0

Gdybyście dziś mieli typować topke na MŚ 2026 to jakie by to były reprezentacje?
jak dla mnie to na dzień dzisiejszy i dodając piłkarzom po 4lata to:

Argentyna, Portugalia, Francja
W drugim szeregu
Brazylia, Anglia, Niemcy, Włochy, Hiszpania i może jeszcze Urugwaj.

0

Hmm w walentynki 2023 PSG vs Bayern a w dzień kobiet Bayern vs PSG

7

STS - kursy na złota piłke 2023
Messi 1,20
Mbape 5,0
Inny zawodnik 35,0
Neymar, Halland 50,0
Lewy, Benzema 100,0
Modric 150,0

0

@Emhyr a ciekawi mnie, ile meczy są bez porażki nie wliczając tego z Arabią i tego z półfinału Copa z Brazylią.
Nie znam dokladnych statystyk ale na ostatnie +/-
50meczy przegrali tylko 2

6

@Janiama u mnie będzie to samo

0

O której można się spodziewać tej walki Pudziana?

0

@Seba_89_ zamiast puyola to chyba Casillas, resztę dałbym tak samo

0

@FcPortoFan1999 gdzie można obejrzec treningi skoków?

1

@Danny Gaucho te 30asyst w roku kalendarzowym wygląda kosmicznie, jaki jest rekord i do kogo nalezy?
Edit: chyba 37asyst Tadicia w 2021
Leo mial 36 w 2011

4

W sumie ciekawe jest to ze jesli Argentyna wygra w niedziele, to Messi zdobedzie jednoczesnie tytuł mistrza i vice mistrza, bo w przypadku zwyciestwa, 2 miejsce z 2014roku wreszcie zacznie byc traktowane jako sukces

0

@derlysy1979 oby zagrał mecz na takim poziomie jak ten z Anglia lub Marokiem

1

@Allbi o chyba tak, dzięki wielkie, co prawda co roku mam nową fifkę ale w 23 zagrałem wiecej niz w 19,20,21 i 22 do kupy razem, jakos teraz mam wiecej czasu :D
Stąd nie zauwazylem braku tego katalogu w ostatnich edycjach :D

0

@Krzysztof_Katalończyk a mam jeszcze takie pytanko, bo pamiętam ze dawniej w tym właśnie sklepie można sobie było ,,dokupić'' mecz do rozegrania, zwyciestwo czy remis w trybie sezony.
Teraz tego nie ma, ale zagrałem mecz o awans w trybie sezony, remis mi wystarczyl do awansu do pierwszej ligi, udało sie wyszarpać w koncowce.

Po meczu wchodze w statystyki gościa z którym grałem, jak sie okazało on do tej pory ma w tym sezonie tez w 2lidze takie staty:
5zwyciestw-2remisy-3porazki, czyli rozegrał juz 10 meczów
a pisze mu ze do rozegrania pozostał mu 1 mecz, jakim cudem???

1

@Worny Modrić, dla mnie 10lat temu to był dobry pomocnik, ale miał juz 27lat, i w tamtym czasie w zyciu bym go nie wymienił w jednym rzędzie z Iniestą, Xavim, Zidane, Pirlo, Lampardem, Gerrardem czy Scholsem, a teraz twierdze ze od kilku z nich trzeba postawić go wyżej, a kto wie czy nie na równi z największymi

1

Ja mam takie pytanko,
czy w fifie 23 jest taki jakby sklep gdzie można kupić różne piłki, jakies stroje itd, pamiętam ze coś takiego kiedyś było

25

@hefaj6 no ale jak przegrają to mecz o 3miejsce...

1

Messi ma 24mecze na MŚ czyli w sumie jest niemal pewne ze pobije rekord i bedzie miał 26

1

@Kamiloza91 jeśli juz dojdzie do takiego finału to:
Jeśli słabiutka Argentyna była w stanie w 2018roku przegrać 4;3 z wielką Francją i to w sumie było najwieksze zagrozenie dla Francji przez cały mundial.

To o wiele lepsza Argentyna niż ta sprzed 4lat, jest w stanie pokonać Francje która jest słabsza od tej 4lata temu.

