1

Ajax traci gola w 45min. Gol Ronaldo ...

1

Napawajcie się dzisiejszym spotkaniem i dajcie sobie spokój z La Rambla na te godziny :)

Na prawdę, w taki sposób dużo lepiej przeżywa się całe widowisko.

1

Fernandinho co za pajac, za takie coś żółta albo czerwona kartka...Sędzią oczywiście 0 reakcji

4

Czy też większość z Was trzyma kciuki za: Totki, Porto i Ajax ;) ?

99

Mam nadzieję, że dzisiejsze gwizdy kibiców mocno uświadomiły Bartomeu, iż miejsce Griezmanna jest daleeeeko od Barcelony.

2

Searez enta sytuacja zepsuta w tym sezonie

0

3 SETKA zmarnowana.

0

Za tydzień ATM bez Jimeneza, Parteya i Costy (zawieszenie za kartki) + Arias (kontuzja)

6

Trochę to naciągane, bo Mbappe też ma super drybling, natomiast trzeba zgodzić się z tym, iż Mbappe to niewiarygodny nurek.

0

Ale frajerstwo, takimi meczami często przegrywa się cały sezon

0

Żeby to się na LM nie odbiło, bo MU odpoczywa od dziś do 10 kwietnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I po meczu, a można było mieć spokojny koniec sezonu i skupić się na LM. GLUPOTA

1

Pomyśleć, że gdyby Coutinho strzelił wtedy sam na sam byłoby 3:0 i po meczu. Niestety można tylko gdybać...

0

Jeszcze nie było dzisiaj "jeszcze nie było dzisiaj"

15

Bramka + asysta czyli nie zagra z jakieś 1,5 miesiąca pewnie :D

8

Umtiti dramat jak na razie

0

Babel już 2 super sytuacje, szkoda, że nic nie wpadło

1

De Ligt straszny pech. Potknął się i gol dla Niemców.

0

Na ORF EINS leci :)

0

Kurła jak? Nie mam pytań...

0

Suarez pobudka :D

0

Dokładnie tak jak mówisz, gra bez żadnych dywagacji. Po prostu piękny football!

21

Ale KOZACKI mecz! Oby więcej takich, bo wiele z tych spotkań w La Lidze to gra na stojąco

4

Dawno nie widziałem tak intensywnego spotkania z udziałem naszego zespołu. Super się to ogląda :)!

0

Hahaha ok, tak wyczuwałem, chodź niektórzy są na tyle szczerzy, że faktycznie byliby w stanie coś takiego powiedzieć :D

0

Źródło?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wspaniałe info. Griezmann to ogromny pajac i niesamowicie się cieszę, że go nie zakontraktowaliśmy.

0

Mógłby mi ktoś oglądający ligę niemiecką napisać czy Luka Jovic jest tak dobry jak wyśmienite ma liczby? Albo czy widać u niego "to coś", które rośnie wraz z każdym meczem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?