2

Jaka piwniczna inceloza w tych komentarzach xD

0

@FC4BARCA za 30 nawet bym go pożegnał.

0

@Bogan nie jest to prawda, że grał dobrze, miał dosłownie jeden przebłysk i to wszystko, a "raz na dziesięć lat, to i mucha pierdnie"... Rozsypał się po kontuzji i nie ma co zbierać. Zresztą przed kontuzją też nie był jakimś fenomenem, ot strzelił parę bramek, co dawało nadzieję, że będzie bramkostrzelnym piłkarzem, nic więcej.

0

@Bogan no i co z tego? Dostał na wyrost, to był idiotyzmy dawać dychę i wysokie zarobki kopaczowi bez kolana, który miał raptem przebłyski. Jakoś nie widziałem, żeby ten cały pilkarski świat miał ochotę zainwestować w ten wielki talent xD Ale to Barcelona, wychowanek będzie zagłaskany na śmierć, nawet jak gra totalne gówno, to mu dadzą milion szans i kontrakt z kosmosu xD

0

@sumo pośrednio ja, Ty i każdy kibic Barcelony, nawet taki, który raz do roku ogląda mecz, albo np. ma abonament w Spotify, więc to durny argument o tym płaceniu, ziew...

1

Nie, nie była. Z Barcelony na kopach powinien wylecieć pasożyt Fati.

2

@Bogan przypomnij mi, bo zapomniałem, ile ten Fati zarabia za kopanie się po czole? Dla mnie to jest wystarczający argument, żeby po nim jechać. A jak się pseudo-pilkarzykowi nie podoba, to zawsze może zmienić pracę i pójść na kasę do marketu, bo kompetencji do niczego lepszego raczej nie posiada. Niech pakuje walizki i idzie biegać.

1

Niech się pakuję i niech idzie pobiegać. Sabotażysta.

1

Tego fatiego to trzeba się jak najszybciej pozbyć. To jest łamaga, chodząca tragedia, niech spada na drzewo.

2

@Medium ten wysryw to powinien się znaleźć na wykopie pod tagiem przegryw.

0

Uh uh uh, fawelarz się doigrał xD Bardzo dobrze, niech gnije w pierdlu. A pewnie sobie debil ubzdurał, że skoro ma pinionżki, to mu więcej wolno, no niestety nie.

2

@Barcafan2020 bo jest tylko brazylijskim fawelarzem z dużą ilością hajsu.

2

@tko aahahahaha, nie ma potrzeby rozmawiać z terapeutą, bo terapeuta będzie patrzył jedynie z punktu widzenia leczenia osoby uzależnionej, więc to jest bez sensu. Równie dobrze można się uzależnić od gier, seksu i miliona innych rzeczy. Na dobrą sprawę alkohol, który jest powszechnie akceptowany niesie za sobą znacznie większe ryzyko, ze śmiercią z powodu przedawkowania łącznie. Przemoc domowa, bójki pod wpływem alkoholu, śmierć spowodowana nadmiernym spożyciem i można wymieniać dalej. Mam ponad 40 lat i zdarza mi się zapalić jointa, alkoholu nie dotykam, bo skutki nawet niewielkiego spożycia bardzo nagatywniw wpływają na mój organizm, a kac powoduje, że następnego dnia zdycham w łóżku do późnych godzin popołudniowych. Z marihuaną ten problem nie istnieje, rano można iść do pracy, nie powoduje też problemów ze snem. Marihuany nie da się przedawkować, w przypadku nadmiernego spożycia najwyżej pójdziesz spać. Jeżeli chodzi o inne substancje psychoaktywne i ich zażywanie, to jest to kwestia indywidualnych chęci do podejmowania ryzyka i eksperymentowania, a nie tego, że od marihuany się zaczyna. Jak ktoś będzie chciał się odurzyć, to kupi sobie syrop w aptece i też to zrobi. Imo używanie narkotyków powinno być zdepenalizowane, bo uzależnieni to chorzy ludzie, którym trzeba pomagać, a nie ich karać. Nawet w przypadku narkotyków twardych, lepiej by było stworzyć uzależnionym warunki do bezpiecznego ich przyjmowania, bo dzięki temu temu np. minimalizuje się ryzyko chorób np. HIV czy HCV. Opór w przypadku legalizacji marihuany nie wynika z powodu zagrożenia, które ona stanowi, a z powodów kulturowych. U nas powszechny w kulturze alkohol, który niesie za sobą dużo większe zagrożenia jest akceptowalny, a marihuana uważana jest przez osoby stanowiące prawo za "straszny narkotyk".

4

@ACRAB95 LOL, co za bzdury. Typowe wysrywy wykopowego przegrywa.

