0

Prawda jest taka, że jedynie Bayern mógł pokonać Real i powinien być w półfinale. Juve będzie musiało dać z siebie wszystko aby wygrać z RM

0

Real w finale.

Tak jestem prorokiem, tak dam Wam nr do tottka :D

29

Ramos domagający się kartki... Szkoda komentować nawet.

0

Nic mnie tak nie denerwuje jak sędziowanie pod Real, a tak jest co mecz. Mogą wygrywać, ale zasłużenie...

0

Sędzia się ośmiesza, Ramos który powinien już wylecieć gra nawet bez żółtej a teraz daje żółta kartkę zawodnikowi AM w zasadzie za nic

0

Wpisz sobie w google handicap FIFA i dowiesz się wszystkiego, dlaczego tak jest ;)

19

Messi kiedy zakończy swoja karierę będzie jedną z najsmutniejszych chwil w piłce nożnej. Takiego drugiego już nigdy nie będzie. Cieszmy się jego grą jak najdłużej Panowie i Panie ;)!

2

Messi - Like a boss

1

Dawno się tak nie cieszyłem po meczu Barcy i nie przeżywałem takich emocji. Oczywiście po meczu z PSG, ale dzisiejszy jest na drugim miejscu w tym sezonie :D

P.S.
Ciekaw jestem czy Ramosa zawieszą na dłużej za tak brutalne wejście i ironiczne oklaskiwanie sędziego...

3

Kosmos, ten zespół jest potworem. Nie rozumiem jak ich kompletnie jak tak można grać ;D Emocje, emocje, emocje haha

0

Ale mi szkoda tego, a mielibyśmy szansę na ligę :(

0

No trudno się z tym nie zgodzić

1

Dramatycznie to wyglada, zaraz wbija nam 3

2

Żeby tego jeszcze nie przegrali ... Eh, ale tragedia

0

Ja pierdole, ale smiech na sali.

1

Dla mnie sedzia bardzo dobrze sedziowal, ale teraz wydymal Barce, bo Casemiro powinien wylecieć!

3

No to Real zaczyna grać teraz w 11. Niedobrze :(

0

Ale pizdy leżą na tej trawie

0

Patrząc na to jakimi pomocnikami dysponujemy mógłby grać nawet na ŚPO zaraz za Suarezem. Sądzę, że byłby lepszy od całej naszej linii pomocy ;)

0

No zgadzam się z Tobą całkowicie. Od początku uważałem, że daliśmy stanowczo za dużo za Arde i że mogliśmy wyjąć kogoś znaczne lepszego i perspektywicznego

1

Fajnie, że Arda pograł trochę u nas, ale najlepszą opcją byłaby sprzedaż go za jakieś rozsądne( powtarzam rozsądne) pieniądze i wpuszczenie za miast niego Deulofeu. Wymiana ta zarówno z ekonomicznego, jak i sportowego punktu powinna nam wyjść na dobre :)

0

Pomoc i obrona to dno ostatnio. Gdyby nie to że mamy Messiego i Neymara w zespole to nasz zespół wyglądałby (jeśli chodzi i grę) jak typowy średniak z ligi hiszpańskiej... (Nie obrażając średniaków )

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż w naszych meczach nie ma kompletnie emocji. Albo gramy piach i jest tak przez 90min, albo wygrywamy 5-0 i jest po meczu. Zazdroszczę RM, że ich drużyna walczy do konca, po stracie gola natychmiast zaczyna atakować, a my wtedy dreptamy

0

Zabranie Iniesty bez formy to już jest pozamiatane ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie zdążyłem nawet sprawdzić jaki kurs jest na odrobienie strat przez RM, bo to pewniaczek w tym sezonie.

0

Aha.

0

Poczytajcie sobie wszyscy o REPTILIANACH. To oni za tym wszystkim stoją ;)

Na tej stronie jest tego mnóstwo:
http://niezaleznatelewizja.pl/category/archiwum-audycji/ufo-oni-juz-tu-sa/

0

hahaha ale śmiech

12

Ten moment, w którym to drużynie przeciwnej RM dają karnego z koszyka ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?