@Robert_Kubica Tutaj wystarczy , że kupili i już wiadomo, że będą lepsi, a nawet potężni. Nie obchodzi mnie jak skład wygląda na papierze. Poza tym najważniejszy jest trener, a to, że Mou wszystko spieprzy jest jak najbardziej realnym scenariuszem (oczywiście nie twierdzę, że tak na pewno będzie).
@Faro Nie powiedziałbym, głosy byłby podzielone (gdzie 9,) ja np. Konate bym nie chciał, Dumfries w obronie nie jest jakiś zajebisty. Bernardo z taką pensją to by nikt nie chciał.
Masakra jak ludzie podniecają się tym Realem i mają mokre gacie ze strachu. :D Ja nigdy nie będę miał strachu przed Realem, zwłaszcza w obecnych czasach klubu, Hansi piłkarzom też na to nie pozwoli. Wiem jak obecnie wyglądają wzmocnienia, ale trochę więcej "pewności" siebie. Wydaję mi się, że sporo osób tutaj nadal nie ma jakiejś większej wiary w Barcę.
Dla mnie mogą kupować kogo chcą i tak jestem pewny, że będziemy stanie z nimi walczyć, tym bardziej pod skrzydłami potężnego Flicka, a to jaka będzie trudność to czas pokaże, same transfery Śmietankowych nie są wyznacznikiem tego.
Poczekamy zobaczymy jak to będzie z tą stalowa obrona, no ale wiadomo już wszyscy wiedzą, że Dumfries, Cucu i Konate (chyba przyjdzie) będą grać wybitnie (Huijsen miał taki być). Sam Silva nie odmieni ich pomocy, jedynie ulepszy, poza tym to też wiekowy zawodnik, najważniejsze, że placek Tchouaméni będzie grał (no chyba, że Mou go posadzi na ławce), drugi francuski placek Camavinga nadal w klubie, więc zawsze fajnie jak będzie na ławce . Poza tym Mou może kompletnie nie ogarnąć, nie jest to takie oczywiste, że wszystko będzie chodziło jak w zegarku. Do tego zobaczymy czy nie przestaną się napieprzać stołami między sobą, dziadek Jose równie dobrze może tam jeszcze dolać oliwy do ognia.
@ali3gator Spokojnie z nimi powalczymy. Czas pokaże jak ta ich obrona będzie wyglądać, wcale to nie jest takie oczywiste, że lepiej, zwłaszcza w pierwszym sezonu.
Nie zapominajmy też, że obecnie Flick wciąga nosem Mou, i jak najbardziej może go złomować taktycznie, oczywiście nie twierdzę, że Portugalczyk jest jakimś beznadziejnym trenerem. Nie ważne kogo by kupili będziemy w stanie z nimi i wygrać. Ciężko to będzie jak co roku przez białych rycerzy z gwizdkiem. Co do. mistrza to trzeba wygrywać i nie patrzeć co robi Real. O to, że z nimi powalczymy o mistrzostwo jestem bardzo spokojny.
Szkoda, że GOAT będzie grać o 3, a nie o tej 21 czy 12 w nocy. No cóż obejrzę jak się obudzę nie patrząc na wynik. Nam nadzieję, że na stronie TVP Sport mecz będzie od razu dostępny.
Wystarczy, że gdzieś gra piłkarz Realu i ta drużyna ma problem z wygraną. :D Belgia (Courtois), Urugwaj (Valverde), Hiszpania Cucu), Brazylia (Vini), Turcja (Guler), Holandia (Dumfries).
@Bogan Żeby nie było ja nie lekceważe. Też jestem zdania, że czas pokaże, nie ma sensu teraz osądzać. Równie dobrze może być kapitalnie jak i beznadziejnie.
Sporo osób już taka pewna, że każdy transfer białych okaże się kozacki. Huijsen i Carreras też miał być, a średnio to wyszło. Do tego na ławce będzie Mou, który swoje świetne lata ma dawno za sobą, i nie jest pewne, że Real będzie świetnie funkcjonował z tymi nowymi piłkarzami. Czas pokaże, po co już teraz przesądzać?
