3

Wiem, że ma do tego prawo, ale w chwili obecnej łamią regulamin FFP. Nie sądzę, aby udało im sie z tego wywinąć. Chyba, że sprzedadzą zawodników za jakieś 150mln euro.

0

Chciałbym aby dostali bana na LM na jakieś 2-3 sezony. Marzy mi się to, ale pewnie sypną komu trzeba i nic takiego się nie wydarzy.

7

No jestem bardzo ciekaw czy kupimy DEMBELE i COUTINHO. Jeśli tak to możemy wyjść na tym lepiej niż gdybyśmy zostali z samym Neymarem. Trzeba pamiętać, że Dembele ma dopiero 20 lat a już jest niezłym kozakiem.

1

Ale to jest frajer. Coś niesamowitego. Nie stać go było nawet na godne pożegnanie z drużyną i wystąpienie przed całym zespołem...

1

Haha nie to info ;D Chodziło mi o informację o Ronaldinho ;)

0

A skąd masz to info bo nie mogę nigdzie tego znaleźć?

0

Genialnie, mega się cieszę, bo to mój ulubiony zawodnik. Inna sprawa, że będzie cholernie drogi ;D

4

Zaraz pojawia się komentarze typu: poczekaj i dołoż x kwotę i kup lepszy telefon ;D

1

Byłbym zachwycony tym transferem, to mój nr 1 na następcę Neymara.

0

Aha.

4

To źle to widzisz

0

Lol

3

Ładny gol, ale trochę za łatwo

1

Ło panie :D.

1

Marzę o tym aby Neymar jak najszybciej stąd wypierniczal.

1

Co on odpierdala. Ja nie mam słów do tego.

0

On żartował...

0

Nawet jeśli tak, chodź nie sądzę, żeby został to przez samo swoje zachowanie powinien siedzieć na trybunach.

0

Nie rozumiem kompletnie dlaczego gra dziś Neymar, który odchodzi z zespołu. Dla mnie jedna wielka komedia. Barca dla niego wszystko, a on ma wyjebane na wszystko...

6

Gra Nemyara w dzisiejszym spotkaniu pokaże jedynie kto tu rządzi i jak nasz zarząd jest słaby. Koleś powinien posiedziec dziś na trybunach i dostać nauczkę, za to jak zachowuje się wobec klubu i co wyrabia na treningach ...

33

Ale ewidentny karny, Monaco wyruchane ładnie ;)

0

To że odchodzi nie jest problemem, tylko to w jaki sposób odchodzi.

3

Dlatego liczę na to, że nasz zarząd pokaże jaja i odeśle ich do opłacenia klauzuli.

2

To prawda nie jest, ale PSG przy opłaceniu klauzuli musi wydać 292mln euro. Przy wydaniu 150mln euro jest 142mlm euro do przodu ;) ( a tyle Veratti nie jest wart) więc i tak wychodzą na tym całkiem dobrze.

1

No tak, zgadzam się, tylko pytanie jaka byłaby to kwota. Jeśli 150milionów euro to jeszcze ok, ale jeśli byłoby to 100milionow to jest to kolejna porażka naszego zarządu.

9

Każdy inny scenariusz niż 222mln euro uwazam za wydanie że strony PSG, ponieważ normalnie do tych 222mln euro PSG musi dopłacić 70mln euro podatku i przy takim ułożeniu łamie zasady FFP

Jeszcze jak słyszę o Di Marii to aż mnie telepie :D

6

Ale się będę cieszyć, gdy ujrzę OFICJALNIE: Neymar w PSG. Mam dość tego gwiazdorka, który mocny jest tylko w gadce. Ważne, aby Barca dostała te 222mln euro, a potem jeszcze kara dla PSG za złamanie FFP i będzie pięknie. Normalnie nigdy nie życzę nikomu źle, ale w tym wypadku PSG jak i sam zawodnik grają mega po chamsku...

0

No tak też może być, ale oby nie :/ chodź nasz zarząd jest do tego zdolny...

0

Było coś takiego, na Snapie wstawił takie zdjecie lub na Instagramie

1

Może Neymar będzie kiedyś najlepszym piłkarzem globu (tego jeszcze nie wiemy), ale te 222mln euro to na prawdę kupa kasy i może ona nam ładnie pomóc. W dodatku jakby jeszcze w tę operację został włączony Verratti to byłaby to na prawdę dobra opcja. Do tego kupić jeszcze Dembele z BvB i mamy genialny składzik. Można pokusić się jeszcze dodatkowo o Coutinho i w transakcję włączyć Rafinhę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?