37

@BarcaInfo Ameryki nie odkrył.

4

Chłopaki zaczynają mówić, co myślą na ten temat - i dobrze, ileż można słuchać tej propagandy o tym, jak to Barca stawia na wychowanków.

2

@AllBundy Bo to ogólnie wspaniały sezon był, zwłaszcza od stycznia.

0

@msmsms Z całej ekipy zdecydowanie najmniej lubię Phoebe. Uważam, że często była chamska w stosunku do swoich przyjaciół (w przeciwieństwie do Chandlera, który po prostu cisnął bekę) i miała wybujałe ego pod przykrywką bycia "zwariowaną".

0

@msmsms Najładniejsza imo Monica (może poza np. środkiem sezonu 4, gdzie miała krótkie włosy) i w sumie ją też najbardziej lubię.

5

Zobaczycie, że dzisiaj przez ten konflikt Messiego z Ter Stegenem ten drugi nie wyjdzie w pierwszym składzie :D

4

@Dziki15 Bayern Heynkessa, pogadamy jak Liverpool zdobędzie tryplet.

2

@NeroTFP Z polskich brak, nie mam faworyta, a z zagranicznych bez chwili zawahania Linkin Park.

0

@Elnuum I Bartra na ŚO, brakowałoby tylko do kompletu Xaviego "zamulającego grę". Stare dobre czasy kadencji Tito i Taty Martino. XD

0

Przez to zwolnienie Valverde narażam na szwank moją sesję, więc mogłoby się to "fichado" już pojawić. :D

1

Wysunę kontrowersyjną opinię, ale chciałbym, żeby Xavi teraz przejął władzę. Może to będzie jakiś impuls, a też nie wierzę, że gra zacznie wyglądać gorzej niż teraz. I nawet jeśli Generałowi ta przygoda by nie wyszła to nie widzę przeciwwskazań, żeby spróbował jeszcze raz za jakieś pięć lat, jeśli oczywiście nabierze doświadczenia.

37

O następnej takiej porażce powiedzą, że nie ma nic wspólnego z Liverpoolem, Romą i Atletico.

7

@czosnekfcb Byłby to jakiś powód dla odpalenia tego filmu, ale w sumie to jeden tonący okręt już dziś widziałem ^_^

0

@ViscaBarca123 Ja też nie. Bardzo go lubię, uważam, że jest użytecznym graczem, ale te wieczne fochy o brak miejsca w składzie są po prostu irytujące. No i trzeba też pamiętać, że zaraz skończy 33 lata.

0

@Mario96w Ej, a ja bardzo lubię kompot z suszu.

1

@bixmix 100% racji, ale weź to przetłumacz Januszom i Grażynkom.

0

Gdzie polecacie wykupić na jutro Eleven - ich strona czy player.pl? W zeszłym roku brałem na stronie Eleven i pamiętam, że miałem ogromne opóźnienie względem transmisji telewizyjnej czy nawet pirackich streamów. Ktoś może miał podobnie i orientuje się, czy na Playerze sytuacja wygląda lepiej?

3

@MrShakira Tja, tak samo jak Foden, Garcia i inni młodzi w City dostają mnóstwo szans. Zrozumcie, że Pep już nigdy nie będzie tak stawiał na młokosów, jak to robił u nas. Realia się zmieniły, teraz "nie ma czasu" w tych największych klubach na wprowadzanie w takim stopniu zawodników z akademii.

0

@dasouzar11 Powoli wczuwając się w świąteczny klimat obejrzałem wczoraj "Love, Actually" i mogę gorąco polecić.

1

@IronSanHybrid Do Coutinho to bardziej pasuje kombinacja R1 + O.

0

@czosnekfcb Breaking Bad, ale House of Cards to także ścisła topka moich ulubionych seriali.

0

Zawsze mocno kibicuję naszym wychowankom, żeby odnieśli tu sukces, ale w tym przypadku kibicuję chyba jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy światowego formatu.

0

@Rewolucja123 Z Mallorcą pewnie tak będzie, a z Interem na wyjeździe obstawiam, że Valverde nie wystawi całkowicie rezerwowego składu.

5

@BarcaInfo Teraz gramy u siebie z Mallorcą, później o nic z Interem - chyba najwyższy czas na jakieś rotacje.

5

@Rewolucja123 Frenkie na tym zdjęciu przypomina mi świętej pamięci Mattiego Nykaenena.

0

@Rewolucja123 1. Linkin Park
2. Hollywood Undead
3. Oasis
4. Skillet
5. System of a Down

Tak to mniej więcej się układa.

1

@Kluivert_P Dokładnie te same odczucia. Gdy wyszedłem z tunelu z metra i pierwszy raz zobaczyłem Sagradę to mi mowę odebrało. Żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać majestatu tej budowli.

2

@kerouac Oj znam ten brak rytmu doskonale. Cholernie jestem wtedy sfrustrowany na boisku, a w ostatnich kilku latach mam tak mało okazji do gry, że właściwie tego rytmu nigdy nie mam XD

4

@Hushovt No drużyny pokroju Polski od takiej Anglii czy innej Belgii też mogą spokojnie piątkę wyrwać.

5

@Barca_Big_Moment Równie dobrze w tym kwadratowym nawiasie mogłoby być napisane "Kurier Podlaski", tak samo rzetelne źródło informacji.

Media