0

Jakie skróty? Umiesz czytać ze zrozumieniem, bo chyba nie bardzo. Na powtórce puszonej przez realizatora.

0

Świetna hahaha? A kopnięcia w nogę Navasa w polu karnym nie wiedziałeś na powtórce?

0

Ale MC wyruchane dziś przez sędziego... Wszystkie decyzje na korzyść Chelsea

3

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że dziesiątki milionów wydane na pomocników, a nie widać żadnego sensownego.

0

Dno, dno, dno. 0 taktyki i 0 walki (pomijając paru graczy). Szkoda, że wyszliśmy z takim nastawieniem na ten mecz. Powinno potrakotwac ten mecz duuuzo poważniej i walczyć od samego poczatku

0

Za tydzień może być po lidze ;)

0

Będzie Beng Beng z taką grą jak dziś

0

Martwi mnie trochę nastawienie naszego zespołu. Jak na razie 0 walki, a tak grając zaraz stracimy bramkę...

2

A ja przeczuwam, że Gomes pokaże dziś swoją klasę ;)

1

Jak widać, w głowie ma chyba sieczkę a nie mózg...

2

„Messi jest najlepszy na świecie, ale względu na zdobyte w tym sezonie trofea postawiłem na Cristiano Ronaldo”

Czy ci ludzie mają coś z głową?! Chyba połowa, jak nie większość z nich nie wie, że to nagroda INDYWIDUALNA. Nie za osiągnięcia zespołowe, tylko indywidualne...

0

Denis nie zadebiutował, bo z tego co pamiętam, Barca musi płacić MC za jego występy w LM. Za debiut chyba 800tysiecy euro. Jesli się mylę to niech ktoś mnie poprawi ;)

4

4min hahaha no brak slow

0

Pierdole, człowiek się denerwuje i trzyma kciuki, a i tak sędzia gola nie uzna ...

0

1karny, 1 rzut wolny na smej lini i nieznany gol...

0

Ale sedziowie podupceni. No brak słów co oni robią

0

Ale emocje, ledwo nie spadłem z fotela w niektórych momentach.

22

Bardzo korzystny kontrakt i wielki plus za to, że tylko na 4 lata, bo wszyscy wiemy jak zmieniają się standardy w piłce nożnej z roku na rok

2

Messi - nic więcej nie będę dodawać

2

Trzeba przyznać, że dziś szczęście nam sprzyja. Gramy duuużo gorzej, a mimo wszystko jest 1-1 więc trzeba sie z tego cieszyć.

0

Dno kolejny raz...

0

A dowodem na to w 100% jest wypowiedź De Bruyne, który powiedział w wywiadzie, ze zdecydowal sie na taki strzał, gdyż zauważył, że Ter Stegen jest ustawiony zbyt blisko środka bramki.

0

Stal idealnie na wprost lecacej na niego piłki... Co mam dodać jeszcze?

0

Tragiczny błąd Roberto, potem głupi faul Busiego i brak jakiejkolwiek reakcji Ter Stegen... Po takich błędach nie da wygrać się spotkania

0

Kolejny z kolejnych dowodów na to, że Ter Stegen jest słabym bramkarzem... (Nie mówię o grze nogami)

0

Z opóźnieniem transmitowany czy wystartuje z opóźnieniem ;)?

2

hahaha, ale cio*a :D

0

No nie........................................

13

Co on pier*zieli???

11

I gdzie są ci wszyscy fani Ter Stegena...???? Dno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?