8

Penaldo ręką ewidentna

1

No żółta dla tego buraka

0

Żółta dla Ramosa, smiech na sali

0

Akcja sezonu !!!!!

0

To był rykoszet

0

Jeszcze po rykoszecie...

0

Haha znowu to samo. Komedia

0

Małpa w akcji znowu

2

Chodź dziś nie gra Barcelona to odczuwam spore emocje i niesamowite napięcie

3

Dramat.

0

Wiesz co ja akurat oglądam ligę hiszpańska co tydzień od wielu lat i wiem jak to wygląda ;). Co z tego, że połowę sezonu Sevilla miała dobrą jak skończyło sią tak jak się skończyło. Od wielu lat jest to samo i na 99% pewne jest, że albo ligę wygra Real Madryt albo Barcelona.

1

Szkoda, że tak to wygląda... Przez to w LL nie ma konkurencji dla Realu i Barcy, a dużo ciekawiej oglądałoby się tę ligę gdyby o mistrza walczyło kilka ekip.

0

Silva, Ederson, Mendy
+ pisze się również o:
Times: Virgil van Dijk w City
Independent: Walker w City

0

Życzę mu z całego serducha wszystkiego co najlepsze :)!

5

Ten Theo Herndez pasuje do Realu, bo wygląda na następnego chama typu Casemiro czy Pepe.

0

Właśnie oglądnąłem ten materiał, świetny wykład. Polecam wszystkim!

11

Hahah ale jazda, szkoda, że Real nie przegrywa jeszcze bo wtedy byłyby jaja.

2

Masz rację, chodź powiem Ci szczerze, że ja już nie mogę słuchać o tym DNA Barcelony. Jeśli zawodnik jest dobry to przystosuje się do każdego zespołu. Oczywiście grając na swojej pozycji. Tłumaczenie, że dany zawodnik dopiero się adaptuje, a gra już np. rok jest dla słabych.

2

Oby do nas nie przyszedł. Dużo lepszym wyborem byłby Walker

0

Celta gra, Real strzela. Klasycznie ;)

1

Sędzia znowu dyma

4

No i mają mistrza, bo jeśli nawet Celta strzeli to gowno nam to daje

0

Wiem haha, ale jednak kiedyś Real musi przegrać. Czemu nie dziś :D

2

Trzeba wierzyć że Real dziś przegra!

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Real 1-0.

0

Bardzo polecam te hantle:
allegro.pl/hantle-bitumiczne-2x20kg-zestaw-40kg-trex-g4-i5688261821.html
Jeśli chodzi o ławeczkę to proponuję coś takiego:
http://allegro.pl/laweczka-lawka-do-cwiczen-wielopozycyjna-fitkraft-i6675273782.html

1

A liczyłem, że pykna ten Real... Frajerski gol. Szkoda gadać.

0

Akurat 80% z ustnego (z angielskiego) to nie jest oszołamiający wynik ;). Zazwyczaj traci się na nim maks 2-3 punkty. Ja na swojej straciłem jeden punkt. Ale wiadomo, to też zależy od tematu.

0

Najlepsza opcja jak dla mnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?