Ale ten Irak jest tragiczny, on nawet jak się broni to dają w cholere miejsca. Piłki to się boją. Chyba najgorsi na MŚ. Trzeba się przełączyć na Norwegię.
@mekston Ciągle na moje komentarze odpowiadasz jak adwokat Kyliana. :D Przecież ja tu mówię o Francji, że to może być ich problem. O Kylianie napisałem, tylko to, że dla takiego Leo czy Yamal brak miejsca często nie przeszkadza, Kylianowi już tak, ale ma wiele innych świetnych zalet. Tak nie będzie walił na MŚ goli, właśnie tak uważam!
@mekston Wtedy raczej był lepszy, wystarczy popatrzeć na poprzednie mecze z minionego sezonu Realu, że gdy miał mało miejsca to miał duże problemy.
Poza tym mi chodzi o to, że klasowy rywal prędzej nie da min tyle miejsca, a to nie znaczy, że tak musi być, może akurat w tych meczach z lepszymi miał to miejsce. Nie mówię, że lepszym nie strzela. Oczywiście też trzeba umieć wykorzystać sytuacie gdy nawet masz to miejsce, ja nie chcę mu nic umniejszać.
Oby lepsze drużyny nie zostawiali tyle miejsca Żółwikowi to żabojady będą mieć problemy, Mbappe to nie Messi czy nawet Yamal (oczywiście nie mówię, że Kylian jest gorszy), że brak miejsca musi być problemem. Obrona też nie powala, choć prawdziwy test będzie z Wikingami.
@Encore Zależy na co patrzymy. Te staty na MŚ robią wrażenie, ale do Messiego to mu daleko, do Ronaldo raczej też. Statystyki to nie wszystko, 27 a ani jeden LM i ZP i właśnie przez takie rzeczy jest prześwietnym piłkarzem, ale geniuszem nigdy nie będzie. Pod względem czysto piłkarskim Yamal wcale nie jest gorszy, choć wiadomo, że vciężko ich poporównywać, bo Yamal może być jeszcze 2c lepszy.
Najlepszy i najpiękniejszy! Niby tylko gol, a normalnie łzy w oczach. Kur** aż chciałoby się go przeżywać, w ostatnich lat w ukochanej Barcelonie ale cieszmy z tego co mamy. Pomyśleć, że niedługo to się skończy, oj futbol wtedy mocno zapłaczę.
@FiscaelBarca To zrobili świetny ruch, że przed MŚ, tak kosztował by z 2x więcej. A wiadomo za ile? Ciekawy zawodnik, na skrzydle gra bardzo dobrze i teraz na MŚ pokazuje to także na 9.
Nowy Przylądek musi wyjść z grupy! Hiszpania remis z Urugwajem, Nowy Przylądek jak najbardziej może ograć Arabów. Trzymam za nich kciuki! Urugwaj w tarapatach, bo Hiszpania raczej będzie chciała wygrać.
@Szmulek To nasz jeden z najlepszych zawodników pod względem techniki. Ja też się cieszę, że go manny, on może jednym podaniem odmienić mecz. Gdyby nie był tak kruczy to spokojnie byłby jednym z najlepszych pomocników na świecie. Według mnie dobrze się spłaca, choć gdyby ktoś spypnął dobry hajs to bym sprzedał.
1
Wielka ofensywa Francji, nawet 7 celnych ci nie ugrają.
1
Ale ten Irak jest tragiczny, on nawet jak się broni to dają w cholere miejsca. Piłki to się boją. Chyba najgorsi na MŚ. Trzeba się przełączyć na Norwegię.
5
@Marcelinho132 I tak ma ten rekord, dwa MŚ przed nim.
0
A pierprzyć ten mecz idę oglądać "From".
0
@mekston Nie wiem po co mi to tłumaczysz. Czy gdzieś neguje jego umiejętności strzeleckie.
0
@mekston Ciągle na moje komentarze odpowiadasz jak adwokat Kyliana. :D Przecież ja tu mówię o Francji, że to może być ich problem. O Kylianie napisałem, tylko to, że dla takiego Leo czy Yamal brak miejsca często nie przeszkadza, Kylianowi już tak, ale ma wiele innych świetnych zalet. Tak nie będzie walił na MŚ goli, właśnie tak uważam!
