Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak słów, fart życia
1
Po chuj ten faul????
1
Sędzia dostał w łapę. Kradzież
1
Dzięki za odpowiedź ;)
0
Kto awansuje z 1 miejsca gdy Hiszpania i Portugalia będą mieć tyle samo pkt i taki sam bilans bramkowy?
0
Ewidentny karny jak dla mnie ...
0
Człowieku, to aż 1 spotkanie z 3. Tu każdy punkt może zaważyć na awansie ...
8
Prawda jest też taka że Messi karnych nie powinien strzelać. To jedyny aspekt, w którym Messi jest średni
6
Czułem to przed strzałem. Oby to nie zaważyło na awansie bo Messi się załamie :/
5
To co robi Griezmann jest żałosne. Straszliwa szopka jest dookoła niego i wygląda to trochę jak sprawa z Nemarem. Ja osobiście takiego zachowania nie szanuję za grosz.
34
Wincyj, wincyj włażenia w dupsko Azjatom.
8
Co do Rafinhy to nie ma co się tu cackać. Postawić im ultimatum, że albo płacą na początku lipca albo nara. Chętni na pewno się znajdą.
0
Mistrz hahahah ;D!
10
Idę grać w grę
5
Ramos bydle, co tu dużo mówić. To było zamierzone i zaplanowane już przed meczem...
4
Klasyk. Kontuzja kluczowego zawodnika drużyny przeciwnej...
0
Mówcie co chcecie ale Levante gra dziś niesamowicie i zasługuje na taki wynik ;)!!!
1
Digne jak Alba. Bardzo ładnie :)
8
Nawet go w twarz nie uderzył tylko w ramię. Bez przesady... Żółtko i tyle
0
Poratuje ktoś linkiem na szybko?
0
Dzięki ;)
0
A ile nas w końcu łącznie kosztował, bo już nie pamiętam dokładnie tych zmiennych ;)?
12
Prawdę napisał, więc co się czepiasz ;)
15
Ten trener to istny dramat. Dembele zamiast grać i się rozwijać to siedzi na ławce. Komedia!!!
0
Ja proponuję wypożyczać do 2021 ;)
1
Całą wina leży w Valverde. Zła rotacja, podstawowy skład w weekend, piłkarze zajechani. 0 zmian, taktyka jak w Fifie.
Amator a nie trener jak dla mnie, takiej porażki się nie wybacza. 0 walki i 0 niczego. KOMEDIA
2
Hahaha ale to jest komedia :D
Trzeba było robić zmiany w 90min ... A atakować w 92
0
I wynik w cale nie jest jakiś dobry... A można by odpocząć w rewanżu a tak to nerwy niepotrzebne
1
Ooo widzę, że Real już z awansem. Szybcy są :D
0
Obydwie decyzje kompletnie niezrozumiałe. "Król" Lewy musi być, a to że Barce wybrali to zadziwiająca sprawa ;)