

Zobacz wszystkie

41

Dajcie spokój, żadna szklanka. Jak się gra na niedoleczonej kontuzji to tak już jest.

Wczoraj wszedł ewidentnie dlatego, że Valverde bał się o wynik przy 2-1. Gdyby wcześniej wleciała bramka na 3-1 to raczej byśmy go nie widzieli wczoraj.

22

Aż trochę szkoda że to wygrają, Valverde na konferencjach dalej będzie mógł udawać że wszystko ok.

19

Co niektórzy komentujący tutaj widzę jedyne co ogarniają to jak ułożyć skład w fifce czy FM.

Weźcie sobie jeden z drugim i trzecim wbijcie do bani to, że klub jest w najgorszej sytuacji finansowej wszechczasów i przeżywa kryzys instytucjonalny a zmian w takim ogromnym przedsiębiorstwie nie przeprowadza się z dnia na dzień. Laporta to łebski gość, który raz już dźwignął ten klub z kolan, ale w 3 miesiące tego nie zrobił i teraz też tego nie zrobi w takim czasie, tym bardziej że mamy najbardziej nieprzewidywalny gospodarczo okres w ostatnich kilkudziesięciu latach.

Ale wy macie tweetera, i na podstawie kilkudziesięciuznakowego wpisu już skreślacie człowieka który dopiero od paru miesięcy ogarnął bagno które mu zostawił Bartomeu.


16

Ja może jestem głupi zwykły Kowalski. Ale kiedyś z siostrą jak przegrywałem w monopoly to podpatrzyłem jak gra i zacząłem grać inaczej. Jak w FIFfie online przegrywałem mecz za meczem drużyna X to po jakimś czasie zmieniłem na drużynę Y bo źle i trudno mi się grało drużyna X.
Jak chciałem schudnąć to zacząłem chodzić na siłownię.

Jak grałem kiedyś w Football Managera i przegrałem 2-3 mecze z rzędu to od razu korekty w taktyce, jak ktoś się zaciął i nie mógł odblokować to na ławce czekał na lepsze czasy.

W każdym z tych przypadków zmieniłem jedną rzecz lub kilka rzeczy żeby zacząć osiągać inne rezultaty i te rezultaty zwykle się zmieniały.

To jest coś czego ten wspaniały piłkarz i legenda naszego klubu oraz jednocześnie bardzo słaby trener widocznie nie jest w stanie pojąć.

Byłem jego ogromnym zwolennikiem ale po tylu szansach i nielicznych przebłyskach trzeba sobie jasno powiedzieć że my nie gramy nic innego niż to co graliśmy jak Xavi przejmował ten klub .

I naprawdę jestem w stanie tolerować porażki tego klubu i będę to robił, ale przechodzenie obok meczu i na siłę forsowanie tych samych pomysłów - tego już nie.

Najgorsze jest że nie bardzo jest kogo zatrudnić. Uważam że zamiast nonejma z Hiszpanii i z jakimś DNA powinniśmy mieć trenera z ogromnym autorytetem i jeszcze większym charakterem

12

@rafa324
Jak przepijasz całą wypłatę to tez mówisz ze nic nie zarobiłeś ?

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?