0

Brak słów, fart życia

1

Po chuj ten faul????

1

Sędzia dostał w łapę. Kradzież

1

Dzięki za odpowiedź ;)

0

Kto awansuje z 1 miejsca gdy Hiszpania i Portugalia będą mieć tyle samo pkt i taki sam bilans bramkowy?

0

Ewidentny karny jak dla mnie ...

0

Człowieku, to aż 1 spotkanie z 3. Tu każdy punkt może zaważyć na awansie ...

8

Prawda jest też taka że Messi karnych nie powinien strzelać. To jedyny aspekt, w którym Messi jest średni

6

Czułem to przed strzałem. Oby to nie zaważyło na awansie bo Messi się załamie :/

5

To co robi Griezmann jest żałosne. Straszliwa szopka jest dookoła niego i wygląda to trochę jak sprawa z Nemarem. Ja osobiście takiego zachowania nie szanuję za grosz.

34

Wincyj, wincyj włażenia w dupsko Azjatom.

8

Co do Rafinhy to nie ma co się tu cackać. Postawić im ultimatum, że albo płacą na początku lipca albo nara. Chętni na pewno się znajdą.

0

Mistrz hahahah ;D!

10

Idę grać w grę

5

Ramos bydle, co tu dużo mówić. To było zamierzone i zaplanowane już przed meczem...

4

Klasyk. Kontuzja kluczowego zawodnika drużyny przeciwnej...

0

Mówcie co chcecie ale Levante gra dziś niesamowicie i zasługuje na taki wynik ;)!!!

1

Digne jak Alba. Bardzo ładnie :)

8

Nawet go w twarz nie uderzył tylko w ramię. Bez przesady... Żółtko i tyle

0

Poratuje ktoś linkiem na szybko?

0

Dzięki ;)

0

A ile nas w końcu łącznie kosztował, bo już nie pamiętam dokładnie tych zmiennych ;)?

12

Prawdę napisał, więc co się czepiasz ;)

15

Ten trener to istny dramat. Dembele zamiast grać i się rozwijać to siedzi na ławce. Komedia!!!

0

Ja proponuję wypożyczać do 2021 ;)

1

Całą wina leży w Valverde. Zła rotacja, podstawowy skład w weekend, piłkarze zajechani. 0 zmian, taktyka jak w Fifie.

Amator a nie trener jak dla mnie, takiej porażki się nie wybacza. 0 walki i 0 niczego. KOMEDIA

2

Hahaha ale to jest komedia :D

Trzeba było robić zmiany w 90min ... A atakować w 92

0

I wynik w cale nie jest jakiś dobry... A można by odpocząć w rewanżu a tak to nerwy niepotrzebne

1

Ooo widzę, że Real już z awansem. Szybcy są :D

0

Obydwie decyzje kompletnie niezrozumiałe. "Król" Lewy musi być, a to że Barce wybrali to zadziwiająca sprawa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?