Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Daszek to prawo-skrzydłowy grający na prawej połówce dlatego że... wymień mi lepszego leworęcznego rozgrywającego.
Chyba asystent trenera vive czyli Krzysiu Lijewski mimo lat jest dalej top1 xd
0
Uwaga otwieram dyskusje.
Czy gdyby Korencki dziś zagrał to pokazał by coś więcej niż Morawski?
0
@Kiok342 piłka ręczna to taki sport gdy dwie-trzy widowiskowe akcje zaburzają nam obraz danego zawodnika.
Spójrz co sie działo w pierwszej połowie od stanu 8;8 do 8;12...
0
@Kiok342 Olejniczak i Sićko to grają mega duzo minut w vive w lidze mistrzów, a zdazają sie mecze vs Barcelona vs Psg ze to własnie ktorys z tej dwojki wygrywa mecz.
Gdyby był syprzak na kole to naprawde byloby jeszcze lepiej, ale chłop złamał noge
1
@Katalończyk 99 Polska vs Francja na MŚ w ręczna Francja -1,5gola i ze wygrają Francuzi kurs 1,40
mozna nawet -4,5 mysle ze na luzie wejdzie zagrac
0
@Eto'o9 R10 szczególnie ze był ulubieńcem Lucho.
Był rezerwowym w City i dla Lucho był numerem 1 na euro 2021, i zagrał naprawdę bardzo fajny turniej.
Ale nie bez powodu zrezygnował z niego najpierw Pep, potem Xavi a na końcu nawet Lucho wolał grać na mundialu Rodrim niż Ericiem.
Swoją drogą ciekawa sytuacja ze Rodri teraz w fazie defensywnej w City zaczął schodzić do środka obrony, coś tam Guardiola kombinował w tym meczu ligowym z Chelsea.
Wracając do Erica, niby cieżko sie do chłopa o cos konkretnie przczepic ale z drugiej strony gdy do składu wchodzi Araujo czy nawet Christiansen to ich gra podchodzi pod bohaterstwo, a Eric jakis takich mega sytuacji na plus nie ma (jak np Araujo wczoraj wybicie z lini bramkowej czy Christiansen wtedy co Correa wychodził sam na sam ( i tak był na spalonym) a Duńczyk podniósł mega wysoko i pewnie noge.
Chłopaki potrafią dać cos naprawdę ekstra a Eric jest mocno nie pewny.
Dlaczego nie jest wyzej od Alonso? Chyba właśnie przez to ze Alonso prezentuje równy dobry poziom, a Eric jest mocno nie pewny.
0
@Janas11224 przed mistrzostwami świata powiedziałem sobie że dopóki Argentyna nie odpadnie to nie pije, a jak wygra MŚ to do końca 2022 nie pije.
Ale przed karnymi w finale powiedziałem że jak wygrają to do końca 2023 nie piję, więc w sumie można to podciągnąć pod postanowienie.
Na razie 0 problemów idzie bardzo łatwo.
Dziewczyna wręcz błagała żebym się z nią napił w sylwestra i muszę przyznać że nigdy jej niczego tak łatwo nie odmówiłem xd
4
ciekawe najblizsze mecze w Anglii
najbliższe mecze Arsenalu:
Totenham, United
najblizsze mecze City:
United Totenham
Łącznie 4 meczyki i 4 druzyny z top 5 zagrają ze sobą.
Oj będzie się działo
1
Tak wam powiem oglądając Argentyne na mundialu to Molina serio top
W finale schował Mbape do kieszeni (Mbape sobie za bardzo nie pograł na skrzydle, ale na ,,9'' już wykonczenie wiadomo genialne.
Dziś tez mega meczyk.
Gościu jest chyba w top5 na swojej pozycji na świecie, no bo kto wyżej?
Hakimi, Walker, TAA, moze oni
0
@Commando zawodnicy wrócili po mundialu, nie trenowali ze sobą do tego grali w zupełnie innych systemach w swoich reprezentacjach.
Gdyby nie było kontuzji w obronie i nie musiał grać Pique czy Garcia to pewnie bylibyśmy w lidze mistrzów.
Nie mówię ze jest dobrze, ale jeśli ten sezon zakończy sie zwycięstwem w lidze to znaczy ze serio idziemy w dobrym kierunku, i będzie to duży sukces.
