@Gaucho Nie mogę się doczekać oficjalnego komunikatu! Już gdy grał w Monaco bardzo go chciałem, wiadomo to już nie to samo, ale nadal gwarantuje wielką jakość, do tego Pedri, Gavi, Fermin czy z Bernal wiele mogą się od niego nauczyć. W naszej kadrze potrzeba także doświadczenia. Idealny transfer do lepszej rotacji Pedriego. Kto wie może będzie grał dużo, ale jeśli nie, to taki zawodnik na ławce to skarb. Oby nie okazało się na koniec, że nie przyjdzie, bo będę mocno zawiedziony.
@kuz Mi cały czas się podoba tak samo. Jakoś mi to ślimacznie nie przeszkadza, ważne, że jak dla mnie twórcy się nie gubią, no ale zobaczymy na końcu serialu. Ten w żółtej marynarce może sporo wnieść.
@Messibestplayerintheworld A taka bardziej realna opcja to na kogo byś postawił? To łatwe nie będzie żeby kogoś kupić, ale nie wyobrażam sobie (pewnie jak większość tutaj) kolejnego sezonu bez nowego obrońcy, liga byśmy pewnie jeszcze ogarneli, a nie LM. Alvarez chcą to niech kupują, raczej tacy głupią nie są, że wieksza kasa pójdzie na Gordona i Alvareza, a na obronę będą półśrodki.
@Encore Komiczne te statystyki jak na laureata ZP, 20 goli, to ma by najlepszy piłkarz? Mundial w tym sezonie jest najważniejszy, nie musisz wygrać LM i Mundialu żeby dostać ZP. Przy tak świetnych statystykach takiemu Olise do zdobycia ZP wystarczy kapitalny Mundial, a stać go na to.
Myślicie, że Dembele może zdobyć ZP? Bo ja średnio to widzę, wiem, że wygrał LM i Ligę, ale 18 goli i 9 asyst to bardzo średnio jak na "najlepszego piłkarza", musiał by zagrać jakiś wybitny Mundial, samo wygranie MŚ przy takich statystykach na zdobycie ZP byłoby trochę śmieszne.
@Wojcio No to dla mnie duże pocieszenie, ale już wystarczy "Katarowi" tych LM. :D Przyjdzie jeszcze kiedyś dób Bsrcy to sobie podbije. Enrique już w Barcelonie gdy zdobywał potrójną koronę (zbyt wielu trenerów tego nie dokonało) pokazał, że jest świetnym trenerem tylko ludzie pieprzyli głupoty.
Już huk kto wygrał LM, było i juz jest za nami, najgorsze jest to, że tyle czasu trzeba będzie czekać na Barcę. Dla mnie obecnie futbol to tylko Barca. To się mię wydarzy, ale gdy tak teoretycznie Barca przestała istnieć to w igle bym nie oglądał piłki. Macie podobnie czy ja jestem jeden z jedynych?
Żeby jeszcze tak te mecze MŚ były o normalnej porze to bym pooglądał Hiszpanię i Messiego dla zbicia czasu, ale nie zamierzam zarywać nocy przez "głupie mecze", 15 lat temu pewnie bym oglądał. Pozostaje nadrabianie seriali i filmów.
Wiem, że Arsenal gra kupę w ataku, ale nie wiem jak można się ciężyć , że wygywają brudne Katarskie pieniądze .To tak samo obrzydliwe jak wygrana Realu. Ech już 3 LM dla szejkowskie gówna. Przynajmniej Guardiola i Enrique. skorzystali Oby po tych sukcesach PSG nie powstawało tego więcej.
Mi ten mecz też się nie podoba, ale ja nie wiem co ludzie oczekują od Arsenalu, przecież jakby poszli w otwarty mecz i cios za ciosem to nie mieliby szans na wygraną.
Kvara nie ma miejsca tak jak z Bayernem i nie ma Gruzińskiego ognia. Oczywiście jeszcze dużo minut i może go odpalić, ale nie zdziwię się jak do końca nie da ani jednego zagrożenia. Kawał świetnego skrzydłowego, ale wybitny to nigdy nie będzie
3
@Gaucho Nie mogę się doczekać oficjalnego komunikatu! Już gdy grał w Monaco bardzo go chciałem, wiadomo to już nie to samo, ale nadal gwarantuje wielką jakość, do tego Pedri, Gavi, Fermin czy z Bernal wiele mogą się od niego nauczyć. W naszej kadrze potrzeba także doświadczenia. Idealny transfer do lepszej rotacji Pedriego. Kto wie może będzie grał dużo, ale jeśli nie, to taki zawodnik na ławce to skarb. Oby nie okazało się na koniec, że nie przyjdzie, bo będę mocno zawiedziony.
3
@kuz Mi cały czas się podoba tak samo. Jakoś mi to ślimacznie nie przeszkadza, ważne, że jak dla mnie twórcy się nie gubią, no ale zobaczymy na końcu serialu. Ten w żółtej marynarce może sporo wnieść.