Tak naprawde Francja nie jest taka mocna, Loris to nie ten sam gościu co jeszcze kiedyś, obrona też 4lata temu dużo mocniejsza, teraz Varane nie jest jakimś mega koxem a 4lata temu był w prime, podobnie jak Umtiti, chociaż Upamecano jest narpawde solidny, Kounde jednak po kontuzjach itd.
Środek pola bez Pogby i Kante wygląda mocno przeciętnie, Grizman to rezerwowy z przecietnego Atletico, Dembele to wiadomo, Giroud bardzo solidny.

Mbape mega liczby na tym mundialu, ale pod względem czystej gry szału nie robi.

Uważam ze przy ewentualnym meczu Francja vs Argentyna pewnie faworytem będzie Francja, ale Argentynie dawał bym równie duże szanse.

2

@FcPortoFan1999 a na palcach jednej ręki można policzyć porażki Kielc w Świętej wojnie przez ostatnią dekadę.

Ogólnie dziś vive samo ten mecz przegrało, na własne życzenie.
Tyle setek zmarnowanych, zmarnowany karny, piłka w okolicach 50min która mogła dać 2bramkowe prowadzenie.
Bramkarze grali katastrofalnie, nie obronili nawet takich piłek ktorych nie mieli prawa wpuścić.
I w obronie teoretycznie wyglądało to dobrze ale w praktyce 2 rusków, robiło co chciało.
Uważam ze Płock zagrał dobry mecz, ale przez ostatnie lata mieli o wiele lepsze mecze, ale dziś Kielce były naprawdę przeciętne no i cóż, przegraliśmy, wielkie brawa dla Płocka ze potrafili wykorzystać gorszy dzień.

A sędziowie jak zwykle nie ten poziom na taki mecz...

1

Płock wygrywa z Kielcami w ręczną 29:27... oczywiscie to był ostatni mecz na tasiemce...

1

@bodzio10 od Lahoza jest ;D
Ciekawi mnie bardzo jaka bedzie obsada kluczowych meczów, ale mam nadzieje ze poziom sędziowania będzie wyższy niż w ćwierćfinale, a w sumie to jestem tego pewny, bo gorzej być nie może

4

Ja się tylko zastanawiam dlaczego sędziowie tacy jak np Marciniak czy Orsato, którzy są juz zaszufladkowani jako lepsi, i są trzymani na półfinały i ewentualny finał / mecz o 3cie, to dlaczego oni nie zostali wyznaczeni do sędziowania ćwierćfinałow?
Przeciez Lahoz, wczoraj ten Brazylijczyk to kompletnie nie dali rady, (ale Lahoz to juz top topów nie dawania rady)
Ogólnie poziom sędziowania tych ćwierćfinałow tragiczny.
Fanem Marciniaka nie jestem, zawsze mam do niego jakieś ale ale kurde, co to był za poziom sędziowania w ćwierćfinale...

0

Ogólnie widziałem gdzieś jakis filmik z taką opinią o 9-tce angielskiej ze Kane przed każdym meczem wymyśla sobie rytułał dotyczący danego karnego i przez 3-4dni ładuje w taki sam sposób, jest zaprogramowany, ze bedzie strzelał tu czy tu i koniec.
Chłop sie chyba nie spodziewał 2 karnych w jednym meczu, kompletnie dał ciała przy tej drugiej 11'stce.
Zrozumiałbym gdyby bramkarz go wyczuł, ale jednak chłop strzelił wysokooo, a wystarczyło troche spojrzeć, pomyśleć i kto wie...
Ale ogólnie świetny mecz Kane'a, szkoda tego karnego

0

@takisobiektos ta asysta to też tak na siłę jakiś plus bo Żiru tam zrobił 85% roboty a własciwie to Kiwior i Glik którego tam nie było, a miejsce w którym był...
Ogólnie umówmy sie z Polakami przeciętny mecz, dzis słaby.

2

@Przemek2323 w sumie z Polakami po za tymi brameczkami gdzie mu siadło na nodze bo go Glik zostawił 2x bez krycia to Cash go schował do kieszeni, tez chlop nic nie grał

0

@Danny Gaucho @Poversky1000 jaka Brazylia tacy eksperci

1

@Janiama 4;0 Argentyna

2

@Janiama zatem po 90min 0;0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?