0
@MesQueUnClub96 Tak jak sam wspomniałeś defensywa wydaje sie solidna i to na lata
Balde, Arajuo Kounde to bedzie trzon tej defensywy, zobaczymy kto na dłuższą metę bedzie tym 4tym podstawowym, czy ktoś na prawą stronę czy Kounde na prawej a ktoś inny do środka.
Pomoc DeJong Pedri Gavi, to przez lata solidny poziom który przynajmniej na papierze nie ma sie kogo bać.
Zobaczymy co sie wydarzy z przodu,mamy zawodników z dużym potencjałem którzy mogą odpalic jak np Fati czy wiecznie niestabilny Dembele. Lewy to mysle ze na luzie jeszcze 2lata gwarantuje dobry poziom.
Tak naprawdę to gdyby nagle sie okazało ze z przodu bedziemy mieli jednego człowieka który wejdzie na poziom top to kadra wygląda na prawde bardzo dobrze.
Może to nie jest top topów ale top8 europy na chwilę obecną powinno być obowiązkiem.
0
Chelsea vs City, jak to widzicie ?
Czyżby kolejna strata punktów drużyny Guardioli ?
0
Ktoś ogląda Juve? wygrają to?
0
Juve dzis wygra?
0
Dobry kursik na Juve dziś STS -1,85 co sądzicie o takim typie?
Do tego Wellinger w top18 konkursu dziś po kursie 1,52
0
@Cotutajsiedzieje ogólnie fanem CR nie jestem, ale wydaje mi się ze to taka trochę ostatnia nadzieja.
Mianowicie chłop po ostatnim roku (2022) gdzie w zyciu prywatnym dotknela go tragedia a w zyciu zawodowym to chyba najgorszy rok w karierze naprawde potrzebuje resetu, odpoczynku psychicznego.
Potrzebuje spokoju i wydaje mi sie ze własnie powoli coraz mniej wrzuca na Insta itd to jest z tym związane.
CR zawsze był mega silny psychicznie, ale nawet on potrzebuje troche ,,oddechu''
Teraz zadba o swoją formę psychiczną i fizycznie też myslę ze troche treningów na luzie dobrze wpłyną na jego grę.
W tej lidze na pewno będzie w stanie zbudować swoją pewność siebie, bo szczerze to uważam ze ta pewność siebie robi wieksza robotę niż czasami wielkie umiejętności.
Za 7miesięcy wroci do Anglii i spróbuje ostatni raz udowodnić światu a przede wszystkim sobie ze on dalej to ma i potem moze euro 2024.
Ogólnie plan jest dobry a ciekawi mnie czy mu to sie uda.
1
@MichalZZZ 13:30
0
Kto wyżej w kwalifikacjach?
Kubacki czy Granerud ? Na Dawida kurs2,22 a patrząc na ich historię występów na tej skoczni gdzie wyniki Graneruda są naprawdę słabe a do tego Dawid zazwyczaj skacze mocno w kwalifikacjach, to wydaje się to dość prawdopodobny typ.
Zapraszam do dyskusji
0
@kaczor14 a kolejna sprawa to jak jestes kumaty z jakiegos przedmiotu, np z matmy, to duzo osób teraz potrzebuje korków.
Za korki z matmy nawet dla takich dzieciaków z podstawówki takie 40zl/h to na luzie na start idzie wyciągnąć, a jak jestes kumaty to szybko znajdziesz wielu chętnych to i ceny podniesiesz po jakimś czasie.
0
@kaczor14 granie w metina, jak ogarniasz co i jak i masz konto o wartości powiedzmy +/- 5-10k to idzie zarobic .
Ja osobiscie nie mam czasu na to, ale jak było zdalne na studiach to wyciągałem z 2-3k miesięcznie,a koniec koncow za konto na metinie wzialem jeszcze troszke kasy.
Teraz pilnuje studiów + wiadomo drugiej połówki, kasa to nie wszystko, ale gdybym potrzebował hajsu to zamiast iść do roboty za 3-4k to grajac 60h w tygodniu to tygodniowo 1,5k to lekko bym ogarnął na czysto.
Ale ogólnie uważam ze jest to bardziej męcząca robota niż np jak jade na wakacje za granice na budowe.