To czy Real będzie groźny to dopiero się okaże, nawet jak będzie to nie ma bata, że z Hansim nie będziemy w stanie z nimi walczyć. Trochę więcej wiary i pewności do swojego klubu, zwłaszcza pod sterami Flicka.
@Zoker Moim zdaniem Cucu równie dobrze może być totalnym niewypałem. To nie jest obrońca z jakiejś wyższej półki. Nie powiedziałbym, że szczególnie dobrze broni.
@kch To czy będzie groźny to dopiero się okaże. Same transfery o tym nie świadczą. Wątpię, że Konate i Cucu jakoś mocno poprawią ich obronę. Mou trenersko często nie dojeżdża. Czas pokaże. Nie ma sensu teraz osądzać czy będzie groźny.
@Mroziu No i niech po prostu spier..! Jeśli dla niego tyle Barca znaczy to dobrze że o niego się nie staramy. spoko piłkarz, ale nie żadna wysoka półka. Walić go.
1
Ale kopanina. :D
3
Kylian buaha, ale placek. Senegal to bierze!
0
@Robert_Kubica Tutaj wystarczy , że kupili i już wiadomo, że będą lepsi, a nawet potężni. Nie obchodzi mnie jak skład wygląda na papierze. Poza tym najważniejszy jest trener, a to, że Mou wszystko spieprzy jest jak najbardziej realnym scenariuszem (oczywiście nie twierdzę, że tak na pewno będzie).
0
@Faro Nie powiedziałbym, głosy byłby podzielone (gdzie 9,) ja np. Konate bym nie chciał, Dumfries w obronie nie jest jakiś zajebisty. Bernardo z taką pensją to by nikt nie chciał.
0
@LukaszFan I co z tego, że mają kadrę na 100 pkt? Nie mówię, że wygramy łatwo, ale jestem przekonamy, że powalczymy.
1
@AmigoBlancos Niby dlaczego ma być strach? No nie bardzo wiszę te podważania. !W ogóle nie wiem w jakim celu ten twój komentarz.
4
Masakra jak ludzie podniecają się tym Realem i mają mokre gacie ze strachu. :D Ja nigdy nie będę miał strachu przed Realem, zwłaszcza w obecnych czasach klubu, Hansi piłkarzom też na to nie pozwoli. Wiem jak obecnie wyglądają wzmocnienia, ale trochę więcej "pewności" siebie. Wydaję mi się, że sporo osób tutaj nadal nie ma jakiejś większej wiary w Barcę.
Dla mnie mogą kupować kogo chcą i tak jestem pewny, że będziemy stanie z nimi walczyć, tym bardziej pod skrzydłami potężnego Flicka, a to jaka będzie trudność to czas pokaże, same transfery Śmietankowych nie są wyznacznikiem tego.
Poczekamy zobaczymy jak to będzie z tą stalowa obrona, no ale wiadomo już wszyscy wiedzą, że Dumfries, Cucu i Konate (chyba przyjdzie) będą grać wybitnie (Huijsen miał taki być). Sam Silva nie odmieni ich pomocy, jedynie ulepszy, poza tym to też wiekowy zawodnik, najważniejsze, że placek Tchouaméni będzie grał (no chyba, że Mou go posadzi na ławce), drugi francuski placek Camavinga nadal w klubie, więc zawsze fajnie jak będzie na ławce . Poza tym Mou może kompletnie nie ogarnąć, nie jest to takie oczywiste, że wszystko będzie chodziło jak w zegarku. Do tego zobaczymy czy nie przestaną się napieprzać stołami między sobą, dziadek Jose równie dobrze może tam jeszcze dolać oliwy do ognia.
1
@Faro Pod względem klubu to jest równie jak LM, poza tyn możemy wygrać 3x z rzędu co będzie wielkim wyczynem.
0
Jak ogólnie oceniacie transfer Olmo?
0
@ali3gator Spokojnie z nimi powalczymy. Czas pokaże jak ta ich obrona będzie wyglądać, wcale to nie jest takie oczywiste, że lepiej, zwłaszcza w pierwszym sezonu.
