Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmy, już raz tak było, że próbne losowanie było identyczne jak to rzeczywiste. Oczywiście nie był to przypadek. Oby tym razem się to nie sprawdziło ;)
13
Wymarzone losowanie na jutro:
FC Porto - FC Barcelona
Manchester United - Ajax
-----------------------------------------
Juventus - Manchester City
Tottenham - Liverpool
A Wy jak uważacie ;) ?
24
Prawda jest taka, że wygrała dziś pilka. AM powinno za taką grę i antyfootball nie pojawić się w LM przez lata
3
AM to frajerzy. Nie ma nic gorszego od obrony cała 11 od 1min...
0
Link do transmisji w HD bez komentarza z Polsatu ;)
http://www.jaspestream.com/p/juventus-vs-atletico-madrid.html
1
Wypłacaj, nie słuchaj innych. Masz gwarantowane 190zl więc nie warto ryzykować ;)
7
Rakitic zrobił więcej w 30s niż Coutinho przez 80min
0
Gościu za kazdym razem schodził na prawą nogę ze skrzydła na strzał. Teraz każda drużyna już o tym wie i w tym cała magia.
Gościu nie gra nic od jesieni, a Barca zapałcila za niego 160M...
0
Mówię, sprzedać bez zastanowienia w lecie póki można coś jeszcze za niego wyciągnąć. Ten piłkarz nie daje nic, zupełnie nic, a trwa to zdecydowanie za dużo, w zasadzie prawie cały sezon...
7
Coutinho 0 gry w obronie, 0 gry w ofensywie. Tak co mecz, bez znaczenia czy gra od początku czy wchodzi z ławki, czy gra z ogórkami czy z z kimś lepszym. Dramat prrzez duże "D"
Jeśli pogłoski o PSG są prawdziwe to sprzedać jak najszybciej się tylko da. Miejmy nadzieję, że za często go nie oglądali jak gra tylko opierają się na tym co było kiedyś.
1
Coutinho w obecnie formie nie jest wart nawet 20M euro.
1
Niech się mszczą jak najszybciej to tylko możliwe!
Lubię Coutinho i wiem, że ma wielki talent, ale jego psychika nigdy nie była mocna, a my potrzebujemy zawodnika który przyjmuje przez 80% sezon prezentuje wysoki poziom.
25
"Sergio Ramos nie docenił nas, świadomie się wykartkował i chciał oszczędzać siły na następną fazę. My daliśmy mu możliwość oszczędzania tych sił aż do następnego sezonu"~ Erik ten Hag (trener Ajaksu).
1
Dzięki wielkie :)
0
Wiem, że mnie zaraz zjecie :D, ale podstawie ktoś szybko linka do meczu Real-Ajax? Z góry dzięki :)
1
Też mam takie przeczucie, że może być nerwowo. Szczególnie, że pomijając wczorajszy mecz Real nie gramy wystrzałowo. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie będzie niespodzianki... Jak na razie sezon jest wyśmienity, lecz odpadnięcie na takim etapem byłoby swego rodzaju końcem sezonu dla Barcelony
0
Po meczach z Realem jesteśmy w świetnych nastrojach, natomiast mecz z Lyonem może być na prawdę ciężki.
Myślicie, że spokojnie ich pyknieny, czy może wydarzy się jakaś niespodzianka? Dodam tylko, że dziś wygrali swój mecz 5:1 więc są w całkiem niezłej formie.
2
Nie było od rana.
4
Busi dramat... Po co tak się bawić, kretynizm
6
Karny powinien być, więc mamy w tym aspekcie po 1
0
Looool ale fart. Niesamowite :D
0
2x żółta teraz powinna być, sędzia mega zje*any
0
Real o niebo lepszy niestety
0
Z taką grą to my strzału na bramkę nie oddamy
0
Nasi grają tak jakby grali o pietruszkę
0
Barca prosi się o gola
1
Dembele na razie przypomina tego starego gównianego bez formy ...
0
Sędzia dramat jak na razie
0
Sprawa została oficjalnie zgłoszona do prokuratury, ale dziwnym trafem później wszystko ucichlo...
6
Pamiętacie jak parę lat temu sędziowie zgłosili, iż dostali wytyczne aby głosować pod Real w najbliższym meczu z Barceloną? Sprawa oczywiście ucichła...
Teraz, z resztą co jakiś czas dochodzi do jawnego oszustwa na korzyść Realu i nikt nic z tym nie robi. Jestem ciekaw co musiałoby się stac aby coś się w końcu zmieniło.