0
@mekston Wtedy raczej był lepszy, wystarczy popatrzeć na poprzednie mecze z minionego sezonu Realu, że gdy miał mało miejsca to miał duże problemy.
Poza tym mi chodzi o to, że klasowy rywal prędzej nie da min tyle miejsca, a to nie znaczy, że tak musi być, może akurat w tych meczach z lepszymi miał to miejsce. Nie mówię, że lepszym nie strzela. Oczywiście też trzeba umieć wykorzystać sytuacie gdy nawet masz to miejsce, ja nie chcę mu nic umniejszać.
0
Oby lepsze drużyny nie zostawiali tyle miejsca Żółwikowi to żabojady będą mieć problemy, Mbappe to nie Messi czy nawet Yamal (oczywiście nie mówię, że Kylian jest gorszy), że brak miejsca musi być problemem. Obrona też nie powala, choć prawdziwy test będzie z Wikingami.
1
@Encore Zależy na co patrzymy. Te staty na MŚ robią wrażenie, ale do Messiego to mu daleko, do Ronaldo raczej też. Statystyki to nie wszystko, 27 a ani jeden LM i ZP i właśnie przez takie rzeczy jest prześwietnym piłkarzem, ale geniuszem nigdy nie będzie. Pod względem czysto piłkarskim Yamal wcale nie jest gorszy, choć wiadomo, że vciężko ich poporównywać, bo Yamal może być jeszcze 2c lepszy.
0
@mekston Z klasowym rywalem raczej ytyle miejsca by nie miał.
3
@Jacob9402 Przekotem tak, wale geniuszem jak Messi czy Maradona nie. Nien umniejszam, bo robi wrażenie.
0
@VamoSBarca88 Jednak nie.
3
Martinez to idealny materiał na piłkarza Realu.
2
Najlepszy i najpiękniejszy! Niby tylko gol, a normalnie łzy w oczach. Kur** aż chciałoby się go przeżywać, w ostatnich lat w ukochanej Barcelonie ale cieszmy z tego co mamy. Pomyśleć, że niedługo to się skończy, oj futbol wtedy mocno zapłaczę.
2
Jestem przekonany, że Messi i tak strzeli, jak nie dwa.
1
No teraz Messi to się wkurwi.
0
@daniel32778 Ja czuję trzy, jest to jak najbardziej możliwe w końcu to kosmita. :)
1
Dzisiaj jak GOAT znów ugotuje 3 gole, to Ronaldo wyląduje w szpitalu.
0
@FiscaelBarca To zrobili świetny ruch, że przed MŚ, tak kosztował by z 2x więcej. A wiadomo za ile? Ciekawy zawodnik, na skrzydle gra bardzo dobrze i teraz na MŚ pokazuje to także na 9.
1
@SiempreCule10 Nie zdziwię się jak Żółw dziś strzeli z 3. Messiego spokojnie stać na 2.
0
Ciekawego kto kupi Saibariego za 100 mln po MŚ.
2
@APTAPT Mogą spokojnie mieć 5 punktów i awans na luzie.
6
Nowy Przylądek musi wyjść z grupy! Hiszpania remis z Urugwajem, Nowy Przylądek jak najbardziej może ograć Arabów. Trzymam za nich kciuki! Urugwaj w tarapatach, bo Hiszpania raczej będzie chciała wygrać.
1
Ten mecz wygląda tak jakby obie drużyny grały bez taktyki, gra na pałe.
1
Dobrze, że samobój. Jak chciał strzelić to mógł czysto w bramkę, tyle miejsca i czasun a on ledwo to strzelił.
0
@Szmulek To nasz jeden z najlepszych zawodników pod względem techniki. Ja też się cieszę, że go manny, on może jednym podaniem odmienić mecz. Gdyby nie był tak kruczy to spokojnie byłby jednym z najlepszych pomocników na świecie. Według mnie dobrze się spłaca, choć gdyby ktoś spypnął dobry hajs to bym sprzedał.
0
Cucu w ataku średniawo.
0
Dzisiaj wali 3!
2
Dzieciak musi ciągnąć całą Hiszpanie. Ciekawe ile im okazji dzisiaj stworzy. Aj szkoda, że taki Flick nie jest ich trenerem.
2
@Spider_Man Dla piłkarza Widzewa mogę zarwać nockę.