Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 gdzieś mi mignęła plota, że Southgate się zgłosił, ale nie weryfikowałem czy to nie fejk
5
„Pierwsza moja myśl to było mocne zdziwienie. Wiedząc o tym, że mieliśmy mecz za dwa dni, zastanawiałem się, co się takiego wydarzyło, że doszło do takich decyzji. Od razu pomyślałem, że to nie będzie dobre dla nikogo. I myślę, że tak też się stało. To było kompletnie niepotrzebne. Nikt nie potrafił zarządzić tym tak, żeby to nie wypłynęło, żeby spróbować to jakoś załagodzić i spróbować dojść do jakiegoś porozumienia, które nie skończyłoby się taką aferą, jak się skończyło.
Było mi żal Roberta. Trzeba oddać cesarzowi, co cesarskie. Trzeba jasno podkreślić, że nie ma drugiej takiej postaci w reprezentacji Polski. Koniec, kropka. Nie wydaje mi się, że była konieczność zabrania tej opaski Robertowi. On przez ładnych parę lat naprawdę dawał kadrze nieocenione bramki, nieocenione sukcesy, przeżywaliśmy dużo wspaniałych chwil. Z tej perspektywy było mi trochę przykro. W sumie trochę została zachwiana hierarchia. Przyjdzie nowy trener i jak ma do tej sytuacji podejść?”
Kuba Błaszczykowski w Foot Track. Bardzo mądrze i z klasą. Można? Mozna
0
@Aragorn33 a nie tak dawno temu ktoś na La Rambli pisał, że Prawo Własności Intelektualnej to debilny i niepotrzebnych przedmiot na studiach. Widać team Republiki na te wykłady nie chodził i teraz będzie boleć
0
@mekston wyebao jak rakieta w Izraelu
1
@Kgorecki2500 jeżeli to prawda, a nie AI to ciekawe kto zgodził się na podsłuchy telefonu któregoś z Panów i dlaczego nie wywalili tego przed wyborami prezydenckimi tylko teraz
3
@Mezocyklon87 jeżeli to w ogóle jest prawdziwe, to z kontekstu wnioskuję, że to było przed wyborami parlamentarnymi. Zatem służby musiały podsłuchiwać.
Zresztą ciekawe jest dlaczego tego nie puścili przed wyborami prezydenckimi? Teraz ten czas kompletnie z tyłka jest
3
@Aragorn33 podobnie jak Antonio Macierewicz.
0
@Matheu12 dobry selekcjoner nawet z przeciętniaków coś ulepi. Już takiego mieliśmy nawet. Leo Beenhakker
4
@Roobo to nie jest żadna kompromitacja. Nie można ludziom na każdym kroku mówić, że każdy głos jest ważny, a potem przypisywać te głosy gdzie indziej.
Czy jeżeli głosowałeś np na Mentzena to machnąłbys ręką gdyby w Twojej komisji przypisali Twój głos na Biejat?
2
@barcelonaLM bardzo rozsądna decyzja
0
@draxidox patrząc na to co posłowie udostępniają w necie, to im akurat ten przedmiot jest bardzo potrzebny
2
@lajcior ja myślę, że Lewy uszanuje ze Zielu jest nowym kapitanem
0
@karolpiłkarz przed rozpoczęciem nowego sezony ;)
Jakby trzeba było jeszcze w czymś pomóc, to pytaj śmiało
1
@Comentateiro mam nadzieję, że nam w tym procesie nie będą towarzyszyły okrzyki "probierz probierz wypierdalaj".
Oczywiście tylko dlatego, że Probierz będzie już dawno wypierdlony
0
@FcPortoFan1999 daj im wytrzeźwieć, bo skończy się jak u Kukiza
4
@Kgorecki2500 adekwatnie do nazwy. Zero
1
@Yoshi94 dziękuję, że potwierdziłeś sposób funkcjonowania tego świata jak i to co napisałem o funkcjonowaniu gospodarki. Oczywiście wszystko się zgadza. Jak nie uprawisz odpowiednio ziemi i nie zadnasz odpowiednio o plony to będziesz chodził głodny. Dokładnie tak to działa
2
@MesQueUnClub_87 Bohemian Rhapsody
1
@BorzyKrzys Duńczyk chyba połowę przespał jak tylko to uslyszał
9
@Roobo powoduje mniejszy spadek wartości pieniądza, lepsze warunki do inwestycji kiedy sytuacja na rynku jest przewidywalna, a za tym idzie wzrost płac. Coś się nie zgadza?
2
@pluszek chcesz powiedzieć, że za Tuska CPK w końcu ruszyło i będzie realizowane przez polskie firmy? Zgadza się.
2
@Roobo te informacje można łatwo zweryfikować. Zachęcam
2
@pluszek to nie jest gospodarka centralnie sterowana żeby kliknięcie myszki to zrobić. Do tego trzeba stworzyć warunki. Tworzenie warunków to nic innego jak inwestycje które zapewnią wzrost gospodarczy... I to się dzieje. Tylko trzeba rozumiec absolutne podstawy funkcjonowania gospodarki
7
@VamosDeJong bo w przyszłości się jeszcze nasiedzi
0
@MesQueUnClub_87 bo nikt nie ma tak wytrenowanej wątroby żeby wypić z leśnymi dziadkami z PZPN więcej niż Kulesza.
1
Niewdzięcznicy. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy.
Kuba Kiwior strzelił wczoraj golazo
3
Probierz po meczu
0
Kuba Wawrzyniak bardzo ładnie to powiedział. Brawo
0
Dobra Robercik. Koniec urlopu. Szykuj się, bo kadra wzywa
1
@NeroTFP1 Flick nawet nie ma czasu jej do pralki wsadzić, a taki Probierz... Garniak wyprasowany, fryzura nienaganna