3

Wszyscy o Korwinie...lubię faceta, ale przyszłością jest Berkowicz i mam nadzieję, że zobaczę tego gościa kiedyś u władzy.

5

Niby tak, może źle dobrałem słowa. Inaczej, ten gość nie jest wart pieniędzy, które trzebaby za niego zapłacić.

25

35 lat to kobieta stająca się milfem, najlepszy wiek dla nauczycielki :P

8

Pogba? czy ten gość serio was przekonuje? bo dla mnie jest mega przereklamowany....

6

Zależy jeszcze ile masz lat...jak 11 to nie halo, ale jak z 16 to możesz milfa sobie ogarnąć :D

2

Emery jeszcze mógł być z czegokolwiek zadowolony :D

21

"31-latek pokonał jednak trzeciego z nich, wspomnianego Wernera" - czytam słowo 31-latek i nie dowierzam, że czas leci tak szybko, pamiętam jak miał 19 lat i walił hattricka Realowi, a ja oglądałem mecz na streamie w jakości chyba na dzisiejsze 144p :D

0

Nie mogę się doczekać premiery!

1

Chciałbym wrócić do szkoły, uwierz mi. Zero problemów, tylko zasrane oceny, nic więcej.

2

Trzecią. Chodzi o Ligę Mistrzów. w 1992 był to jeszcze Puchar Europy.

0

A do kiedy on ma ważną umowę? 2021?

0

Teraz EV powinien zdjąć Rakitica, potem Suarez i może Umtiti.

0

Chłopaki w obronie to chyba ciężką sobotę mieli

0

U nas też murawa średnia

0

Z tymi latami bym nie przesadzał, głównie z tego powodu, że to Brazylijczyk. Obym się mylił.

0

Patrząc na obecny rynek, 250mln ojro.

2

Chętnie zobaczyłbym coś nowego np. Barca BVB lub Tottenham, albo starych dobrych znajomych z Old Trafford

1

Casillas - Cafu Puyol Maldini Carlos - Xavi Iniesta Zidane - Ronaldinho Henry Messi
Ławka: Schmeichel, Dani Alves, Nesta, Beckenbauer, Marcelo, Pirlo, Makelele, Gerrard, Cristiano Ronaldo, Ronaldo, Platini.

0

Idź na forum benchmark i zakładka zestawy komputerowe

0

podbijam kolegę, też chętnie się dowiem

1

w tych elitarnych rozgrywkach nie ma bo rządzi tutaj korupcja i tyle

0

livetv sx na lajcie obejrzysz

0

Pep miał nosa :)

0

Pique na prawej obronie...juz sie boje myslec co by sie dzialo jakby trafil na jakiegos szybkiego lewoskrzydłowego...

0

wejdz na forum benchmark i poczytaj, tam dobrze doradzą

0

pubg mobile, color swift

0

kupie gdzies damską koszulke Barcy z obecnego sezonu? na podstadionem nie widze

0

ja bym poczekał na ps5 :)

2

zaczynam się zastanawiać czy nie zapłacić więcej i nie przenieść się do centrum xD

0

Pewnie i tak tego nie zrobię i założę koszulkę dopiero w centrum jak dojadę metrem, ale wolę się dowiedzieć wcześniej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?