0
@Messibestplayerintheworld A taka bardziej realna opcja to na kogo byś postawił? To łatwe nie będzie żeby kogoś kupić, ale nie wyobrażam sobie (pewnie jak większość tutaj) kolejnego sezonu bez nowego obrońcy, liga byśmy pewnie jeszcze ogarneli, a nie LM. Alvarez chcą to niech kupują, raczej tacy głupią nie są, że wieksza kasa pójdzie na Gordona i Alvareza, a na obronę będą półśrodki.
0
@Messibestplayerintheworld W sumie nawet nie mam. :D
1
Dogadywać mi jakiegoś obrońcę,, a nie jakieś Julki.
0
@Encore Komiczne te statystyki jak na laureata ZP, 20 goli, to ma by najlepszy piłkarz? Mundial w tym sezonie jest najważniejszy, nie musisz wygrać LM i Mundialu żeby dostać ZP. Przy tak świetnych statystykach takiemu Olise do zdobycia ZP wystarczy kapitalny Mundial, a stać go na to.
0
Myślicie, że Dembele może zdobyć ZP? Bo ja średnio to widzę, wiem, że wygrał LM i Ligę, ale 18 goli i 9 asyst to bardzo średnio jak na "najlepszego piłkarza", musiał by zagrać jakiś wybitny Mundial, samo wygranie MŚ przy takich statystykach na zdobycie ZP byłoby trochę śmieszne.
0
@Wojcio No to dla mnie duże pocieszenie, ale już wystarczy "Katarowi" tych LM. :D Przyjdzie jeszcze kiedyś dób Bsrcy to sobie podbije. Enrique już w Barcelonie gdy zdobywał potrójną koronę (zbyt wielu trenerów tego nie dokonało) pokazał, że jest świetnym trenerem tylko ludzie pieprzyli głupoty.
5
No teraz Rashford do Wieczystej.
1
@LAMC_10 O widzisz nie wiedziałem. A ciekawie o jakiej porze będą półfinały i finał.
13
Już huk kto wygrał LM, było i juz jest za nami, najgorsze jest to, że tyle czasu trzeba będzie czekać na Barcę. Dla mnie obecnie futbol to tylko Barca. To się mię wydarzy, ale gdy tak teoretycznie Barca przestała istnieć to w igle bym nie oglądał piłki. Macie podobnie czy ja jestem jeden z jedynych?
Żeby jeszcze tak te mecze MŚ były o normalnej porze to bym pooglądał Hiszpanię i Messiego dla zbicia czasu, ale nie zamierzam zarywać nocy przez "głupie mecze", 15 lat temu pewnie bym oglądał. Pozostaje nadrabianie seriali i filmów.
0
@marcin62 To mnie uświadom na czym?
0
@Faro Myślę tak samo. Mam nadzieję, że kupimy obrońcę, a wtedy na luzie powalczymy o finał.
10
Wiem, że Arsenal gra kupę w ataku, ale nie wiem jak można się ciężyć , że wygywają brudne Katarskie pieniądze .To tak samo obrzydliwe jak wygrana Realu. Ech już 3 LM dla szejkowskie gówna. Przynajmniej Guardiola i Enrique. skorzystali Oby po tych sukcesach PSG nie powstawało tego więcej.
7
Nie dość, że Katarskie PSG to jeszcze Rusek na brance.
0
@RoberDzik Przyłączam się!
2
Arteta tą niby ręką się kompromituje.
0
@Eto'o9 R10 Bo Arsenal ma słabą ofensywę.
4
Spokojnie za godzinę finał Barca - Bayern!
0
@Gibbon_FCB Spokojnie Francja nie wygra MŚ.
0
Teraz genialny Szwed ładuje!
0
@Gibbon_FCB Też to widzę, niestety przez błąd przegrają.
4
Niestety, ale raczej obrzydliwy Katar obroni LM. Przynajmniej nie Real i Enrique podbije osiągnięcia.
4
Mi ten mecz też się nie podoba, ale ja nie wiem co ludzie oczekują od Arsenalu, przecież jakby poszli w otwarty mecz i cios za ciosem to nie mieliby szans na wygraną.
1
@ali3gator Arteta kawał trenera.
1
@MessiForeverTheBest Doue XD
1
Kvara nie ma miejsca tak jak z Bayernem i nie ma Gruzińskiego ognia. Oczywiście jeszcze dużo minut i może go odpalić, ale nie zdziwię się jak do końca nie da ani jednego zagrożenia. Kawał świetnego skrzydłowego, ale wybitny to nigdy nie będzie
0
@Derpowsky PSG gra mega gówno.
2
Wiadomo nie mówię, że PSG nie potrafi grać wielkich koncertów w ofensywie, ale nie wiem jak można porównywać to PSG do Barcy Pepa czy Enrigue. :D
0
@Cobra303 Tak mają grać do przodu.