2

Jak coś to losowanie na EUROSPORT 1.

Edit: "Losowanie" :D

17

The only mistake Chelsea made was to wear a white kit...now messi thinks he is playing against Madrid...

[Komentarz z FB]

1

Ale Alves zjebal, szkoda

0

Jest gdzieś dzisiejszy mecz PSG - RM na Cyfrowym Polsacie ;)?

0

Ja właśnie po 15 latach przeszedłem 2 dni temu do Cyfrowego Polsatu i polecam ;) Dużo taniej to raz, a dwa to, że LM od przyszłego sezonu będzie u nich.

Co do ligi hiszpańskiej to obstawiam, że zostanie w Eleven, gdyż stacja cały czas się rozwija i strata ligi hiszpańskiej byłaby dla nich sporym uderzeniem. Chodź no na 100% ciężko powiedzieć kto wygra przetarg ...

5

Ale liga jest SPRZEDANA...Brak ewidentnej czerwonej kartki dla GK za zagranie ręką jakieś 10metrow za polem karnym, rzut karny dla Las Palmas za przypadkowe zagranie ręką, a potem ewidentna reka gracza Las Palmas i oczywiście 0 reakcji ze strony sędziego ...

0

Po prostu uważam, że w atak mamy już wystarczająco doświadczony , Suarez 31, Messi 31 i powinniśmy sięgnąć po kogoś młodszego ;) Jeśli trener jakoś to ustawi to spoko, chodź jak dla mnie już mamy wystarczająca ilosc zawodników w ataku do rotacji składem

1

Pytanie czy jest nam on teraz potrzebny? Za 2 lata, to on będzie mieć 29 lat więc uważam, że jak już to powinniśmy ściągnąć kogoś młodszego ;)

9

Ale sędzia dzis pcha Real, coś niesamowitego

10

Tak na spokojnie:
Zacznę od tego, że 1:1 to świetny wynik i dobrze, że tak się skończyło, gdyż w obronie Barca zagrała dziś baaardzo średnio. 2 błędy przy kryciu Williana i 1 ogromny przy rożnym, przy którym ani jeden zawodnik Barcy nie krył Williana na 15m.

Co do naszej gry w ofensywie to brakuje mi nadal kogoś takiego, który robiłby szum na skrzydle. Mam nadzieję, że Dembele niedługo zacznie regularnie grać, gdyż jeśli przy piłce nie ma Messiego bądź Iniesty nie ma co liczyć na element zaskoczenia

1

Barca sama jest sobie winna, 0 krycia podczas gdy wiedzą jak strzela Willian. Smiech

1

Ale frajerswto, 0 krycia Williana... Brak słów

0

Trzeba popatrzeć też na to że Messi ma w tym sezonie straszliwego pecha, wystarczy spojrzeć na ilość obitych słupków i poprzeczek

2

O kurcze, dał radę skubaniec. Brawo Stoch !

0

Wellinger złoto niestety najprawdopodobniej :/

1

Granie taka 11 to zbrodnia biorąc pod uwagę wtorkowy mecz z Chelsea. Ale no cóż, jak zaraz większość napisze to nie ja tu decyduje na szczęście ;)

0

Bo będzie w środę ;), chodź znając TVP to puszczą pewnei Bayern Munich vs Besiktas :D

1

Ale gra to Levante w ataku, kosmos :D

0

Uuu ale frajerski gol, 3 błędy gigantyczne Levante

0

Najlepszy moment w życiu, nigdy nie przeżyłem takiej euforii :)

12

Oby było to prawdą ;) Nie chcę go u nas

0

Wam też nie działa znowu PSN i nie możecie grać w multi???

0

Co zrobił Stoch? Kurcze, ale lipa :(

2

A ja Wam powiem, że wolę aby to RM awansował (na farcie) z PSG. Z RM będzie duuużo łatwiej wygrać niż z tymi drugimi. W dodatku satysfakcja z ewentualnego wyrzucenia Realu przez Barcelonę byłaby jeszcze większa. Takie jest moje zdanie ;)

0

Jeśli mają być rotacje to gdzie, w LM? Powinniśmy dać odpocząć jutro niektórym zawodnikom przed PK. To byłoby najrozsądniejsze.

15

Ważne że ja kocha, ale jak piszesz że nie jest brzydka to współczuję gustu :D

0

Nie sądzę. W każdych grach konserwacje są zaplanowane na 2-3 w nocy. Chodzi tu nie o Polskę, a o cały rynek europejski.

0

Już od 1h to samo, śmieszną porę sobie wybrali, w piątek od 18...! Jakby nie mogli zrobić tego o 2 w nocy.

0

Z Realem graję w sobotę o 16, a my w niedzielę o 20:45

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?