Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie skróty? Umiesz czytać ze zrozumieniem, bo chyba nie bardzo. Na powtórce puszonej przez realizatora.
0
Świetna hahaha? A kopnięcia w nogę Navasa w polu karnym nie wiedziałeś na powtórce?
0
Ale MC wyruchane dziś przez sędziego... Wszystkie decyzje na korzyść Chelsea
3
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że dziesiątki milionów wydane na pomocników, a nie widać żadnego sensownego.
0
Dno, dno, dno. 0 taktyki i 0 walki (pomijając paru graczy). Szkoda, że wyszliśmy z takim nastawieniem na ten mecz. Powinno potrakotwac ten mecz duuuzo poważniej i walczyć od samego poczatku
0
Za tydzień może być po lidze ;)
0
Będzie Beng Beng z taką grą jak dziś
0
Martwi mnie trochę nastawienie naszego zespołu. Jak na razie 0 walki, a tak grając zaraz stracimy bramkę...
2
A ja przeczuwam, że Gomes pokaże dziś swoją klasę ;)
1
Jak widać, w głowie ma chyba sieczkę a nie mózg...
2
„Messi jest najlepszy na świecie, ale względu na zdobyte w tym sezonie trofea postawiłem na Cristiano Ronaldo”
Czy ci ludzie mają coś z głową?! Chyba połowa, jak nie większość z nich nie wie, że to nagroda INDYWIDUALNA. Nie za osiągnięcia zespołowe, tylko indywidualne...
0
Denis nie zadebiutował, bo z tego co pamiętam, Barca musi płacić MC za jego występy w LM. Za debiut chyba 800tysiecy euro. Jesli się mylę to niech ktoś mnie poprawi ;)
4
4min hahaha no brak slow
0
Pierdole, człowiek się denerwuje i trzyma kciuki, a i tak sędzia gola nie uzna ...
0
1karny, 1 rzut wolny na smej lini i nieznany gol...
0
Ale sedziowie podupceni. No brak słów co oni robią
0
Ale emocje, ledwo nie spadłem z fotela w niektórych momentach.
22
Bardzo korzystny kontrakt i wielki plus za to, że tylko na 4 lata, bo wszyscy wiemy jak zmieniają się standardy w piłce nożnej z roku na rok
2
Messi - nic więcej nie będę dodawać
2
Trzeba przyznać, że dziś szczęście nam sprzyja. Gramy duuużo gorzej, a mimo wszystko jest 1-1 więc trzeba sie z tego cieszyć.
0
Dno kolejny raz...
0
A dowodem na to w 100% jest wypowiedź De Bruyne, który powiedział w wywiadzie, ze zdecydowal sie na taki strzał, gdyż zauważył, że Ter Stegen jest ustawiony zbyt blisko środka bramki.
0
Stal idealnie na wprost lecacej na niego piłki... Co mam dodać jeszcze?
0
Tragiczny błąd Roberto, potem głupi faul Busiego i brak jakiejkolwiek reakcji Ter Stegen... Po takich błędach nie da wygrać się spotkania
0
Kolejny z kolejnych dowodów na to, że Ter Stegen jest słabym bramkarzem... (Nie mówię o grze nogami)
0
Z opóźnieniem transmitowany czy wystartuje z opóźnieniem ;)?
2
hahaha, ale cio*a :D
0
No nie........................................
13
Co on pier*zieli???
11
I gdzie są ci wszyscy fani Ter Stegena...???? Dno