1

Na ten moment nie powinien zagrać w piłkę przez najbliższe 5/6 spotkań za takie wejście ;)

0

Nasz talizman :D

0

Nie mówię dokładnie o tym, chodzi mi o jego podejście do piłki. Wiele mówi się jakie jest jego otoczenie i jak na niego wpływa. Dla mnie jeśli się od niego nie odetnie i ktoś go "nie obudzi" to będzie po zawodniku.

0

Dembele przypomina trochę Balotelliego. W głowie jedno wielkie bagno a talent i umiejętności na bardzo wysokim poziomie. Wydaje mi się, że kariera Dembele może wyglądać podobnie.

Jeśli nie ogarnie się do końca sezonu sprzedać go jak najszybciej za jak najwyższą kwotę.

0

Ja ostatnio zapisałem się i nie zagrałem żadnego meczu i 2k pkt wróciło na moje konto po FUT CHAMPIONS ;)

0

Do jutra tj. piątek godzina 7:00

8

Gramy całkiem przyjemnie dla oka, ale Dembele to jest istny dramat. Straszliwie irytujący zawdnik

0

Dzięki za odpowiedź ;)

0

Jakie wyścigi polecacie na PS4?

0

Za łatwo oddaliśmy inicjatywę ;)

0

Miejmy taką nadzieję, bo ten stary dziad od 16 lat niszczy to miasto.

0

Ale komedia...

11

Niby cieszy gra Realu, ale nasza wygląda podobnie ;) Do czasu aż trenerem będzie Valdek nic w tym aspekcie się niestety nie zmieni. Najwyższy czas pożegnać się z tym Panem!

0

Kiedy spodziewane jest ogłoszenie zawodnika miesiąca w La Lidze?

0

Ładnie ;) !!!

0

Szczególnie, że Malcom na trybunach ;)

0

Polecam w pierwszej kolejności wymianę Rufiera na Llorisa. Poczujesz gigantyczną różnicę, gdyż w przeciwieństwie do 18 w 19 dobry gk ma olbrzymie znaczenie ;)

45

Powiem Wam, że nigdy nie napisałem niczego złego na temat naszego trenera, ale teraz ciśnie mi się na język wiele nieprzyjemnych słów.

Na to wszystko nie da się patrzeć: ustawienie zespołu, powołania zawodników, zmiany, albo ich brak, brak charyzmy itd. itd.

Niech Valdek wypiernicza jak najszybciej się da, bo pierwszy raz od wielu wielu lat mecze Barcy oglądam bardziej z przyzwyczajenia niż z przyjemnością ;/

1

Gra Rakitica to dno dna. Najgorszy zawodnik Barcy w tym sezonie. Z nim gra to jak gra w 10, z tym, że jeszcze przeszkadza...

2

Zdecydowanie PS4.

1

Pomyśleć, że PSG chciało dać za niego 80mln euro + Rabiota... Taka oferta już się nie powtórzy nigdy.

0

Wystawił ostatnio Lengleta i wiemy jak to się skończyło ;) To nie jego wina, że typ uderza zawodnika na czerwoną kartkę lub to, że Pique podaje do napastnika...

0

A kogo chciałbyś dać na ten mecz zamiast Pique na środek obrony?

5

Ludzie to nie wina trenera. Co ma zrobić jak zawodnik nie potrafi dobrze wybić piłki lub gubi krycie? Ostatnie 3/4 bramki to tylko i wyłącznie wina Pique

0

Dobre... Pique co mecz gol albo asysta

0

Co to było?

17

Jürgen Klopp wydaje się mega sympatyczną osobą
https://web.facebook.com/LiverpoolFC/videos/10157094188577573/

4

- Pere Pons: Jeśli według VAR-u zostałem uderzony, to... to prawda. Nie wiem, co się wydarzyło. Lenglet mi nic nie powiedział. Ja go przeprosiłem, bo na początku myślałem, że to ja przewiniłem.

0

Tyle, że wcześniej był faul ;)

1

Mecz wydrukowany, czerowna mimo wszystko kontrowersyjna, karny na busim?, przed chwilą faul na Messim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?