Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ajax traci gola w 45min. Gol Ronaldo ...
1
Napawajcie się dzisiejszym spotkaniem i dajcie sobie spokój z La Rambla na te godziny :)
Na prawdę, w taki sposób dużo lepiej przeżywa się całe widowisko.
1
Fernandinho co za pajac, za takie coś żółta albo czerwona kartka...Sędzią oczywiście 0 reakcji
4
Czy też większość z Was trzyma kciuki za: Totki, Porto i Ajax ;) ?
99
Mam nadzieję, że dzisiejsze gwizdy kibiców mocno uświadomiły Bartomeu, iż miejsce Griezmanna jest daleeeeko od Barcelony.
2
Searez enta sytuacja zepsuta w tym sezonie
0
3 SETKA zmarnowana.
0
Za tydzień ATM bez Jimeneza, Parteya i Costy (zawieszenie za kartki) + Arias (kontuzja)
6
Trochę to naciągane, bo Mbappe też ma super drybling, natomiast trzeba zgodzić się z tym, iż Mbappe to niewiarygodny nurek.
0
Ale frajerstwo, takimi meczami często przegrywa się cały sezon
0
Żeby to się na LM nie odbiło, bo MU odpoczywa od dziś do 10 kwietnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I po meczu, a można było mieć spokojny koniec sezonu i skupić się na LM. GLUPOTA
1
Pomyśleć, że gdyby Coutinho strzelił wtedy sam na sam byłoby 3:0 i po meczu. Niestety można tylko gdybać...
0
Jeszcze nie było dzisiaj "jeszcze nie było dzisiaj"
15
Bramka + asysta czyli nie zagra z jakieś 1,5 miesiąca pewnie :D
8
Umtiti dramat jak na razie
0
Babel już 2 super sytuacje, szkoda, że nic nie wpadło
1
De Ligt straszny pech. Potknął się i gol dla Niemców.
0
Na ORF EINS leci :)
0
Kurła jak? Nie mam pytań...
0
Suarez pobudka :D
0
Dokładnie tak jak mówisz, gra bez żadnych dywagacji. Po prostu piękny football!
21
Ale KOZACKI mecz! Oby więcej takich, bo wiele z tych spotkań w La Lidze to gra na stojąco
4
Dawno nie widziałem tak intensywnego spotkania z udziałem naszego zespołu. Super się to ogląda :)!
0
Hahaha ok, tak wyczuwałem, chodź niektórzy są na tyle szczerzy, że faktycznie byliby w stanie coś takiego powiedzieć :D
0
Źródło?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wspaniałe info. Griezmann to ogromny pajac i niesamowicie się cieszę, że go nie zakontraktowaliśmy.
0
Mógłby mi ktoś oglądający ligę niemiecką napisać czy Luka Jovic jest tak dobry jak wyśmienite ma liczby? Albo czy widać u niego "to coś", które rośnie wraz z każdym meczem?