7

3 błąd sędziego... Komedia

0

Już dwa błędy sędziego...

0

Akurat football jest skorumpowany jak żaden inny sport na świecie...

59

Jeden z nielicznych graczy w naszym zespole, który nie pie*rdoli fsrmazonow i mówi to co myśli. To się chwali w obecnym świecie. Jak dla mnie Pique to prawdziwy przywódca Barcelony i facet z ogromnymi jajami! Dobrze, że mamy jeszcze kogoś takiego.

2

Brakuje mi czasami więcej "jaj" w tych wypowiedziach. Nie można zawsze mówić tym samym tonem, trener powinien mieć pewna charyzmę. Ale to tylko moje osobiste zdanie ;)

0

Mówisz tak jakby karny nie należał do elementów gry jaka jest piłka nożna. 2 ewidentne karne kolego. Z AB w pucharze króla to samo. Jeśli dla Ciebie nie ma na co narzekac na sędziego i winić jedynie za to zespół to fajnie masz ;) Pozdrawiam!

5

Gwalt sędziego na Barcy zakończony.

5

Nieprawdopodobne jest to, że sędziowie przegrywają nam ligę. To jest niesamowite, że w zasadzie co roku musisz liczyć na szczczescie że sędziowie będą ruchac Cię jak najmniej...

1

Ooo widzę, że nie tylko ja wierzę w ich istnienie i sterowanie światem ;). Polecam wszystkim innym zagłębienie się w ten temat! Na prawde warto przeczytać o tym i złapać inny światopogląd na świat

1

No i gitara ;D

15 znaków

0

Ale smiech, Barca z PSG znowu... I jak tu nie mówić że to jest nieustawiane

0

Pedeslie ktoś linka do transmisji losowania???

0

Będzie gdzies na Youtube transmisja losowania???

4

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;(

0

Niesamowite to jest, niesamowite

0

Haha wiedziałem beka 5min...

0

To co 5min czy 6min?

4

Ale płacz o karnego ... Załośni są. 4x w przeciągu jakoś 20min

0

Miałem czują, że włączyłem mecz 10mon temu ;D

0

WTF co tu się dzieje????!

0

Teraz pytanie czy nie za wcześnie ;D

0

Ale brama... Woow

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Uwielbiam takie komentarze, w zasadzie co mecz ostatnio. Typu: spokojnie, spokojnie. Jest na co narzekać i mamy do tego prawo, bo to już enty raz, w którym dajemy dupy! Nie ma co ukrywać....

8

Niesamowite jest to jak Barca daje się ruchac. 90min a oni nie pilnują Ramosa w polu karnym...

0

Klasycznie, ja już się przyzwyczaiłem

0

Jestem ciekaw jakbyś Ty zachował się jakby ktoś stanął Ci na nodze takimi korkami ;)

0

Sorki, to pod wpływem emocji ;)

0

Twardszą? Umiesz rozróżnić twardszą grę od ewidentnego faulu? To jest co innego... tak piszę jakbyś nie wiedział

0

Każdy bezstronny widz widział tam faul, który jest oczywisty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?