0

Piękna tu inceloza jest w tych komentarzach xD

0

@tko masz rację, aresztowali go i nie chcą wypuścić, bo ktoś sobie coś wymyślił. Winny będzie dopiero jak sąd wyda prawomocny wyrok. Wszyscy lubią przecież wesołego brazola, więc na pewno okaże się, że jest niewinny. Ta laska sama się zgwałciła xD

0

@pasquda kolejny as... Przestępcę złapano na gorącym uczynku, a Ty będziesz pierdoły wypisywał, że dopóki nie ma wyroku, to jest niewinny xD Nawet jego żona usunęła z instagrama wszystkie foty z mężem gwałcicielem, ale przecież nie było jeszcze procesu, więc nic nie zrobił. Zabawne :)))

1

@tko zabawny chłopak jesteś. Taki niezbyt mądry i niezbyt rozgarnięty, ale zabawny.

0

@Gaz Dembele nigdy nie będzie miał takich liczb, to nie jest ten typ piłkarza.

1

A taki był fajny, taki rozrywkowy, taki brazylijski xD

6

@VegetaPolska heh... Przereklamowany może być taki wykonawca karaoke jak Szpak, a nie laska, która sama potrafi napisać, skomponować, zaśpiewać i zagrać. Nie jestem jej fanem i generalnie mam awersję do rodzimej muzyki, bo jest wtórna, odtwórcza mało oryginalna i nudna jak flaki z olejem, ale artysty (przez duże A), trudno jednak nie docenić. Ona potrafi, a masa rodzimych gwiazdeczek potrzebuje, kompozytora, tekściarza, zespołu, a później wyjdzie na scenę i odśpiewa, to co przygotują inni - tak latami działały niektóre największe gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. Przereklamowana? W tym przypadku brzmi to jak brednie pięcioletniego Kazia. Ośmieszasz się.

0

@darr0o bzdura i idiotyzm wyssany z brudnego palucha. Takie prawo nie istnieje i nie mogłoby istnieć, bo jest totalnie pozbawione logiki. Jest ono nawet sprzeczne z interesem pracownika.

0

Hahahaha, Ansu Fati hahahaha, no bez żartów hahahaha

2

Klasa. Tylko to można napisać.

2

Hehehe, dajmy mu czas, dużo czasu. Niech drużyna dalej gra piach, ale niech Xavi dalej trenuje, za nazwisko i zasługi jeszcze z czasów kiedy sam kopał piłkę. Każde inne nazwisko już by szukało nowego pracodawcy.

0

@Bobo25 pewnie jest dobry, jakość seriali od Amazon to i tak przynajmniej półka wyżej w porównaniu do Netflix. Wpadki się zdarzają, ale takich gniotów jak Netflixowe produkcje tam po prostu nie ma. Netflix musi ostro dawać w łapę skoro wiedźmin czy te marvelowe potworki zbierały przyzwoite recenzje.

0

@JarekS ja ci nie pisałem, że kintrakty były niezgodne z prawem. Napisałem tylko, że kwoty, które klub miał wypłacać były z innej galaktyki. A te kucowskie teksty o pani Grażynce itp. to sobie daruj.

0

@JarekS ja rozumiem, że takie wpisy mają czynić Cię "świętszym od papieża", ale nie popadajmy w skrajności. Jeszcze raz, piłkarz to nie biedna pani z marketu na etacie. Piłkarza z klubem wiąże kontrakt, a nie umowa o pracę. Piłkarze potrafią biegać po podwyżki po połowie dobrego sezonu i jest dobrze. Poza tym, umowa została podpisana przez poprzedniego prezesa, który podobno ma "wiele za uszami", struktura właścicielska Barcelony jest też inna niż w przypadku np. klubów z PL. Równie dobrze można uznać, że poprzedni prezes razem z piłkarzem świadomie działali na szkodę klubu podpisując zbyt wysoki kontrakt na nierynkowych warunkach. Obecne działania klubu mają na celu ochronę przedsiębiorstwa. Ja tu nie widzę, żeby komuś działa się jakaś straszna krzywda, ot normalna sytuacja w biznesie, gdzie obie strony próbują ugrać jak najwięcej.

3

@JarekS dlaczego uważasz, że to jest jakieś źle traktowanie człowieka? Piłkarz milioner to nie jest pani na kasie w biedronce, a kontrakt piłkarza to nie jest umowa o pracę. Bardzo często się zdarza, że kontrahent nie wywiązuje się z warunków umowy, bo np. wzrosły ceny materiałów i trzeba wtedy dopłacać, strony się dogadują. Tu piłkarz staje okoniem, bo mu się należy. Nie, milioner piłkarz to nie jest pracownik na etacie i nie należy go tak traktować.

2

Tyłu tu kucy itp., a jak Klub chce negocjować obniżenie zupełnie nierynkowego wynagrodzenia piłkarza to nagle oburzenie. No tak, umów należy dotrzymywać i takie tam pierdoły. Ale jak firma wygrywa przetarg, a później się okazuje, że niestety trzeba dopłacić, bo się firmie nie spina, to wszystko jest ok xD W rzypadku piłkarza jest natomiast jakieś dziwne oburzenie.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?