0

Chyba po włosach

13

Je*ane kur*wy ci sedziowie

0

Nie mam pytań, liga jest sprzedana

0

On go nawet nie trafił...

0

Ale pierdo*ą dziś głupoty komentatorzy Eleven

1

Śmiech na sali z tym karnym, gościu zasłania twarz i karny. Niebywale wręcz jak pchają Real

0

Ale jazda, Real kolejny raz wygrywa dzięki VAR...

0

Morata go lekko musknal, jakby gwizdali takie rzeczy w przeciwnym kierunku tj. takie "faule" na napastnikach to karny byłby co 3 min ...

0

Ja bym użył znowu VARu ;)

0

Dla mnie mecz sprzedany, albo wytyczne dane aby przepchać Juventus... To jest istny żart, żeby gwizdnąć tu faul.

11

Ludzie, którzy piszą, że Barca dziś nic nie zagrała, albo, że nie powinniśmy dalej grać w LM są chyba pół-mózgami ;).

Oddaliśmy 20 strzałów na bramkę i mieliśmy na prawdę sporo sytuacji. Wyglądało to dużo lepiej niż w ostatnich spotkaniach, a naszym zawodnikom na prawdę się chciało!

Bez komentarza pozostawiam jedynie grę Suareza...

0

Ma ktoś linka z polskim komentarzem ;) ?

0

Bardzo poproszę :)

0

Ale to jest żart, nic nie grać i strzelić 2 bramki

6

Dawno nie widziałem tak ładnie grającego zespołu. Ajax musisz :)

1

Ewidentny karny...Komedia

0

Ale on jest dramatyczny...

2

Real już swoje ugrał, nawet jakby mieli ten mecz przegrać.

0

Zemiacilo się, moglo być sam na sam dla Barcy a jest gol dla Realu ;)

0

Pierwszy mecz niestety w Barcelonie

6

Co to było??? Akcja sezonu

0

Ale kontra... Dzisiejszy mecz to majstersztyk

4

Hahaha co za goool. Czegoś takiego dawno nie widziałem ????

1

Przeeee typ. To co on broni to jest magia, zasługuje na regularną grę w top klubie :) !!!

0

Spalony był, a to że był faul nie jest istotne

0

Proszę :)

33

Jak go lubię tak takie podejście to istny dramat.

"Jak mnie wyebią to dobrze, a jak nie to zostanę na kolejny rok"

3

Coutinho dno dna

1

Dzięki

0

Da radę podrzucić ktoś linka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?