Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
3 błąd sędziego... Komedia
0
Już dwa błędy sędziego...
0
Akurat football jest skorumpowany jak żaden inny sport na świecie...
59
Jeden z nielicznych graczy w naszym zespole, który nie pie*rdoli fsrmazonow i mówi to co myśli. To się chwali w obecnym świecie. Jak dla mnie Pique to prawdziwy przywódca Barcelony i facet z ogromnymi jajami! Dobrze, że mamy jeszcze kogoś takiego.
2
Brakuje mi czasami więcej "jaj" w tych wypowiedziach. Nie można zawsze mówić tym samym tonem, trener powinien mieć pewna charyzmę. Ale to tylko moje osobiste zdanie ;)
0
Mówisz tak jakby karny nie należał do elementów gry jaka jest piłka nożna. 2 ewidentne karne kolego. Z AB w pucharze króla to samo. Jeśli dla Ciebie nie ma na co narzekac na sędziego i winić jedynie za to zespół to fajnie masz ;) Pozdrawiam!
5
Gwalt sędziego na Barcy zakończony.
5
Nieprawdopodobne jest to, że sędziowie przegrywają nam ligę. To jest niesamowite, że w zasadzie co roku musisz liczyć na szczczescie że sędziowie będą ruchac Cię jak najmniej...
1
Ooo widzę, że nie tylko ja wierzę w ich istnienie i sterowanie światem ;). Polecam wszystkim innym zagłębienie się w ten temat! Na prawde warto przeczytać o tym i złapać inny światopogląd na świat
1
No i gitara ;D
15 znaków
0
Ale smiech, Barca z PSG znowu... I jak tu nie mówić że to jest nieustawiane
0
Pedeslie ktoś linka do transmisji losowania???
0
Będzie gdzies na Youtube transmisja losowania???
4
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;(
0
Niesamowite to jest, niesamowite
0
Haha wiedziałem beka 5min...
0
To co 5min czy 6min?
4
Ale płacz o karnego ... Załośni są. 4x w przeciągu jakoś 20min
0
Miałem czują, że włączyłem mecz 10mon temu ;D
0
WTF co tu się dzieje????!
0
Teraz pytanie czy nie za wcześnie ;D
0
Ale brama... Woow
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Uwielbiam takie komentarze, w zasadzie co mecz ostatnio. Typu: spokojnie, spokojnie. Jest na co narzekać i mamy do tego prawo, bo to już enty raz, w którym dajemy dupy! Nie ma co ukrywać....
8
Niesamowite jest to jak Barca daje się ruchac. 90min a oni nie pilnują Ramosa w polu karnym...
0
Klasycznie, ja już się przyzwyczaiłem
0
Jestem ciekaw jakbyś Ty zachował się jakby ktoś stanął Ci na nodze takimi korkami ;)
0
Sorki, to pod wpływem emocji ;)
0
Twardszą? Umiesz rozróżnić twardszą grę od ewidentnego faulu? To jest co innego... tak piszę jakbyś nie wiedział
0
Każdy bezstronny widz widział tam faul, który jest oczywisty