0

Mecz przegrany i to bardzo boli bo Girona nie pokazała tak na prawdę nic wielkiego.

Debilna stratą punktów

3

Brak słów, ale drukuje ebany

1

Sędzia ładnie teraz wydrukował wynik meczu

1

Pique ocena 0 za dzisiejszy mecz!

2

Pique dramat dziś. Najpierw błąd przy kryciu, ale na szczęście chwilę później wybił piłkę z bramki a teraz to... Kosmos

1

Że co???

0

Ale Liverpool to frajerzy. Tak grać i tak spartolic...

0

Co zrobił Inter. Nieźle, 2 gole w 4min!

2

Ocena jest ok. Żart w tym roku do pace Vidala, który dostał -18 w porównaniu do zeszłego roku, pace Pique i podania Busiego...

0

Haha, możliwe :D

0

Vidal obniżka tempa z 75 do 57. Ktoś wytłumaczy mi co odwaliło EA? Chyba, że to dlatego iż przeszedł do Barcy, która nie ma podpisanej współpracy z FIFA.

https://www.easports.com/fifa/ratings/fifa-19-player-ratings-top-100?utm_campaign=fifa19_hd_ww_ic_soco_yt_ratings-hub-ytd-030918&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=49550&ts=1536249041531

25

To nie efekt VAR, tylko efekt odejścia Ronaldo!

0

Na jakiej stronce najlepiej kupić bilet na mecz Barcelony, czy to na ligę czy na LM?

0

LIGA MISTRZÓW - BILETY.

Gdzie najlepiej kupić bilet na mecz?

0

Inter będzie z nami ;)

0

To jest chore. Nie mogą bo co?

0

Mam rozumieć, że jesteś jasnowidzem? Nie poznaliśmy jeszcze 2 pozostałych rywali a Ty już to wiesz. Trochę pokory ;)

3

Jedyna zaleta tego, że dostaliśmy Spurs do grupy to to, że nie dostaniemy Liverpoolu.

1

Ja pierniczę. Dostaliśmy najgorszego możliwego rywala. Pisałem żeby tylko nie oni i dostaliśmy ich...

0

Na razie mówię o grupie 2 ;)

1

Wszyscy tylko nie Spurs i będzie git

8

FC Barcelona - grupa B

0

Ok ;)

1

Dziś?

0

Dzięki ;).

0

Kiedy jest "losowanie" grup LM?

1

Ale wsadzili. Piękna akcja !!!

2

Pique również :)

1

Niestety, ale VAR nie istnieje nadal w Hiszpanii.

0

Kosmos, znowu brak spalonego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?