0

mi sie nudzi wiec ponapierdzielam troche :D

0

36,9 % ex-aequo z Chelsea-Roma, no nie ciekawie się robi..

1

Ja oczywiście zarywam nockę :)

0

Tyłeczek i stopy.

0

Dzisiaj Leoś ukłuje coś z wolnego, mówię wam, bo dawno nie trafił z tego fragmentu gry!

5

Karim Benzema - u made my day

12

Leoś trafił na pustą w słupek co prawda, ale wyłożył z 5 świetnych piłek, po których powinni strzelić chociaż 1 bramkę. Szkoda mi go na prawdę, chyba mniej by się męczył chłopak w naszej repce obecnie.

0

W Łodzi też ostro wieje, zastanawiam się czy auta nie przestawić bo stoi pod drzewami:D

5

wiem, dlatego pytam :D

0

Messi ma 42 strzały w lidze w tym sezonie. Pytanie z czystej ciekawości, ktoś wie ile Ronaldo ma oddanych strzałów w tym sezonie La Liga?

0

Pytanie z czystej ciekawości, ktoś wie ile Ronaldo ma oddanych strzałów w tym sezonie La Liga?

0

Chyba Ty nie masz pojęcia. Głupi przykład. W UE nic nie można, nawet żebyś postawił garaż na WŁASNEJ ziemi musisz się ich pytać czy możesz.

13

Akurat rozpad UE wyszedłby nam wszystkim na dobre :)

0

minutę temu Moreno trafił w słupek

0

elevensports - 15 zł miesięcznie, ciężko ?

0

świetna bramka De Bruyne

0

Carles, wróć.. :(

0

A propos Oleguera, pamiętam jak potrafił spartolić nam kilka ważnych meczów :D

0

klasyk czy coś nowego ?

0

Mi się marzy finał z Realem od początku jak kibicuję Barsie, ale nie jest mi dane obejrzeć :D

21

on zrobił to specjalnie bo tam Ronaldo na okładce jest :D

2

To niezła laska jak flirtuje z innymi mając faceta :)

0

Jestem z Barceloną dla piłki, a nie dla aspektów politycznych.

4

Alves miał nr 2 przez 4 albo 5 sezonów.

1

Zabawne jest łączenie polityki ze sportem.

0

Wydaje mi się że w domowych że względu na to że Sporting gra na biało zielono.

0

Da radę gdzieś w necie obejrzeć dzisiejszy mecz ? (Odpłatnie też wchodzi w grę)

1

Przecież za Pepa nie było do nas podjazdu, klepaliśmy każdego jak dzieci no może poza pojedynczymi meczami z Interem (1-3) (bramka Milito ze spalonego) i Chelsea (1-1)

0

Tomsoon nie wszystkie nie przesadzaj ale z tych trzech na pewno ta z tego roku.

0

Wybil piłkę ręką z linii bramkowej. Niby przypadkowo ale prawdopodobnie byłaby bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?