Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Penaldo ręką ewidentna
1
No żółta dla tego buraka
0
Żółta dla Ramosa, smiech na sali
0
Akcja sezonu !!!!!
0
To był rykoszet
0
Jeszcze po rykoszecie...
0
Haha znowu to samo. Komedia
0
Małpa w akcji znowu
2
Chodź dziś nie gra Barcelona to odczuwam spore emocje i niesamowite napięcie
3
Dramat.
0
Wiesz co ja akurat oglądam ligę hiszpańska co tydzień od wielu lat i wiem jak to wygląda ;). Co z tego, że połowę sezonu Sevilla miała dobrą jak skończyło sią tak jak się skończyło. Od wielu lat jest to samo i na 99% pewne jest, że albo ligę wygra Real Madryt albo Barcelona.
1
Szkoda, że tak to wygląda... Przez to w LL nie ma konkurencji dla Realu i Barcy, a dużo ciekawiej oglądałoby się tę ligę gdyby o mistrza walczyło kilka ekip.
0
Silva, Ederson, Mendy
+ pisze się również o:
Times: Virgil van Dijk w City
Independent: Walker w City
0
Życzę mu z całego serducha wszystkiego co najlepsze :)!
5
Ten Theo Herndez pasuje do Realu, bo wygląda na następnego chama typu Casemiro czy Pepe.
0
Właśnie oglądnąłem ten materiał, świetny wykład. Polecam wszystkim!
11
Hahah ale jazda, szkoda, że Real nie przegrywa jeszcze bo wtedy byłyby jaja.
2
Masz rację, chodź powiem Ci szczerze, że ja już nie mogę słuchać o tym DNA Barcelony. Jeśli zawodnik jest dobry to przystosuje się do każdego zespołu. Oczywiście grając na swojej pozycji. Tłumaczenie, że dany zawodnik dopiero się adaptuje, a gra już np. rok jest dla słabych.
2
Oby do nas nie przyszedł. Dużo lepszym wyborem byłby Walker
0
Celta gra, Real strzela. Klasycznie ;)
1
Sędzia znowu dyma
4
No i mają mistrza, bo jeśli nawet Celta strzeli to gowno nam to daje
0
Wiem haha, ale jednak kiedyś Real musi przegrać. Czemu nie dziś :D
2
Trzeba wierzyć że Real dziś przegra!
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Real 1-0.
0
Bardzo polecam te hantle:
allegro.pl/hantle-bitumiczne-2x20kg-zestaw-40kg-trex-g4-i5688261821.html
Jeśli chodzi o ławeczkę to proponuję coś takiego:
http://allegro.pl/laweczka-lawka-do-cwiczen-wielopozycyjna-fitkraft-i6675273782.html
1
A liczyłem, że pykna ten Real... Frajerski gol. Szkoda gadać.
0
Akurat 80% z ustnego (z angielskiego) to nie jest oszołamiający wynik ;). Zazwyczaj traci się na nim maks 2-3 punkty. Ja na swojej straciłem jeden punkt. Ale wiadomo, to też zależy od tematu.
0
Najlepsza opcja jak dla mnie ;)