Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na ten moment nie powinien zagrać w piłkę przez najbliższe 5/6 spotkań za takie wejście ;)
0
Nasz talizman :D
0
Nie mówię dokładnie o tym, chodzi mi o jego podejście do piłki. Wiele mówi się jakie jest jego otoczenie i jak na niego wpływa. Dla mnie jeśli się od niego nie odetnie i ktoś go "nie obudzi" to będzie po zawodniku.
0
Dembele przypomina trochę Balotelliego. W głowie jedno wielkie bagno a talent i umiejętności na bardzo wysokim poziomie. Wydaje mi się, że kariera Dembele może wyglądać podobnie.
Jeśli nie ogarnie się do końca sezonu sprzedać go jak najszybciej za jak najwyższą kwotę.
0
Ja ostatnio zapisałem się i nie zagrałem żadnego meczu i 2k pkt wróciło na moje konto po FUT CHAMPIONS ;)
0
Do jutra tj. piątek godzina 7:00
8
Gramy całkiem przyjemnie dla oka, ale Dembele to jest istny dramat. Straszliwie irytujący zawdnik
0
Dzięki za odpowiedź ;)
0
Jakie wyścigi polecacie na PS4?
0
Za łatwo oddaliśmy inicjatywę ;)
0
Miejmy taką nadzieję, bo ten stary dziad od 16 lat niszczy to miasto.
0
Ale komedia...
11
Niby cieszy gra Realu, ale nasza wygląda podobnie ;) Do czasu aż trenerem będzie Valdek nic w tym aspekcie się niestety nie zmieni. Najwyższy czas pożegnać się z tym Panem!
0
Kiedy spodziewane jest ogłoszenie zawodnika miesiąca w La Lidze?
0
Ładnie ;) !!!
0
Szczególnie, że Malcom na trybunach ;)
0
Polecam w pierwszej kolejności wymianę Rufiera na Llorisa. Poczujesz gigantyczną różnicę, gdyż w przeciwieństwie do 18 w 19 dobry gk ma olbrzymie znaczenie ;)
45
Powiem Wam, że nigdy nie napisałem niczego złego na temat naszego trenera, ale teraz ciśnie mi się na język wiele nieprzyjemnych słów.
Na to wszystko nie da się patrzeć: ustawienie zespołu, powołania zawodników, zmiany, albo ich brak, brak charyzmy itd. itd.
Niech Valdek wypiernicza jak najszybciej się da, bo pierwszy raz od wielu wielu lat mecze Barcy oglądam bardziej z przyzwyczajenia niż z przyjemnością ;/
1
Gra Rakitica to dno dna. Najgorszy zawodnik Barcy w tym sezonie. Z nim gra to jak gra w 10, z tym, że jeszcze przeszkadza...
2
Zdecydowanie PS4.
1
Pomyśleć, że PSG chciało dać za niego 80mln euro + Rabiota... Taka oferta już się nie powtórzy nigdy.
0
Wystawił ostatnio Lengleta i wiemy jak to się skończyło ;) To nie jego wina, że typ uderza zawodnika na czerwoną kartkę lub to, że Pique podaje do napastnika...
0
A kogo chciałbyś dać na ten mecz zamiast Pique na środek obrony?
5
Ludzie to nie wina trenera. Co ma zrobić jak zawodnik nie potrafi dobrze wybić piłki lub gubi krycie? Ostatnie 3/4 bramki to tylko i wyłącznie wina Pique
0
Dobre... Pique co mecz gol albo asysta
0
Co to było?
17
Jürgen Klopp wydaje się mega sympatyczną osobą
https://web.facebook.com/LiverpoolFC/videos/10157094188577573/
4
- Pere Pons: Jeśli według VAR-u zostałem uderzony, to... to prawda. Nie wiem, co się wydarzyło. Lenglet mi nic nie powiedział. Ja go przeprosiłem, bo na początku myślałem, że to ja przewiniłem.
0
Tyle, że wcześniej był faul ;)
1
Mecz wydrukowany, czerowna mimo wszystko kontrowersyjna, karny na busim?, przed chwilą faul na Messim...