8

@Sau_Ron bo Messi ich blokuję, jak Leo odejdzie to piłkarze się odblokują... A nie czekaj..

0

0

@BorzyKrzys przecież Barca jest wyjaśniana przez średniaków w europie, więc oni nic się nie spinali ;)

0

@Albatros zajebiście

3

Kiedyś mnie wkurzały przerwy na reprezentacje, ale dziś się cieszę, dobrze zrobi odpoczynek od gry Barcelony.

0

@Hosh no właśnie nie wierz, to internet już był w czasach w których żył? ;)

1

@Matheu12 Xavi nic nie robił na meczę Realu, tylko sami piłkarze są bardziej zmotywowani na nich, tylko co z tego skoro jak dostaną bramkę to potem już biegają obsrani? Z czego zaraz wpada druga bramka. Xavi robi tyle w meczu z Realem, że przy wyniku 1:0 zaczyna bronić wyniku i robi głupie zmiany...

2

@GeneralXavi kurde myślałem, że tylko ja tak robie xD

2

@Deviler Van Diesel jest ciut lepszym aktorem od Benzeny.

3

@ranger3120 putin to taki Palpatine xd

0

Skład mamy fajny, po za wyjątkami, ale młodzi mają mega potencjał, szkoda że mamy marnego trenera..

0

Weźcie tego Romeo, Xavi ślepy...

1

Tak to się kończy jak Xavi powiedział chłopakom w przerwie aby dograli druga połowe na spokojnie, Real ciśnie w drugiej połowie.

1

@Janas11224 A ty się znasz? Jak byś się znał to byś wiedział, że nie chodzi o to, że nic nei robią (bo aktualnie nie mogą) tylko, że się wycofują albo zmieniają nagle te obietnice... pis i po to samo, kłamcy i złodzieje nic więcej.

1

Komentarz usunięty

8

Akurat Pep ma racje, Messi to powinien dostać jakaś specjalną Złotą Piłkę tylko dla niego, a Haland tą zwykłą.

2

@TheNekro94 co będzie? Haha ????????

0

@_barti Ale co sie dziwić skoro ten naród to właśnie debile? Gdyby było inaczej Konfa miała by więcej głosów :)

2

@Stinger_ Messi chyba mówił że po Copa America kończy karierę w reprze, ale, właśnie ale wszystko jest możliwe, więc może pojedzie, Messi dalej może być najlepszym rozgrywającym ☺️

0

@AlwaysBlaugrana Ale co to zmienia? Dalej jest oszustem? :)

0

Czyli od rujnowania kraju do jeszcze większego rujnowania, ciemnogród ????????

2

@MESSIah16 tak? Po co głosować na tych co już rujnują albo zrujnowali ten kraj?

2

Nie wiem co gorsze Barca czy film konopa który miał zniszczyć Polskie YT, a nie było w nim nic co byśmy już nie wiedzieli.

5

@kamyk_23 Odpisywać nie musisz, ale pewnie Przeczytasz, mój głos i tak poleci na Konfe ☺️

3

Lewy ma już gen Barcy, po prostu chciał wycofać aby rozegrać od nowa, bo z kontry nie można...

0

I po co ten paralityk?

0

Xavi do grudnia.

4

Ale jak to, przecież po wygranym TOWARZYSKIM El clasico miał być gładki sezon, tym czasem Real w lidze wygrywa a Barca znów grą mizerię z kiepskim trenerem na ławce...

0

To jest ta drużyna co ma wyjść z grupy w LM?

1

Stary załecki za młodu nie jednemu pewnie wpierdzielil, gdyby miał Pan 27 lat jak labryga to Dawid był by chyba najlepszy freakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?