Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tylko pokazuje to, że nie ma kogo za nich wpuścić...
17
Taka transmisja jest bezsensu. 0 przyjemności bez względu na to, którą transmisję chcesz oglądać. Straszny chaos...
0
Czas start:
"Wrócimy silniejsi"
0
Najpierw musiałbyś je mieć ;)
0
Nie ma co się okłamywać RM zagral dobre spotkanie, ale Wolfsburg przyjechal do Madrytu na wycieczkę... pokazał dno
0
...............,.......
0
Suarez grał dobrze ale nie był w swojej optymalnej formie. Nie miałem do niego nugdy żadnych pretensji, chodź no czasami nie strzeli 100% sytuacji po czym strzeli gola z woleja czy przewrotki. Turan pokazał ogragle 0 jak do tej pory... Wyróżnia się tylko lapaniem głupich zoltych kartek
2
Jeśli podoba Ci się to że Barca przegrywa i że nie ma kto zagrać dokładnej piłki to faktycznie "na szczęście "
3
Tak na spokojnie: Turan od początku sezonu nic nie pokazał i nie nastawia to pozytywnie. Nie przypominam sobie żadnego meczu w którym mógłbym spokojnie powiedziec że błyszczał. Trudno przypadek bo dlugo czekal aby zadebiutować w Barcy, ale rzeczywistości jest okrutna i jest to jak dla mnie pierwszy piłkarz do sprzedaży
0
Rozumiem, dzieki za info.
0
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda mecz i jak gra Barca bo właśnie wróciłem do domu.
1
Nie ma co cisnąć po Lucho, po prostu zespół zlapal spadek formy ... Szkoda, że w takim etapie sezonu
0
No powiem Wam, że zaczynają się emocje i lekkie dreszczyk :D
1
Żałosny mecz, żałosne sędziowanie
5
No, dzisiejszy mecz na miarę "wielkich hitów" z BPL :D
15
Wg. mnie każdy piłkarz powinien zapracować na swoje miejsce w składzie, a jak dla mnie Ter Stegen wiele razy zawali bramkę i nie jest on na razie pewnejszym bramkarzem od Bravo. Jeśli coś mu się nie podoba, to droga wolna. Wydaje mi sie, że powinien być zadowolony z tego ile gra. Wielu bramkarzy na świecie chciałoby być na jego miejscu...
0
Enrique nie popisał się dzis... Dwia zmany w obronie jedna po drugiej i mamy tego efekty
0
No kur*a !!! Ale frajerstwo
1
Wg. mnie powinien zagrać. Jutrzejszy mecz będzie bardzo ważny pod względem psychologicznym. Wydaje mi się, że może być on znacznie cięższy od domowego spotkania rozgrywanego za tydzień z RM ;)
0
Idealne losowanie jak dla mnie ;)
0
Las Palmas drużyna która wkłada tyle serca w g,rę że strasznie milo się to ogląda, a co jeszcze ważne naprawdę ładnie gra! BRAWO 1:1
2
No to mamy przełom:
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/zgoda-fifa-i-ifab-na-powtorki-wideo,624931.html
0
Mowcie co chcecie, ale jest to piłkarz wysokiej klasy i idelnie pasujacy do każdego zespołu. Jedyna ale to niestety wygorowna cena...
4
-Czy jest jakas dobra informacja dla Arsenalu?
-Jedyna dobra informacja dla Arsnelau to to, że będą mogli skupić się na lidze"
2
2x 100% Suereza. Pamiętajmy jednak ile razy ratował nam tyłek i ile ma strzelonych goli ;)
14
"Zawodnicy Realu Madryt mogą bić się teraz o mistrzostwo, ale tylko na PlayStation "
10
"Ja wychodzę" haha, idealny komentarz do tego karnego ;D
0
Pooddychać :D tym z Valencii chyba się to spodobało haha
14
Najładniejszy dla oka mecz tego sezonu. Dawno nie widziałem aby nasi chłopcy tak się bawili ;D
0
Jakby złamał nogę Messiemu to też cieszyłbyś się, że wraca na Real?!