La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

0

Mekambe zrównał się z Klose. Niedobrze się dzieje.

5

@Marcelinho132
Przecież pobije ten rekord. Messi nie da rady i tak robi PONAD stan.

5

@Marcelinho132 I tak ma ten rekord, dwa MŚ przed nim.

0

@AmigoBlancos @Kamiloza91 ale mógłby chociaż poczekać do 2030 xd

5

@Marcelinho132 przed Mbappe co najmniej 2 jak nie trzy mundiale, przed Messim raczej żaden.
Fizycznie istnieje niemal zerowe prawdopobieństwo, że Kylian tego nie przebije. O ile na tym mundialu może Leo się obroni, tak all time'owo nie widzę szans. Niestety u Leosia przespane lata do 2014 roku odbijają się mocną czkawką.

1

@Kamiloza91 no nawet 3 mundiale + ten tutaj. Chyba, że nie będzie mu się chciało tyle kopać...

1

@APTAPT Messi myślę, że jak dobrze zakończy ten turniej, to pogra sobie jest w Hiszpanii. Tego nie odpuści przecież, bo kibice Barcelony.

Mam swoją teorię, że to będzie last dance i CR7 i Messiego. Ronaldo, bo w Portugalii, a Messi, bo Hiszpania, to wiadomo xD

Idealnie wręcz to się układa. Tylko dobrze, by Argentyna w tym roku wygrała mundial po prostu

0

@michal26 wątpię, że Messi będzie na mundialu w wieku 43 lat, a Ronaldo 45. Ale byłoby to coś.
Swoją drogą, ten komentarz się bardzo źle zestarzał xd:


Miał być ostatni mecz w 2018, a tu ludzie się zastanawiają czy w 2030 jeszcze zagra XD

1

@Marcelinho132 no zobacz, jak Messi wygląda. CR7 kopie się po czole, co jest miodem na moje serduszko, bo nie lubię strasznie Portugalii. Na równi z Francuzami i Anglikami...

Messi zwyczajnie cieszy się grą, cieszy się życiem. CR7 ciągle walczy ze swoim Nemesis xD

I to jest ta różnica. Natomiast jak Messi nie odpuści sam z siebie, to będzie grał. Fizycznie, mentalnie, pod kątem umiejętności, to na 99% będzie gotów.

0

@michal26 pytanie czy będzie mu się chciało. Np. W 2023 mógł jeszcze zostać w Europie, ale już mu się nie chciało i poszedł grać do Miami z amigosami. Zobaczymy, też chciałbym go jeszcze wtedy zobaczyć, nawet jeśli już nie w pierwszym składzie.

1

@Marcelinho132 nie do końca mu się nie chciało, tylko źle czuł się w PSG. To jest zasadnicza różnica. Messi to jest taki typ piłkarza, człowieka, że efektywny jest wtedy, gdy czuje się względnie komfortowo..

No, a w Interze Miami jest uważany za Boga. W Argentynie za Boga. W Barcelonie był Bogiem. W PSG był nie raz wygwizdywany...

Myślę, że jak Messi strzeli 3 gole Jordanii, to on zostanie królem strzelców na tym Mundialu. Drabinka układa się mu wybitnie. Trudny rywal w teorii dopiero w półfinale. Może tam nieźle nastrzelać.

No, a za 4 lata chętnie bym Messiego jeszcze widział xD

1

@michal26 mógł wrócić do Barcy, inne klubu też pewnie byłyby zainteresowane. Wybrał Miami, o co nie mam pretensji, bo nikomu nie musiał już nic udowadniać. No, ale kończąc, obaj chcemy Messiego w 2030 i oby się udało!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?