Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz przegrany i to bardzo boli bo Girona nie pokazała tak na prawdę nic wielkiego.
Debilna stratą punktów
3
Brak słów, ale drukuje ebany
1
Sędzia ładnie teraz wydrukował wynik meczu
1
Pique ocena 0 za dzisiejszy mecz!
2
Pique dramat dziś. Najpierw błąd przy kryciu, ale na szczęście chwilę później wybił piłkę z bramki a teraz to... Kosmos
1
Że co???
0
Ale Liverpool to frajerzy. Tak grać i tak spartolic...
0
Co zrobił Inter. Nieźle, 2 gole w 4min!
2
Ocena jest ok. Żart w tym roku do pace Vidala, który dostał -18 w porównaniu do zeszłego roku, pace Pique i podania Busiego...
0
Haha, możliwe :D
0
Vidal obniżka tempa z 75 do 57. Ktoś wytłumaczy mi co odwaliło EA? Chyba, że to dlatego iż przeszedł do Barcy, która nie ma podpisanej współpracy z FIFA.
https://www.easports.com/fifa/ratings/fifa-19-player-ratings-top-100?utm_campaign=fifa19_hd_ww_ic_soco_yt_ratings-hub-ytd-030918&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=49550&ts=1536249041531
25
To nie efekt VAR, tylko efekt odejścia Ronaldo!
0
Na jakiej stronce najlepiej kupić bilet na mecz Barcelony, czy to na ligę czy na LM?
0
LIGA MISTRZÓW - BILETY.
Gdzie najlepiej kupić bilet na mecz?
0
Inter będzie z nami ;)
0
To jest chore. Nie mogą bo co?
0
Mam rozumieć, że jesteś jasnowidzem? Nie poznaliśmy jeszcze 2 pozostałych rywali a Ty już to wiesz. Trochę pokory ;)
3
Jedyna zaleta tego, że dostaliśmy Spurs do grupy to to, że nie dostaniemy Liverpoolu.
1
Ja pierniczę. Dostaliśmy najgorszego możliwego rywala. Pisałem żeby tylko nie oni i dostaliśmy ich...
0
Na razie mówię o grupie 2 ;)
1
Wszyscy tylko nie Spurs i będzie git
8
FC Barcelona - grupa B
0
Ok ;)
1
Dziś?
0
Dzięki ;).
0
Kiedy jest "losowanie" grup LM?
1
Ale wsadzili. Piękna akcja !!!
2
Pique również :)
1
Niestety, ale VAR nie istnieje nadal w Hiszpanii.
0
Kosmos, znowu brak spalonego ...