0

Skąd mogę ściągnąć całe mecze Barcelony z polskim lub angielskim komentarzem ?

12

ale było przez 20minut śmiesznie na stronie prześcieradeł, fajnie poczytać jak przy wyniku 0-2 zwalniają Zidane'a i zmieniają pół składu :D

0

prawy obrońca, środkowy pomocnik to priorytet.

0

Poza tym, że Ramos dostał tylko jeden mecz to musi jeszcze zapłacić 600 euro grzywny, hahahahahaha :D

1

Nasza pomoc grała na rowni, a nawet lepiej od "galaktycznej" pomocy Realu...czyli jak się chce, to można, ale zdecydowanie brakuje ławki...

0

"Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki." gość takie rzeczy gada, a jest mniej utytułowanym piłkarzem niż większość graczy Barcelony...hipokryzja

25

Casemiro się uśmiechnął bo i tak wie, że nie wyleci. Są równi i równiejsi :D

1

a co on niby ostatnie lata słabe miał ? :D

2

Po co wrzucacie tutaj wywiady z judaszem ?

0

Jeśli wygrają jutro to dla mnie już będą zwycięzcami. Tu nie chodzi tylko o majstra, ale o honor. Wygrać z Realem będąc w kryzysie pokaże tylko charakter jaki ma FC Barcelona.

0

Barcelona ma swoich prawników i przestudiują wszystkie za i przeciw. Jeżeli to wykonalne, to on zagra w niedzielę. To nie Legia ludzie...

3

VAR (Video Assistant Referee) will be used in La Liga starting next season. [Cadena COPE]
miejmy nadzieję, że to prawda

6

VAR (Video Assistant Referee) will be used in La Liga starting next season.

0

Mimo wszystko gol to gol czy dołożenie nogi czy nie...ale to, że dwa z nich były nieprawidłowe to beka roku akurat

0

Jakby nie było to zawodnika ofensywnego rozlicza się z bramek, grał przeciętnie to fakt, ale był tam gdzie trzeba w odpowiednim momencie. Co do bramek to strzelił 3 w dwumeczu nie 4 bo jedna (najważniejsza) była zdobyta nieprawidłowo.

0

Ten Bayern w obronie gra tak jak Barcelona z Juve..

14

W Turynie wyłożył dwie patelnie gdzie był kryty przez 3 przeciwników. To nie jego wina, że Iniesta i Suarez spudłowali.

6

Przed taką nie grali, no może poza Alvesem....uwierz mi, że 50 tys a 100 to jest roznica dla oka :)

0

Nawet lepiej dla nas, wyjdą nagle na murawę jak będzie 99 tys ludzi i doznają szoku :D

1

Wbrew pozorom w ostatnich latach lepiej gramy na SB

0

Dziś pierwsza połowa na pelnej a druga regeneracja tak jak ostatnio z Sevilla! Miejmy nadzieję, że Malaga nie będzie dziś miała dnia dziecka.

3

Taka ciekawostka, Leoś 572 oficjalne mecze w barwach Blau grana, 496 bramek oraz 196 asyst.

0

Czy ja dobrze usłyszałem? W studiu powiedzieli, że Neymar ma ostatnio problemy z minięciem kogokolwiek :D ?!

0

Posłuchaj go jak maszyna jest na boisku, ja wtedy wciskam "MUTE"

1

Neymar powinien odpocząć, miejmy nadzieję, że Lucho szybko go zdejmie.

0

W Katarze nie ma demokracji, dlatego tam żyje się lepiej. Proste jak *******enie i z każdym dniem co raz więcej osób to widzi !

0

Miejmy nadzieję, że Celta trafi dobry dzień w meczu z Realem, bo u siebie są piekielnie mocni.

0

zależy jaki ten i5...jeśli ma literkę U na końcu to się nadaje tylko do przeglądania neta i oglądania filmów

0

Leo nie było to trzeba się nacieszyć Neymarem tej nocy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?