Ale Ronaldo to obecnie placek. A ludzie nadal chcą go porównywać z bestią Argentyńską. :D Proszę niech on gra w każdym meczu i będę spokojny o to, że nie wygrają MŚ. Łysy na ławce raczej nie ma jaj więc będzie grał.
Perez zachowuję się jak totalny przegryw, nic nie może wygrać to idzie z płaczem po skargę. Kur** jaki to jest mały, żałosny i obrzydliwy klub. Jak to dobrze, że za dzieciaka na straganie kupiłem koszulkę Ronaldinho, a nie jakąś białą szmatę.
@Bobo25 Oczywiście, że masz racje z tym, że była przepaść. Ale to, że w jednym meczu wyglądali lepiej to nic nie musisz znaczyć, ważne jak drużyny będą wyglądały w dalszej fazie jeśli awansują, wcale nie powiedziane, że nie będzie na odwrót. Ja nic nie zabraniam. Nie miała to by jakaś przyczepka do Ciebie. :)
@ZwyklyKibicBarcy04 To tylko rekord, zobaczymy kiedy ogarnie ZP i LM. Oczywiście za to co robi ogólnie na MŚ to nic tylko bić brawo. Jak dla mnie może sobie walić ile chcę, qważne żeby Francja nie wygrała, a wiele reprezentacji spokojnie może z nimi powalczyć, taka Hiszpania jeszcze może się obudzić.
@LeszekFCB Łatwo pisać jak strzelił gole. W pierwszej połowie był mega słaby, co w tym dziwnego, że mieli bekę? Nikt nie uważa, że Kylian nie jest klasowym piłkarzem.
Masakra na takim poziomie, dać tyle miejsca, na Kyliana jest prosty sposób, nie można mu dawać tyle miejsca. Niech se strzela, ważne żeby nie wygrali MŚ, a z tą obroną średnio to widzę, Trzeba przyznać Kyian pokazał klasę.
Ech, ale farciarze. Z taką obroną to Francja MŚ, nie wygra. Senegal robi sobie akcje jak na treningu, bardziej jakościowy atak i będa mieć wielkie problemy.
6
Te już lęcą do sędziego buaha
0
@D10SLEO Ta ich wielka i cudowna pomoc.
0
Ale Ronaldo to obecnie placek. A ludzie nadal chcą go porównywać z bestią Argentyńską. :D Proszę niech on gra w każdym meczu i będę spokojny o to, że nie wygrają MŚ. Łysy na ławce raczej nie ma jaj więc będzie grał.
0
Dziadek GOAT wchodziłby w tą obronę Portugali jak w masło.
22
Silva podpisał kontrakt z Realem i już schamiał.
0
@Encore W niech grupie sobie postrzelają, potem kierunek dom.
0
@esem91 Na trybunach pewnie kogoś ukuje.
3
Kongo Vamos! Dawać szybkiego gola!
8
Perez zachowuję się jak totalny przegryw, nic nie może wygrać to idzie z płaczem po skargę. Kur** jaki to jest mały, żałosny i obrzydliwy klub. Jak to dobrze, że za dzieciaka na straganie kupiłem koszulkę Ronaldinho, a nie jakąś białą szmatę.
1
Miało być 4 ale dajesz po 5. :D
3
Dzisiaj Wiking ładuje 4 gole!
0
@Bobo25 Oczywiście, że masz racje z tym, że była przepaść. Ale to, że w jednym meczu wyglądali lepiej to nic nie musisz znaczyć, ważne jak drużyny będą wyglądały w dalszej fazie jeśli awansują, wcale nie powiedziane, że nie będzie na odwrót. Ja nic nie zabraniam. Nie miała to by jakaś przyczepka do Ciebie. :)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 To tylko rekord, zobaczymy kiedy ogarnie ZP i LM. Oczywiście za to co robi ogólnie na MŚ to nic tylko bić brawo. Jak dla mnie może sobie walić ile chcę, qważne żeby Francja nie wygrała, a wiele reprezentacji spokojnie może z nimi powalczyć, taka Hiszpania jeszcze może się obudzić.
0
@APTAPT Jest jak najbardziej, ale jak dla mnie geniuszem to nie jest.
0
@partymaker Nie do końca, jakby tak było to by finału nie przegrał.
1
@aszymbeher Co z tego, źe będzie miał ten rekord, Messi to nie jego półka i nigdy nie będzie. Oczywiście Kylian jest świetnym piłkarzem.
0
@LeszekFCB Łatwo pisać jak strzelił gole. W pierwszej połowie był mega słaby, co w tym dziwnego, że mieli bekę? Nikt nie uważa, że Kylian nie jest klasowym piłkarzem.
1
Masakra na takim poziomie, dać tyle miejsca, na Kyliana jest prosty sposób, nie można mu dawać tyle miejsca. Niech se strzela, ważne żeby nie wygrali MŚ, a z tą obroną średnio to widzę, Trzeba przyznać Kyian pokazał klasę.
1
Tak jest jak się takie sytuacje marnuje. Z lepszym ;przeciwnikiem będą ciężary dla Francji, w wielu momentach obrona niczym Barcelona.
0
@AmigoBlancos Obecnie nie jest genialny.
1
@Bobo25 Nie ma sensu osądzać po 1 meczu.
0
@LukaszFan Przecież wiem.
0
@Eklerek No oczywiście, że nie.
0
@Derpowsky I tak grają kupę, 2 akcje to nie zmienią.
3
Ech, ale farciarze. Z taką obroną to Francja MŚ, nie wygra. Senegal robi sobie akcje jak na treningu, bardziej jakościowy atak i będa mieć wielkie problemy.
6
Borek nie zesraj się.
0
Kto jutro raczej zagra na skrzydłach w Portugalii?
2
Leo udowodni, że nadal jest najlepszy. (chyba zagra?)
0
Ja pierdole 5 strzałów żabojadów nawet nie wejdzie.
1
Ale kopanina. :D