Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy mundial na te 48druzyn zamiast 32 ma sens czy nie, czy jest to zmiana na plus czy minus to juz mniejsza z tym.
Wytłumaczy mi ktoś, jesli będzie 12grup wychodzi po 2pierwsze druzyny z pierwszych miejsc + 8druzyn z trzecich miejsc i na jakiej podstawie zwyciezca danej grupy załozmy grupy A ma grać z druzyna z trzeciego miejsca a nie np zwyciezca z grupy zalozmy G?
jak to sie ogarnia bo ja tego nie ogarniam
załózmy ze z 1miejsca w grupach wyszły załóżmy argentyna, francja, niemcy, anglia, brazylia
z drugich miejsc np chorwaci belgowie dunczycy
z trzecich załozmy jakies meksyki i inne ghany
i np dojdzie do czegos takiego ze taka argentyna załozmy zagra z takim meksykiem
a np tacy niemcy którzy też wygrali grupe zagrają z np belgami?
Jak to wtedy jest logcznie ogarniete, na jakiej zasadzie łączymy w pary te 12druzyn z 1wszych miejsc 12 z drugich i 8 z trzecich?
Rozumiem ze z tego wychodzi potem cos takiego jak na euro 2016 ze taka Polska, Szwajcaria, Walia, Portugalia są po jednej połowie drabinki, a po drugiej mamy Hiszpanie, Francje, Niemcy, Włochy, Anglia,
0
Jak Granerud dostał po 19-19,5 to Kraft powinien byl dostac 20
3
@Cvzx aa no tak :D
3
@mekston zaraz zaraz w 2010 drugi i tak był Iniesta
0
@Nolife1899 na jesieni jak będą wybory w naszym kraju to będzie taki rozpierdziel, złotowka mocno straci na wartosci
17
@Gaz i dlatego uważam ze jeśli chodzi o cała kariere to Suarez>Lewy, jeśli chodzi o Prime Time to takie samo zdanie, ale przyznać trzeba Lewemu ze powinien mieć złotą piłke za 2020
1
@Uukasz_93 jak tak dalej pójdzie to juve jeszcze wskoczy do top4 jak nie top2 xd
1
@MesQueUnClub96 oby Freiburg, co roku spędzam we Freiburgu i okolicacj 2-3miesiące, i jakby tak sie udało ze graliby w Lidze Mistrzów i do tego z Barcą to miałbym piękny wyjazd za pół darmo
1
@ViscaelBarca2007 znaczy zgadzam sie w 100% ale chodzi mi o to ze jednym z wiekszych błedów Barcy było zwolnienie Valverde, bylismy pierwsi w lidze, zagralismy mega dobry mecz w SPH arabii cały mecz prowadzilismy i glupie 2 bramki straty na koniec i odpadniecie z Atletico ale to był chyba czysto piłkarsko najlepszy mecz ekipy Ernesto a po nim został zwolniony
0
Obczajcie zachowanie Busqetsa przy tym golu i jednoczesnie zachowanie Gaviego...
ehh gdyby tak duch tego młodego mógł wejsc w tego starego
0
@ViscaelBarca2007 ale wtedy i tak bylismy pierwsi w lidze tak?
1
@mariosss20 jeśli mówimy o podaniu od DeJonga gdzie za mocno sobie wypuścił to na 100% nie było spalonego i to była setka
6
CHWILA MOMENT
Czy Busqets w sumie dryblingiem 1 vs 1 + podaniem zrobił asyste?
Czy Raphinia ma jednak prawą noge?
XD
0
@Wierzbin to by trzeba wszystko klatke po klatce, bo mozliwe ze po tym ,,ramieniu'' Baska, ramie Lewego tez pracowało
0
Hmmm w sumie Lewy zgrywał głową w kierunku bramki, a zawodnik Bilbao przyblokował ręką... takie 50/50 ;D
1
co to Juve xd
0
Lewy... to była seta
0
@FcPortoFan1999 koncowy wynik fajny, a tak naprawdę szkoda momentów w koncowce gdy majac -2 na liczniku mieliśmy piłke i błyskawicznie ją traciliśmy (2takie sytuacje 4-5min przed koncem)
Gdybysmy mieli więcej farta - lub umiejetnosci to mozna było wyszarpać remisik.
Ale wielkie brawa za dzisiejszy mecz
1
@FcPortoFan1999 teoretycznie bardzo dobry, w praktyce Francuzi nie grają na 100% a patrząc na to co sie działo kilka dni temu w Gdańsku nie czują się zagrożeni.