2
Mam takie pytanko bo niestety czas mnie ogranicza i nie jestem na czasie, ale słyszałem ze ktoś tu jakiś złom prowadzi, dałby ktoś namiary bo może znajdą sie tam jakies drzwi do audi, pilnie potrzebuje
0
@Janiama ale przez ostatnie 10lat nie wygrali Ligi Mistrzów w ręczną, a my wygraliśmy :D
6
@panderski99 ja ogólnie przy tych dwóch zawodnikach nie mam watpliwości praktycznie żadnych, na przestrzeni całych ich karier widziałem grę obu, i uważam ze dryblingi, kluczowe podania, wykreowane sytuacje pokazują różnicę.
I kolejna sprawa:
Uważam ze CR 2008-2015 był lepszy niż CR powiedzmy 2016-2020
Czyli młodszy CR był lepszym piłkarzem od starszego, gdybym miał swoją drużyne i mogł sobie wybrać zawodnika którego chce miec w zespole to zdecydowanie bardziej wolał bym miec CR 2008-2015 niż tego super strzelca 2016-2020
Tymczasem Messi z każdym rokiem sie rozwijał i czysto piłkarsko wolał bym w swojej drużnie takiego Messiego 2019 niż nawet tego 2012
7
@panderski99 a złota piłka dla cr za 2013 - Ribery czy za 2014 gdzie Messi był wicemistrzem swiata i strzelił gola który dał mistrzostwo - zabrał mu ślepy sędzia, a CR zajął 3cie miejsce w lidze i dostał piłke, ewentulnie Neuer za 2014
2016 gdzie Messi grał mega turniej w Copa America a zwyciestwo Portugalii na euro 2016 było bardziej fartowne niz Grecji w 2004.
wiec akurat argument ze złotymi piłkami do mnie nie przemawia, bo na dzien dzisiejszy Messi ma 7 a uwazam ze powinien mieć więcej. (ale 2010 dałbym Inieście)
0
@Herato kurcze cięzko stwierdzić, ja uważam ze z nim to sytuacja podobna do Benzemy, reprezentacja będzie sobie radzić lepiej bez niego niż z nim.
Tylko ze sportowo Benzema dalej jest na topie a CR to mógłby być max zadaniowiec który na boisku pojawiał by sie w określonych okolicznościach.
Ogólnie uważam ze patrząc na kadre Portugalii to najbliższe lata to mogą być najwieksze sukcesy Portugalskiej piłki. Kadrę mają kompletną.
A co do CR, wątpie ze w Europie będzie ktoś go chciał jesli chodzi o te kluby które stać na CR, a jak odejdzie z Europy to praktycznie koniec jego kariery.
0
@JohnnyBarca czyli rozumiem że w takim wypadku nie ma drabinki turniejowej od początku tylko będą jakieś losowania ?
0
To jaki jest ten rekord z tego tik toka?
Bo widzę ze właśnie pękło 60mln na Instagramie.
1
@Tomek_TF myśle ze bardzo pozytywnie, a mimo, że wygral wszystko to i tak motywacji mu nie zabraknie.
Złota piłka pewnie mu w głowie, dlatego ten sezon moze byc serio mega w jego wykonaniu, szczególnie ze od kilku lat odpuszczał piłke klubową na rzecz reprezentacyjnej, np wolał grać w meczach towarzyskich repry niz w lidze, a teraz na maxa skupi się na klubie.
Do tego zawsze Leo rok po mundialu miał genialny 2011-Liga mistrzów 2015 to samo 2019 - gdyby nie Anfield...
Motywacji mu nie braknie, a potem juz tylko jeden sezon do Copa America to jestem pewien ze też nie odpuści.
0
@Dembouz1899 z drugiej strony Argentyna będzię miała naprawdę doświadczonych zawodników, i tez takich w najlepszym dla pilkarza wieku.
W bramce Martinez bedzie miał 35lat wiec mysle ze na luzie
w Obronie Molina 28, Lisandro martinez 28, Romero 28 Tagliafico 33
paredes, de paul po 32, ale mac alister 28, lo celso 30 czy enzo 25
z przodu Lautaro i Alvarez
Do tego ktoś młody na pewno dojdzie jak np Garnacho.
Paka kompletna, a w wiekszosci to mistrzowie Copa i MŚ w idealnym wieku
Edit i jeszcze Dybala
0
@Emhyr juz 49,9