Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszyscy o Korwinie...lubię faceta, ale przyszłością jest Berkowicz i mam nadzieję, że zobaczę tego gościa kiedyś u władzy.
5
Niby tak, może źle dobrałem słowa. Inaczej, ten gość nie jest wart pieniędzy, które trzebaby za niego zapłacić.
25
35 lat to kobieta stająca się milfem, najlepszy wiek dla nauczycielki :P
8
Pogba? czy ten gość serio was przekonuje? bo dla mnie jest mega przereklamowany....
6
Zależy jeszcze ile masz lat...jak 11 to nie halo, ale jak z 16 to możesz milfa sobie ogarnąć :D
2
Emery jeszcze mógł być z czegokolwiek zadowolony :D
21
"31-latek pokonał jednak trzeciego z nich, wspomnianego Wernera" - czytam słowo 31-latek i nie dowierzam, że czas leci tak szybko, pamiętam jak miał 19 lat i walił hattricka Realowi, a ja oglądałem mecz na streamie w jakości chyba na dzisiejsze 144p :D
0
Nie mogę się doczekać premiery!
1
Chciałbym wrócić do szkoły, uwierz mi. Zero problemów, tylko zasrane oceny, nic więcej.
2
Trzecią. Chodzi o Ligę Mistrzów. w 1992 był to jeszcze Puchar Europy.
0
A do kiedy on ma ważną umowę? 2021?
0
Teraz EV powinien zdjąć Rakitica, potem Suarez i może Umtiti.
0
Chłopaki w obronie to chyba ciężką sobotę mieli
0
U nas też murawa średnia
0
Z tymi latami bym nie przesadzał, głównie z tego powodu, że to Brazylijczyk. Obym się mylił.
0
Patrząc na obecny rynek, 250mln ojro.
2
Chętnie zobaczyłbym coś nowego np. Barca BVB lub Tottenham, albo starych dobrych znajomych z Old Trafford
1
Casillas - Cafu Puyol Maldini Carlos - Xavi Iniesta Zidane - Ronaldinho Henry Messi
Ławka: Schmeichel, Dani Alves, Nesta, Beckenbauer, Marcelo, Pirlo, Makelele, Gerrard, Cristiano Ronaldo, Ronaldo, Platini.
0
Idź na forum benchmark i zakładka zestawy komputerowe
0
podbijam kolegę, też chętnie się dowiem
1
w tych elitarnych rozgrywkach nie ma bo rządzi tutaj korupcja i tyle
0
livetv sx na lajcie obejrzysz
0
Pep miał nosa :)
0
Pique na prawej obronie...juz sie boje myslec co by sie dzialo jakby trafil na jakiegos szybkiego lewoskrzydłowego...
0
wejdz na forum benchmark i poczytaj, tam dobrze doradzą
0
pubg mobile, color swift
0
kupie gdzies damską koszulke Barcy z obecnego sezonu? na podstadionem nie widze
0
ja bym poczekał na ps5 :)
2
zaczynam się zastanawiać czy nie zapłacić więcej i nie przenieść się do centrum xD
0
Pewnie i tak tego nie zrobię i założę koszulkę dopiero w centrum jak dojadę metrem, ale wolę się dowiedzieć wcześniej :D