Nie zapominajmy też, że obecnie Flick wciąga nosem Mou, i jak najbardziej może go złomować taktycznie, oczywiście nie twierdzę, że Portugalczyk jest jakimś beznadziejnym trenerem. Nie ważne kogo by kupili będziemy w stanie z nimi
i wygrać. Ciężko to będzie jak co roku przez białych rycerzy z gwizdkiem. Co do. mistrza to trzeba wygrywać i nie patrzeć co robi Real. O to, że z nimi powalczymy o mistrzostwo jestem bardzo spokojny.
2
Szkoda, że GOAT będzie grać o 3, a nie o tej 21 czy 12 w nocy. No cóż obejrzę jak się obudzę nie patrząc na wynik. Nam nadzieję, że na stronie TVP Sport mecz będzie od razu dostępny.
0
@MESSI3010 Tylko dla tego, że Rudiger wszedł w 65 min jak było 5-1, tego nie dało się spieprzyć. :)
0
Wystarczy, że gdzieś gra piłkarz Realu i ta drużyna ma problem z wygraną. :D Belgia (Courtois), Urugwaj (Valverde), Hiszpania Cucu), Brazylia (Vini), Turcja (Guler), Holandia (Dumfries).
3
Bielsa pewnie w przerwie lał po mordach.
0
W sumie jak szybko odpadną to spoko, jak będą w grze do samego końca to też spoko.
0
@Kibol_83 Zobaczymy jaka będzie reakcja w drugim meczu.
0
@APTAPT Bez przesady, żeby tracić nadzieje po jednym meczu. Prawdziwe granie zacznie się w po grupach wątpię, że z grupy nie wyjdą.
Portugalia nie wygra, no chyba, że Krystyna dostanie kontuzji i zasiądzie na ławce.
0
Wiadomo wstyd, ale z grupym spokojnie wyjdą.
1
Ale kompromitacja. Ta Hiszpanie to by i z Urbanem grała lepiej.
0
Co ten łysy odpierdala? Gavi na skrzydle czy to jakiś błąd?
2
@Bogan Żeby nie było ja nie lekceważe. Też jestem zdania, że czas pokaże, nie ma sensu teraz osądzać. Równie dobrze może być kapitalnie jak i beznadziejnie.
1
Sporo osób już taka pewna, że każdy transfer białych okaże się kozacki. Huijsen i Carreras też miał być, a średnio to wyszło. Do tego na ławce będzie Mou, który swoje świetne lata ma dawno za sobą, i nie jest pewne, że Real będzie świetnie funkcjonował z tymi nowymi piłkarzami. Czas pokaże, po co już teraz przesądzać?
To czy Real będzie groźny to dopiero się okaże, nawet jak będzie to nie ma bata, że z Hansim nie będziemy w stanie z nimi walczyć. Trochę więcej wiary i pewności do swojego klubu, zwłaszcza pod sterami Flicka.
0
@malicinho Może dla ciebie.
1
@Zoker Moim zdaniem Cucu równie dobrze może być totalnym niewypałem. To nie jest obrońca z jakiejś wyższej półki. Nie powiedziałbym, że szczególnie dobrze broni.
7
@kch To czy będzie groźny to dopiero się okaże. Same transfery o tym nie świadczą. Wątpię, że Konate i Cucu jakoś mocno poprawią ich obronę. Mou trenersko często nie dojeżdża. Czas pokaże. Nie ma sensu teraz osądzać czy będzie groźny.
1
@Mroziu No i niech po prostu spier..! Jeśli dla niego tyle Barca znaczy to dobrze że o niego się nie staramy. spoko piłkarz, ale nie żadna wysoka półka. Walić go.
1
Kurakao nie inaczej.! Telewizja wszystko musi psuć. :(
0
@malicinho Będą mieć na ławce Mou, Flick lekko go wyjaśni, Cucu i Konate to żaden fenomenalny transfer.
1
Barca za 2 min wygrywa LM w piłkę ręczną! Jest gdzieś transmisja?
0
Historia dzieje się na naszych oczach. Już lubię tą reprezentacje! Wygrać to!