I co by tu nie mówić bramka nas trzyma, 37% skutecznych interwencji, po drugiej stronie teoretycznie tez 37% ale kilka sytuacji po obronie bramkarza francuskiego konczyło sie skuteczną dobitką, a interwencje po naszej stronie to w wiekszosci piłka dla nas.
Od 10-10 szkoda 4bramek straconych z rzędu i chyba z 6x stracona piłka z rzedu w ataku.
0
Francja vs Polska 16 do 14 w eliminacjach mistrzostw europy piłki ręcznej mężczyzn
1
@bartas97 dobrze ze mu gosciu nie machnął na koniec jak Vini na niego leciał xd
0
@bartekvisca ja mam qumpla na studiach któremu starzy kupili 3mieszkania (2x 70m i 1x 50m) on mieszka w jednym pokoju w jednym z nich reszte pokoi wynajmuje, często kupuje jakies dziwne rzeczy za gruby hajs, telewizor za pare K, nowe felgi do auta za nie wiadomo ile, a bylismy w Zakopanem to na obiad nie wyszedł tylko został sam w domku i gotował XD
0
@Albatros liverpool, city i rumunia w ręczną
2
ale z perspektywy czasu to nie mieli racji? ile ja bym dał za 1000litrów paliwa po 4zł :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Drozdu7 z tym ze polecam poczekac np do przyszlego tygodnia bo lubią być fajne promki dla nowych graczy
w ostatnim tygodniu bylo 300zl na konto bonusowe pod warunkiem ze pierwszy obstawiony kupon będzie na lige mistrzów
ja postawilem za 2zl na zwyciestwo Benfici i dostalem 300zl bonusu
2
@Antimadridista_WR Kursik juz spada, już 2,70
Ja postawiłem z konta bonusowego na superbet za ,,499,29'' czyli 5stówek, do wygrania 1,186zł
Z bonusowego to nie żal ;D
0
@Antimadridista_WR właśnie chodzi o to ze poprzedni mecz był dosłownie 2dni temu, jest ta sama kadra, to samo zgrupowanie i dosłownie wszystko takie samo, tylko ze mecz jest na Litwie zamiast w Gruzji.
@Persili buki dały praktycznie takie same kursy jak przed pierwszym meczem, troszke większe na Gruzje bo tym razem Gruzja nie jest gospodarzem, wygląda właśnie ciekawie ten meczyk
Na sofascore są dokładne staty z tego meczu ze środy, ok Gruzja miała duzo lepszą bramke bo az 37% interwencji (obronione 13rzutow z 35) ale ogolnie to Litwa oddałą tylko 35rzutów a Gruzja az 46
Myślalem ze moze Gruzja była jakos faworyzowana przez sędziów i dlatego wygrali, grali przeciez u siebie, ale Gruzja dostala 5kar 2min a Litwa ,,tylko'' 3
Zastanawiam sie czy nie wjechac za jakies 5stówek bo wydaje się naprawdę pewniaczek
2
Cześć, ja mam takie pytanko bo znalazłem kursik 2,90 na pewien zakład (Litwa vs Gruzja eliminacje mistrzostw Europy w piłkę ręczną) i na gości czyli na Gruzję jest kurs 2,90 na superbet oraz na sts
Mecz odbędzie się w niedzielę o 15
To jest 4kolejka eliminacji do mistrzostw Europy
W trzeciej kolejce był ten sam mecz tylko w Gruzji, Gruzja wygrała 32 do 18 (po pierwszej połowie było 16:7)
I Gruzja ma jeszcze o co walczyć bo teoretycznie mogą jeszcze awansować na jedno z pierwszych 2miejsc w grupie, że Szwajcarią przegrali na wyjeździe tylko jedna bramka, więc jeśli ograli by Litwę to mecz ze Szwajcarami u siebie grali by o wyjazd na euro. Litwa jest na to bez szans.
Do tego Gruzja walczy o jak najwyższe miejsce w tabeli ,,drużyn z trzeciego miejsca) więc każdy pkt jest dla nich ważny.
Litwa gra teoretycznie u siebie, ale prawda jest taka że na meczach piłki ręcznej na tym poziomie nie spodziewał bym się pełnej hali, i myślę że własny teren będzie tu mało istotny.
I pytanko czy jest gdzieś haczyk, czy serio mamy tutaj prawdziwa ,, okazję " i można wjeżdżać na singla na grubo?
1
@mientusek1407 to teraz pytanko, kto będzie 10?:D