Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka, że jedynie Bayern mógł pokonać Real i powinien być w półfinale. Juve będzie musiało dać z siebie wszystko aby wygrać z RM
0
Real w finale.
Tak jestem prorokiem, tak dam Wam nr do tottka :D
29
Ramos domagający się kartki... Szkoda komentować nawet.
0
Nic mnie tak nie denerwuje jak sędziowanie pod Real, a tak jest co mecz. Mogą wygrywać, ale zasłużenie...
0
Sędzia się ośmiesza, Ramos który powinien już wylecieć gra nawet bez żółtej a teraz daje żółta kartkę zawodnikowi AM w zasadzie za nic
0
Wpisz sobie w google handicap FIFA i dowiesz się wszystkiego, dlaczego tak jest ;)
19
Messi kiedy zakończy swoja karierę będzie jedną z najsmutniejszych chwil w piłce nożnej. Takiego drugiego już nigdy nie będzie. Cieszmy się jego grą jak najdłużej Panowie i Panie ;)!
2
Messi - Like a boss
1
Dawno się tak nie cieszyłem po meczu Barcy i nie przeżywałem takich emocji. Oczywiście po meczu z PSG, ale dzisiejszy jest na drugim miejscu w tym sezonie :D
P.S.
Ciekaw jestem czy Ramosa zawieszą na dłużej za tak brutalne wejście i ironiczne oklaskiwanie sędziego...
3
Kosmos, ten zespół jest potworem. Nie rozumiem jak ich kompletnie jak tak można grać ;D Emocje, emocje, emocje haha
0
Ale mi szkoda tego, a mielibyśmy szansę na ligę :(
0
No trudno się z tym nie zgodzić
1
Dramatycznie to wyglada, zaraz wbija nam 3
2
Żeby tego jeszcze nie przegrali ... Eh, ale tragedia
0
Ja pierdole, ale smiech na sali.
1
Dla mnie sedzia bardzo dobrze sedziowal, ale teraz wydymal Barce, bo Casemiro powinien wylecieć!
3
No to Real zaczyna grać teraz w 11. Niedobrze :(
0
Ale pizdy leżą na tej trawie
0
Patrząc na to jakimi pomocnikami dysponujemy mógłby grać nawet na ŚPO zaraz za Suarezem. Sądzę, że byłby lepszy od całej naszej linii pomocy ;)
0
No zgadzam się z Tobą całkowicie. Od początku uważałem, że daliśmy stanowczo za dużo za Arde i że mogliśmy wyjąć kogoś znaczne lepszego i perspektywicznego
1
Fajnie, że Arda pograł trochę u nas, ale najlepszą opcją byłaby sprzedaż go za jakieś rozsądne( powtarzam rozsądne) pieniądze i wpuszczenie za miast niego Deulofeu. Wymiana ta zarówno z ekonomicznego, jak i sportowego punktu powinna nam wyjść na dobre :)
0
Pomoc i obrona to dno ostatnio. Gdyby nie to że mamy Messiego i Neymara w zespole to nasz zespół wyglądałby (jeśli chodzi i grę) jak typowy średniak z ligi hiszpańskiej... (Nie obrażając średniaków )
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż w naszych meczach nie ma kompletnie emocji. Albo gramy piach i jest tak przez 90min, albo wygrywamy 5-0 i jest po meczu. Zazdroszczę RM, że ich drużyna walczy do konca, po stracie gola natychmiast zaczyna atakować, a my wtedy dreptamy
0
Zabranie Iniesty bez formy to już jest pozamiatane ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie zdążyłem nawet sprawdzić jaki kurs jest na odrobienie strat przez RM, bo to pewniaczek w tym sezonie.
0
Aha.
0
Poczytajcie sobie wszyscy o REPTILIANACH. To oni za tym wszystkim stoją ;)
Na tej stronie jest tego mnóstwo:
http://niezaleznatelewizja.pl/category/archiwum-audycji/ufo-oni-juz-tu-sa/
0
hahaha ale śmiech
12
Ten moment, w którym to drużynie przeciwnej RM dają karnego z koszyka ;D